Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...
  • 4 héttel később...

Nem tudom, hogy mitől lehet, de a Call to action topikja olyan lassú, hogy nem tudom elolvasni rendesen a hozzászólásokat. Másnál is van ilyen probléma? Mintha valaki beszúrt volna egy mozgóképet, és attól kezelhetetlen...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Miért van az néha, hogy új hsz-t jelez a fórum valamelyik témában, pedig valójában nem jött új hsz, amit még nem olvastam. Ma is pl. délelőtt infóórán feljöttem az oldalra, láttam, hogy a The Clone Wars témában új hsz van az egyik topikban, hát megnéztem. Most mikor feljöttem, akkor láttam megint hogy új hsz van ugyanott, megnézem, erre látom, hogy semmi új nincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A fórum keresője másnál is megbuggyant? Ma rá akartam keresni a Noéra, és az eredmény az lett, hogy nincs találat, holott csak az elmúlt 24 órában vagy háromszor írtuk le, és tudom, hogy régen is volt néhány bejegyzés a filmről. Pár napja ugyanez volt, amikor a Mad Maxre kerestem rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Noéra nekem sem hoz semmit. :/ Nem lehet, hogy kell neki néhány nap, amíg indexálja a legfrissebb bejegyzéseket? A Wall-E-ra kerestem rá pár napja, akkor működött, és most is. Persze nem tudom megmondani, hogy minden találatot hoz-e, hiszen akkor nem kéne rákeresnem, ha ismerném az összes találatot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Noéra nekem sem hoz semmit. :/ Nem lehet, hogy kell neki néhány nap, amíg indexálja a legfrissebb bejegyzéseket?

Mivel a fórumok adatbázissal működnek, az indexelés elvben azonnal megtörténik. De még ha így is lenne, hónapokkal ezelőtt is volt már poszt a Noéról, a Mad Mexről meg valószínűleg évekkel ezelőtt is. De most felmerült bennem, hogy nem-e a karakterszámmal van gond. A Noé és a Mad Max is három-három betűből áll (még ha az utóbbi két szó is), próbaképpen pedig beütöttem a the, die és a rim szavakat. Az eredmény ezeknél is "Nincs eredmény a következő kulcsszóra" lett, pedig már csak a The Clone Wars miatt is elég sok eredménynek kellett volna születnie, és azért a Pacific Rim és a Die Hard is szóba került egy-két alkalommal. A Pacific Rim és Die Hard címekre már rendesen rátalál, de itt valószínűleg azért, mert a pacific és a hard szó nem három betű. Rákerestem a 24-re is, az eredmény megint csak kerek 0, pedig erről a sorozatról is dumáltunk. Úgyhogy nagyon úgy tűnik, hogy a fórum keresője nem boldogul a 3 vagy annál kevesebb karaktert számláló szavakkal.

Ha viszont úgy írom be, hogy 24* Mad Max* és Noé* (a csillag a keresőkben ugye bármilyen változatú és számú további karaktert jelölhet), máris jött az eredmény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban megtörtént velem, hogy nem találtam meg egy keresett szót/címet (még az is lehet, hogy ez a film volt, már nem emlékszem rá), mert kevés betűből állt. Mondjuk h*lye fejemnek eszébe sem jutott csillagozni utána :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.