Ugrás a kommentre

Sorozat fordító


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

302-höz várom az építő jellegű kritikákat! :rock:
Nincs hiba benne szerintem, nagyon jó, csak a címet nem kellett volna lefordítani, mert nem tudtam mi lehet az a KFK az előző részben. Szerencsére a 2. rész címében rájöttem mi is az :love:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

302-höz várom az építő jellegű kritikákat! :rock:
Teljes egészében Te fordítottad? Mert ha így van akkor csak a legmagasabb elismerés hangján lehet szólni róla! :love: Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljes egészében Te fordítottad? Mert ha így van akkor csak a legmagasabb elismerés hangján lehet szólni róla! :love:

Igen, a 302-t teljesen én fordítottam, kolmilan meg lektorálta, ha azt a verziót szedted le.

 

És köszi mindenkinek. Szívesen csinálnám máskor is, ha nem lennék majdnem minden hétvégén tájfutó versenyen.

 

De amúgy....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a 302-t teljesen én fordítottam, kolmilan meg lektorálta, ha azt a verziót szedted le.

 

És köszi mindenkinek. Szívesen csinálnám máskor is, ha nem lennék majdnem minden hétvégén tájfutó versenyen.

 

De amúgy....

Ilyen minőség mellett simán csinálhatnád, ha ráérnél.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éljen Lok Durd (is)! :hehe: Kíváncsian várjuk a szombati "premier" epizódot. Bár ha javasolhatnám Dzséjt fórumtárs bevonását Jar Jar szövegeinek lefordítására. Egyszerűen nála jobban senki nem tudja lefordítani a dinka gunga szövegelését. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm a kedves szavakat kolmilan, Ody és Oldie! Remélem sikerül majd elérnem az eddig megszokott színvonalat, de addig is szívesen várok minden építő jellegű kritikát, észrevételt.

Ebbe én is csak most gondoltam bele először, hogy egy jó kis Jar-Jar-os résszel kezdhetek, ami külön nyelvtudást igényel :hehe:, úgyhogy megköszönném én is Dzséjt közreműködését, de ha nem ér rá, az eddigi Jar-Jar-os részek felirata alapján én is nekiveselkedek :D .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kolmilan fiatalabb asszem. :D

Nem, 9 nappal idősebb :P .

Pildi, Phobos, MissKarrde köszönöm a bíztatást :D

Phobos: nem kell ehhez olyan nagy angol tudás, én is google fordítóval csinálom majd :hehe:

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.