Ugrás a kommentre

The Mandalorian and Grogu


Iqvi

Ajánlott hozzászólás

31 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Fura, hogy ő a pilóta. Meglátjuk hogy jön majd képbe a hajó.

Nekem az fura, hogy Zeb pilóta lett. Pedig a Rebels elég gyorsan tisztázta, hogy amúgy remek pilóta (1x04 Fighter Flight), de mégis, az egész sorozatban inkább az izom volt, és Hera a pilóta. Vagy Ezra, vagy Kanan, vagy Sabine... Talán még Chopper is többet vezetett hajót, mint Zeb. :) 

Viszont a régi Razor Crestet is vezette már más, egész pontosan Ch. 6 The Prisonerben Zero.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy-hogy honnan? Vehetett egyet egy olyan űrhajó telephelyen, mint amit az Andorban láttunk a Ferrixen. Vagy végül Peli talált neki egyet. Az N1-est meg eladhatta, de akár állhat a nevarrói telken is, és használhatja azt, amikor egy túltápolt vadászgépre van szüksége, nem pedig egy praktikus hajóra. Mert azért na, például fogolyszállításra az N1 lazán alkalmatlan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Publikus előzetest szerintem a Celebrationig nem kapunk, de még azt is eltudom képzelni (látván, hogy 26 májusát lőtték be), hogy majd csak jövő ősszel jön valami, esetleg az Avatar 3 előtt kiadnak egyet.

 

 

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Vajon Thrawn benne lesz?

Én őt úgy tudnám elképzelni, mint Thanost az MCU-ban. A történet minden bizonnyal az lesz, hogy Din Djarin betölti a 3. évad végén felállított szerepét, vagyis elkezd az ÚK számára megbízásokat teljesíteni és mint ahogy látjuk az előzetesben is: birodalmiakat vadászik. Zebék eligazítják őt (az új Razor Crestet is ők adják kölcsön neki), majd indul a kaland. És közben kiderül, hogy itt valami nagyobb formálódik és a végén kiderül mindenki számára, hogy Thrawn visszatér, aki egy stáblistás jelenetben cameozhat, ezzel beteaselve a következő fázisát az érának. Arra vagyok kíváncsi, hogy az Ahsoka a filmhez képest hol foglal majd helyet? Ezra már visszatért? Mert akkor lehet már tudják, hogy a főadmirális szervezkedik. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Bence1997 írta:

És közben kiderül, hogy itt valami nagyobb formálódik és a végén kiderül mindenki számára, hogy Thrawn visszatér, aki egy stáblistás jelenetben cameozhat, ezzel beteaselve a következő fázisát az érának.

Ezt már Ezra elmondhatta az UK-nak. Erre kár lenne építeni egy mozifilmet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Xiono szenátortól simán kinézném. :P

 

27 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ezt már Ezra elmondhatta az UK-nak. Erre kár lenne építeni egy mozifilmet. 

Ezt értem, csak egyelőre nem tudjuk, hogy mikor is játszódik majd a film. Lehet az Ahsoka sorozattal fog párhuzamosan futni és a végén jön a hír mindkét részről, hogy a kékbőrű visszatért (persze ezt most találgatom).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Ezrának nem hiszik el, aki Thrawn-nal együtt tűnt el és halottnak hittek? :o Ennyire hülyék már tényleg ne legyenek. 

Már az Ahsokában is nevetségesen hülyének lett Xiono beállítva

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De utána meg vadásztak rá az Első Rend által felbérelt fejvadászok nem? Simán lehet, hogy Xiono csak egy hasznos hülye volt. Amúgy minél többet tudunk meg az Új Köztársaságról annál inkább csalódás nekem az egész állam alakulatnak a politikája. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

54 perccel korábban, Iqvi írta:

De utána meg vadásztak rá az Első Rend által felbérelt fejvadászok nem?

Ilyenről nem tudok.

 

54 perccel korábban, Iqvi írta:

Amúgy minél többet tudunk meg az Új Köztársaságról annál inkább csalódás nekem az egész állam alakulatnak a politikája. 

Nem lehet csodálkozni amikor tele vannak volt birodalmiakkal. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Iqvi írta:

De utána meg vadásztak rá az Első Rend által felbérelt fejvadászok nem?

Nem. Hamato arra figyelmeztette a fiát, hogy Kazra fognak vadászni fejvadászok, mert az Első Rend azonosította őt, mint kémet.

 

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem lehet csodálkozni amikor tele vannak volt birodalmiakkal. 

Meg a régi Köztársaság végnapjaiból származó haszonleső, érdekpolitikusokkal. Bár ezek java valószínűleg szorgos birodalmi is volt, szóval akad átfedés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 hours ago, Ody Mandrell said:

Önmagában nézve újra ezt az előzetest, a Lucasfilmnél megint biztosra akarnak menni. Snowtrooperek, lépegetők.... 

 

Istenem csak add, hogy a Rey filmmel tényleg új dolgokba vágjanak. :clap2:

Ebben a korszakban ez még érthető. Bár szerintem lesznek majd új elemek is a filmben. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

AT-ZT :D

Amúgy szerintem a The Acolyte egy afféle főpróba is volt annak, hogy hogyan fogadná a nép, ha a Skywalker-saga jellegzetes motívumairól leszakadanának. Már csak az a kérdés, hogy a Disney és/vagy a Lucasfilm hogyan értékeli ezt. Bár én még mindig fenntartom, hogy ebben a trailerben semmi sincs, amit a mozifilmben is így fogunk látni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.