Ugrás a kommentre

Sorozat fordító


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Val.szeg nem, de ha őt zavarja... (Küldd el nekem privátban amiket ilyenkor írnál :D )
Ezeket nem lehet előre leírni ;) De szerintem eddig nem bántottam meg semmivel és nem is akarom. ;)

Nekem is vannak rossz passzos napjaim amikor nem veszem a lapokat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem próbáld ki egyszer ;)
Azzal nem csak minket, de az egész országnyi SW rajongó tábort "büntetné". Csak türelmesnek és megértőnek kell lenni, Frenkienak van igaza, össze tehetjük a kezünket, hogy kolmilan elvégzi a fordítást szinte önzetlenül. ;)

 

Oldie-val meg nem kell foglalkozni :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azzal nem csak minket, de az egész országnyi SW rajongó tábort "büntetné". Csak türelmesnek és megértőnek kell lenni, Frenkienak van igaza, össze tehetjük a kezünket, hogy kolmilan elvégzi a fordítást szinte önzetlenül. :clap2:

 

Oldie-val meg nem kell foglalkozni :P

Azért ezzel a "türelmesnek meg megértőnek kell lenni" kijelentéssel ne hozzál összefüggésbe -íly módon- mert aki érti a csipkelődésem az úgy is tudja, hogy nem erről van szó ;)

Nagyon is tisztelem azért amit csinál. :) És szerintem nem én vagyok aki türelmetlen igazából aki már alig várja, hogy megnézhesse az adott részt :D Igazam van Ody, vagy igazam van? ;):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ezzel a "türelmesnek meg megértőnek kell lenni" kijelentéssel ne hozzál összefüggésbe -íly módon- mert aki érti a csipkelődésem az úgy is tudja, hogy nem erről van szó :clap2:

Nagyon is tisztelem azért amit csinál. ;) És szerintem nem én vagyok aki türelmetlen igazából aki már alig várja, hogy megnézhesse az adott részt :) Igazam van Ody, vagy igazam van? ;):D

Persze, én is szeretném minél előbb látni felirattal, és igen, én is poénkodtam, de már nem teszem mert zavarja kolmilant. Szerintem tudja ő, hogy csak viccelsz, de attól még irritálhatja a dolog, mint ahogy az ábra is mutatja.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem próbáld ki egyszer :clap2:
Ehhez csak annyit, hogy én kipróbáltam hétfőn, milyen egy rész szövegét fordítani, és mondhatom, hogy piszok nehéz... Sajátos szókincs kell hozzá - már a fegyverhasználat szövegével meg voltam lőve majdnem teljesen. És szerintem sűrűn hozzá kell nézni az epizódot is, hogy pontosan érhető legyen az egész szöveg. Vagyis nem könnyű és elég időigényes.

Eddig is tiszteltem kolmilan munkáját, de ezután duplán teszem. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

mert aki érti a csipkelődésem az úgy is tudja, hogy nem erről van szó :clap2:

Nem az értésről van szó, hanem arról, hogy egy idő után zavaró, és megkért, hogy ne csináld. Neked melyik része nem érthető ennek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem próbáld ki egyszer :clap2:

Vagy csináld meg, és írd ki néha, egy-két szövegsor helyére, hogy "Hülye Oldie!" ;) Ettől rögtön befosna ;) És az egész ország utálná :)

 

(És Oldie, én nem vagyok aljas köpönyeg forgató, nekem még mindig elküldheted, csak ezt le kellett írnom :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy csináld meg, és írd ki néha, egy-két szövegsor helyére, hogy "Hülye Oldie!" :clap2: Ettől rögtön befosna ;) És az egész ország utálná ;)

 

(És Oldie, én nem vagyok aljas köpönyeg forgató, nekem még mindig elküldheted, csak ezt le kellett írnom :) )

 

Na jó ez már nem Oldieról szól, de ha valakivel ki akarsz cseszni akkor: "És aki miatt késett a héten a felirat: mélcím." :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem az értésről van szó, hanem arról, hogy egy idő után zavaró, és megkért, hogy ne csináld. Neked melyik része nem érthető ennek?
Megértettem nyugi, de nem hinném, hogy lapot osztottam volna neked. Jah, hogy minden lében két kanál.....
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy csináld meg, és írd ki néha, egy-két szövegsor helyére, hogy "Hülye Oldie!" ;) Ettől rögtön befosna ;) És az egész ország utálná :)

 

(És Oldie, én nem vagyok aljas köpönyeg forgató, nekem még mindig elküldheted, csak ezt le kellett írnom :D )

Ne is tartsd magadban :P

Kolmilant meg kiengesztelem ha vágdosni kezdem az avatar klipeket. :P Gondolom szép reklám lenne ha odabiggyeszteném az oldala linkjét. :P:clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megértettem nyugi, de nem hinném, hogy lapot osztottam volna neked. Jah, hogy minden lében két kanál.....

Akkor mit értetlenkedsz ennyi ideig? Különben ez egy fórum, az ír és arra, amire akar :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kolmilan! Olyan kedvem támadt, hogy megköszönjem az összes eddigi munkádat, amit a fordításra fordítottál :clap2: (Én nem szoktam itt epizódonkét megköszönni, pedig nekem kéne leginkább, mert a honlapomon keresztül elég sok emberhez eljuttatom, akik azt se tudják ki vagy, de most megköszönöm egybe az összeset, mert olyan kedvem támadt.)

 

 

Szóval KÖSZI MINDENT!

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.