Ugrás a kommentre

Sorozat fordító


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 3 hónappal később...

Sziasztok.

 

Egy kis segítségre lenne szükségem. Valamikor réges-régen, egy távoli galaxisban :) meg volt az the clone wars 1-5 évada 1080p felbontásban, amihez el lehetett érni hozzá való feliratokat is. Sajnos a hdd-m besz@rt, így oda lett az összes rész a feliratokkal. Azóta a filmeket ismét le tudtam tölteni, de 1080p-hez való feliratot csak a az 1 és a 6-es évadhoz sikerült szereznem. Ha esetleg meg lenne valakinek vagy ötlete, hogy honnan is lehetne beszerezni, megköszönném.

A 2-3. évadhoz találtam 720-as feliratot, ami jó az 1080p-hez is, de sajnos a 4-5. évadokhoz való 720-as nem jó, túl nagy a csúszás és zavaró.

Előre is köszönöm!

 

Üdv,

 

M.Laci

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor mondok egy jobbat. :P Ha ennek a topiknak az elején lévő kis ikonra kattintasz, akkor kihozza az összes feliratot. Onnan ki tudod bogarászni az összeset. :) Egyébként mi fordítottuk az egész sorozatot, így evidens, hogy itt kell keresni. Ez valamiért nem jutott eszembe elsőre. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Szívesen mindenkinek! :) Közben elkészültem az "Echo a távolban" feliratával. Ez valamivel könnyebb volt, egy kicsit mintha kevesebbet beszélgettek volna benne. Ami miatt az előző olyan nehéz volt, az az, hogy sok volt benne az egy-két soros megszólalás, és minden egyes sorhoz külön meg kellett csinálni az időzítést. Ebben az epizódban egy részt több és hosszabb akció jelenet volt, hosszabb szünetekkel a párbeszédek közt, másrészt több hosszabb megszólalás volt, amiket be tudtam sűríteni 2- 2.5 sorba egyetlen időzítés mögé.

A Distant Echo.zip

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.