Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Egyébként ahhoz képest hogy "minden oldalon fordított a sorrend"(tehát nem a jelenlegi), csak egy fórumon van úgy az általam rendszeresen látogatott 10-ből.

Fejlődni jó és szükséges is, de ami már alapból bevált az maradjon szerintem.Az hogy máshogy számozódnak a hozzászólások nem sok vizet kavar, én az elmúlt évek alatt egyszer sem vettem ezt hibának.Ez a fórum úgy tökéletes ahogy van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ahhoz képest hogy "minden oldalon fordított a sorrend"(tehát nem a jelenlegi), csak egy fórumon van úgy az általam rendszeresen látogatott 10-ből.

Nálam meg ez az egy, ahol így van, szóval akkor most melyik állításból induljunk ki? :)

Amúgy tök mindegy, a lényeg, hogy működik mind a két féle képpen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem egészen ilyen. Ebből a fontból is van több féle, de annyira azért nem zavar a dolog. Nekem ezt adta ki az 'ú' betűre, és ennyi tökéletesen elég.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az csak nálam van, hogy ha idézet után akarok spoiler alá dugni valamit, akkor a spoilerbe írt szöveg felszívódik, és az idézetet nyitja-csukja a spoiler kapcsoló?

 

Pl.:

Ide vagyon írva

 

Atyalapatyala

 

Itt aspoiler, hol a spoiler.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak nálad!

 

Az csak nálam van, hogy ha idézet után akarok spoiler alá dugni valamit, akkor a spoilerbe írt szöveg felszívódik, és az idézetet nyitja-csukja a spoiler kapcsoló?

 

 

Spoiler - :
próba
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom miért van ez így, én azt hittem, hogy csak a régi hozzászólásoknál csinálja ezt de akkor nem... :) Egyelőre azt tudom mondani, hogy az idézet felett legyen a spoiler.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.