Ugrás a kommentre

The Mandalorian and Grogu


Iqvi

Ajánlott hozzászólás

The Mandalorian & Grogu will lead Lucasfilm's ongoing feature-development slate, including films helmed by Sharmeen Obaid-Chinoy, James Mangold, and Dave Filoni, who is also currently developing Ahsoka Season 2, among those in the works

 

Ezt úgy kell érteni, hogy ez fog elsőként érkezni a mozifilmek közül?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 minutes ago, Yoda József said:

The Mandalorian & Grogu will lead Lucasfilm's ongoing feature-development slate, including films helmed by Sharmeen Obaid-Chinoy, James Mangold, and Dave Filoni, who is also currently developing Ahsoka Season 2, among those in the works

 

Ezt úgy kell érteni, hogy ez fog elsőként érkezni a mozifilmek közül?

Hát ha ez vezeti a fejlesztést akkor ez lehet a legelőrehaladottabb stáiumban, tehát szerintem logikus, hogy ez legyen az első új film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Azért ez most kicsit váratlan. Vagy inkább igy olcsóbb nekik?? 8-10 rész helyett egy egész estés mozi, ami max. 2 órás......ok. 

Nem tudom, miért olyan jó ötlet ez, no mindegy. 

A Mandalorian évadonként kb 120 millió dollárba került. Egy egész estés SW film alsó hangon is 200 millióba kerül.

 

Az ok inkább az, hogy egy streaming sorozatból nincs közvetlen bevétel, egy mozifilmből pedig van. Jobb esetben a költségek sokszorosa megtérülhet

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

A Mandalorian évadonként kb 120 millió dollárba került. Egy egész estés SW film alsó hangon is 200 millióba kerül.

 

Az ok inkább az, hogy egy streaming sorozatból nincs közvetlen bevétel, egy mozifilmből pedig van. Jobb esetben a költségek sokszorosa megtérülhet

Figyeld majd meg, hogy a rajongói elvárások, egy sorozat és egy mozifilm között mennyivel lesznek magasabbak. És hogy ha nem azt fogják kapni, amit vártak, majd megint megy a durci-murci, meg a sz*rozás. 

Kivánom hogy működjön, mert alapjáraton a Mandalorian sorozat elég jó, de azért egy picikét szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban még. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt el tudnám képzelni, hogy ez a mozifilm prezentálja először azt élőszereplősen, hogy mire képes Thrawn. Tehát, az Ahsoka felkonferálta, ez a film megmutatja a színpadra lépését, az Ahsoka 2. évad vagy egy The Mandalorian 4. évad (vagy mindkettő) lenne a műsor gerince, és végül a Filoni film lenne a nagy finálé. Közben a két mozifilmben is elhinthetnének olyan dolgokat, amik az ST-re utalnak, így a csak a mozifilmekkel foglalkozók számára is jobban meg lennének alapozva azok a filmek, gondolok itt az Árnyéktanácsra vagy az új Köztársaság tesze-toszaságára..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Figyeld majd meg, hogy a rajongói elvárások, egy sorozat és egy mozifilm között mennyivel lesznek magasabbak. És hogy ha nem azt fogják kapni, amit vártak, majd megint megy a durci-murci, meg a sz*rozás. 

 

Személy szerint magasról letojom hogy ki miért fog nyavalyogni. Nekem tetszen.

 

Maga a bejelentés nem meglepő. Tavaly a Celebrationon mondták hogy lesz egy Filoni-film ami lezárja a Mandoverzumot. Gondolom ez az. Szerintem ez lesz a 4. évad helyett(amit ha jól tudom senki nem erősített meg hogy készülne, vagy lenne-e). Véleményem szerint a film az ST-nek is megágyaz majd. Még egy olyan meredek ötlet is eszembe jutott hogy lehet Grogut ebben a filmben megölik, így nem kell magyarázkodni miért nincs az ST-ben vagy majd a Rey-filmben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ez siker lesz akkor szerintem még jó sok Mandaloriant fogunk látni. Lesz itt TV-sorozat, mozifilm meg minden. Szerintem most igyekeznek nem előre igérgetni ezért egyelőre egy mozifilmről van szó, de ha ez nagyot kaszál akkor aligha fognak itt megállni.

Mindenesetre én nagyon fel vagyok dobva. Jó lesz végre a nagyvásznon SW-t nézni. Hiányoztak már a mozik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, csoli1138 írta:

Újra sw lesz moziban! The Mandalorian lesz moziban! Nem erről fantáziáltunk, mikor, az első évad annnyira bejött mindenkinek? De! Akkor örüljünk! Jó lesz, ígérem! :)

Jó látni hogy nem csak én örülök a következő SW mozinak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

57 perccel korábban, Frenkie írta:

Maga a bejelentés nem meglepő. Tavaly a Celebrationon mondták hogy lesz egy Filoni-film ami lezárja a Mandoverzumot. Gondolom ez az

Nem, ez egy teljesen új projekt, a bejelentés is elkülönítve beszél róla. Mellesleg azt Filoni fogja rendezni, emezt meg Favreau.

 

"The Mandalorian & Grogu will lead Lucasfilm's ongoing feature-development slate, including films helmed by Sharmeen Obaid-Chinoy, James Mangold, and Dave Filoni"

 

Tehát ez a film egy negyedik mozifilm a Chinoy, Mangold, és Filoni filmek mellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Frenkie írta:

 

Személy szerint magasról letojom hogy ki miért fog nyavalyogni. Nekem tetszen.

 

Maga a bejelentés nem meglepő. Tavaly a Celebrationon mondták hogy lesz egy Filoni-film ami lezárja a Mandoverzumot. Gondolom ez az. Szerintem ez lesz a 4. évad helyett(amit ha jól tudom senki nem erősített meg hogy készülne, vagy lenne-e). Véleményem szerint a film az ST-nek is megágyaz majd. Még egy olyan meredek ötlet is eszembe jutott hogy lehet Grogut ebben a filmben megölik, így nem kell magyarázkodni miért nincs az ST-ben vagy majd a Rey-filmben.

Engem kicsit összezavar a dolog. Nem úgy volt, hogy a lezárást Filoni rendezi? Valószínűleg több film fog készülni addig.

 

6 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Abszolút! Valahogy a várakozás is jóval izgalmasabb volt egy-egy mozifilm előtt a 2010-es évek második felében. Pláne a fórumtársakkal.

Nagyon szuper lesz. 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Nem, ez egy teljesen új projekt, a bejelentés is elkülönítve beszél róla. Mellesleg azt Filoni fogja rendezni, emezt meg Favreau.

 

"The Mandalorian & Grogu will lead Lucasfilm's ongoing feature-development slate, including films helmed by Sharmeen Obaid-Chinoy, James Mangold, and Dave Filoni"

 

Tehát ez a film egy negyedik mozifilm a Chinoy, Mangold, és Filoni filmek mellett.

 

Tényleg ezt elnéztem. Igen tavaly Filoniról voolt szó. Akkor még jobb mert +1 film jön moziba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy jön ez a film. Viszont szeretném, ha szép lassan ráfordulnának a Filoni-féle zárófilmre. Örülnék, ha a The Mandalorian and Grogu, és a még előkészületben lévő sorozatévadok ezt a zárómozit vezetnék fel. Ergo, én nem vágyom még nem is tudom hány Mando és Grogu filmre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

THR:

 

>Pre-strikes, Lucasfilm was intent on making season four of Mandalorian. The scripts had all been written. During the Great Hollywood Break however, things got re-evaluated, with plans shifting to the movie as the priority.

 

>What happens to season four now is unclear. It’s definitely not a given. If the movie is a success, it could lead to next phase of Mando storytelling becoming movie sequels. Box office and fan reaction would determine that.

 

>Sources say that Filoni’s own movie is still on trac at this point, although it is due to come after season two of Ahsoka, whenever that will be. The good news here, for movie fans at least, is that audiences will have their first Favreau-directed big-screen outing since 2019’s remake of The Lion King.

 

>Favreau is not only directing the feature but, according to sources, is also writing the script with Filoni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Ody Mandrell

 

> A sztrájkok előtt a Lucasfilm szándéka az volt, hogy elkészítik a Mandalorian negyedik évadát. A forgatókönyvek már mind meg voltak írva. A "nagy hollywoodi szünet" alatt azonban átértékelődtek a dolgok, és a tervek egy film készítésére változtak.

 

> Hogy most mi lesz a negyedik évaddal, az nem világos. Nem vehető biztosra, hogy egyáltalán lesz-e. Ha a film sikeres lesz, akkor a Mando történetmesélésének következő fázisa filmes folytatások sorozata lehet. Ezt a box office és a rajongói reakciók fogják meghatározni.

 

> A források szerint Filoni saját filmje jelenleg még mindig sínen van, bár az Ahsoka második évada után jönne, akármikor is lesz az. A jó hír itt, legalábbis a filmrajongók számára, hogy a közönség megkapja az első Favreau által rendezett nagyvásznas bemutatót a 2019-es Oroszlánkirály remake-je óta.

 

> Favreau nemcsak rendezi a filmet, hanem a források szerint a forgatókönyvet is ő írja Filonival közösen

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.