Ugrás a kommentre

Ahsoka Tano


Dzséjt

Ahsoka a Rebelsben  

48 felhasználó szavazott

  1. 1. Szerinted jó ötlet volt behozni Ahsokát a Rebelsbe?

    • Igen
      42
    • Nem
      0
    • Majd meglátjuk
      6


Ajánlott hozzászólás

Szerintem jobb is ez a ruha. A képregényes verzió csak egy pár fokkal kihívóbb, mint Ahsoka eredeti cuccai voltak, és egyáltalán nem is "hercegnős".

Pedig a képregényben azt a szerepet játszotta el, hogy ő a hercegnő a Shiliről, kíváncsi vagyok ez megmarad-e.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig a képregényben azt a szerepet játszotta el, hogy ő a hercegnő a Shiliről, kíváncsi vagyok ez megmarad-e.

Tudom, múlt hétvégén nem bírtam megállni, és letöltöttem valahonnan angolul a képregényt. Szerintem az a ruha nem igazán illett a hercegnő szerephez. Persze ha abból indulunk ki, hogy Jabba mit adott Leiára, az is simán belefér, hogy Ahsoka képregényes cucca is rabszolga ruha volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem fényfüggő a dolog, nem hiszem, hogy Ahsoka bőrszínváltó képességekkel lenne megáldva. :lol:

 

A bőrszíne biztos nem változott, csak a kék ruha hozta ki ezt a hatást. :)

 

Én is gondoltam, rá, hogy talán csak a fényviszonyok, vagy a ruha miatt volt, de nekem egyszerűen túl nagynak tűnik a különbség, ahhoz, hogy ennyiről legyen szó. Plusz már a Kidnapped-ben is úgy tűnt mintha kicsit erősebb narancs tónusa lett volna a bőrének, mint a harmadik évadban, pedig ott még az eredeti ruhája volt rajta. Lehet, hogy Ahsoka azért volt ilyen sápatag az utóbbi időben, mert hirtelen nőtt majd' 10 centit? :hmm::lol:

Kicsit komolyabban, azt én sem hiszem, hogy ez színváltás in-universe is jelen volt, inkább arra tippelek, hogy a készítők valamilyen marketing megfontolásból próbálták ki, hogy mi lenne, ha ilyen kreolos lenne Ahsoka bőrszíne.

 

Nekem a lekkuja kapcsán tűnt fel, a 4x11-ben, hogy talán valamivel hosszabb lett (már az új karaktermodellhez képest), de lehet, hogy csak én látom bele...

 

Nekem a lekkui nem tűntek hosszabbnak a Kidnapped-ben, de a motráljai a Slaves of the Republic-ban annál inkább. Először arra gondoltam, hogy csak az ékszer miatt, de aztán jobban megnéztem, és a külső iveik, a csúcsdísz alatt mintha erősebbek lennének, mint voltak.

vlcsnap-2011-12-04-22h30m57s197.png

vlcsnap-2011-12-04-22h28m04s195.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen a montráljai is nagyobbnak, hegyesebbnek tűntek, bár elvileg a lekku gyorsabban nő, így az lenne logikus, ha azok is hosszabbak lennének. Egyébként ez az a kép, amin elég szembetűnő volt számomra a dolog.

ahsokah_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

A bőrszínes eset nekem nem volt ennyire látványos, szerintem szimplán csak a fényviszonyok játszanak közre, de abban is lehet valami, hogy a készítők csak kísérleteztek. Igazság szerint, nekem mindig is jobban bejött a narancsos tónus. :)

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nemrég láttam az oldalon, de inkább passzoltam a bemásolást, mert a végén elküldenek, hogy fektessek meg egy polipot... :pfff:

Ha jól rémlik, ez a képregénybeli rabszolgaruhája, nem? Mindegy, a TCW-s sokkal jobb. :P

Most hogy mondod tényleg... :D Tudod, nézd egy darabig a képet és a végén feltűnnek a részletek is. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nemrég láttam az oldalon, de inkább passzoltam a bemásolást, mert a végén elküldenek, hogy fektessek meg egy polipot... :pfff:

Ez a beszólás valamiért bennem is megmaradt, de nem lényeg. Szerintem ne vedd komolyan, ne foglalkozz vele. Én is ezt teszem mostantól. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hagyjátok már szegény polipot, annyit emlegetitek hogy lassan belehal a csuklásba.

 

Az én perverziómat bezzeg nem tudom kiélni, senki se készít aktképeket Jabbáról.

LOL. :lol: Pedig azt hiszem én már láttam valahol, de lehet rosszul emlékszem. :D Esküszöm megkeresem neked. :lol:

 

Szerk.: OFF

Megtaláltam, nem egészen olyan, mint amilyenre emlékeztem. :) SW Babes: Hutt Egyébként az ő csatornáján megtaláljátok a teljes SW Babes sorozatot, szinte minden fajról készített egy ilyen 3D-s aktképet. :) Érdekes gyűjtemény mert sok olyan fajt is találtam benne, amit nem is ismertem, például korábban nem tudtam, hogy vannak kentaurok meg sellők is a Star Warsban, de jó tudni. :)

ON

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hagyjátok már szegény polipot, annyit emlegetitek hogy lassan belehal a csuklásba.

 

Az én perverziómat bezzeg nem tudom kiélni, senki se készít aktképeket Jabbáról.

Perverzió szeretni egy szereplőt? Berak a srác egy képet, erre írod neki h húzzon meg egy polipot, aki ennyire izgul a csápokra. Csodálod hogy nem felejtette el? De nem akarok a másik nevében írni. Erre most jössz ezzel. Te jó ég, ezek után inkább tényleg no comment....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem Obi1 az aki nem tud helyén kezelni még egy poént se.

De ezt megbeszéltük a múltkor nem? Direkt rakja a fát a tűzre (amit kitöröltem arról nem beszélve). Ennyire nem lehettek rossz emberismerők.... Itt azonnal le is zárnám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem Obi1 az aki nem tud helyén kezelni még egy poént se.

Rossz vicc volt, de az angolok szerint nem poén az amiben nem sértődik meg legalább egy kisebb nemzet rajta. :D Szegény tavalyi Golden Globe-osok tudnának mesélni.

 

Lényeg a lényeg, amit Ody törölt: Sky srácnak írtam privátot, tovább nem akarom nyilvánosan koptatni a billentyűzetet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Az én perverziómat bezzeg nem tudom kiélni, senki se készít aktképeket Jabbáról.

 

OFF

Minek készítene bárki is aktot Jabbával, mikor az az alak végig pucérkodta az összes jelenetét a filmekben és a sorozatban is? :D És megúszta!:lol:

 

ON

 

Csak nekem tűnik úgy, hogy egy csöpp sértődöttség is átsuhant Ahsoka arcán a Slaves of the Republic-ban, mikor Anakin lekicsinylette őt a Miraj-hoz képest? :D

 

Az meg csak most tűnt fel, hogy a Kiros-Convor Miraj vállán milyen nyíltan megbámulta Ahsoka "idomait".

 

Ez már mekkora!:lol:

névtelen.PNG

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hétvégén újranéztem a Heroes on Both Sides-t (végre találtam egy 720p-s web-dl verziót) és annak a jelenetnek a kapcsán, amikor Ahsoka arról beszélt, hogy Padmé és Anakin mennyire hasonlítanak egymásra, felmerült bennem egy kérdés: szerintetek Ahsoka hogyan reagálna ha értesülne Anakin és Padmé házasságáról? Titokban tartaná, hogy megtudta, vagy kérdőre vonná őket? Az persze kizárt, hogy beárulná őket :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kérdés. Szerintem az lenne, mint Obi-Wannál, aki bár nem tudta konkrétan a dolgot, a nagyon erős sejtése megvolt, ennek ellenére nem tett semmit. Esetleg még az is megeshet, hogy Ahsoka rákérdez, de Anakin elintézi annyival, mint a múltjáról való beszélgetést, amit utána nem is firtatott a lány. Persze nem egészen ugyanaz a két eset, de szerintem nem rohanna oda Yodához azzal a szöveggel, hogy "A mesteremnek felesége van!". :lol:

Én arra tippelek, hogy ha tudna is róla, nem verné nagy dobra. De elvileg ez a veszély nem áll fent, mivel emlékeim szerint, a készítők azt nyilatkozták, hogy nincsenek ilyen irányú terveik Ahsokával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kérdés. Szerintem az lenne, mint Obi-Wannál, aki bár nem tudta konkrétan a dolgot, a nagyon erős sejtése megvolt, ennek ellenére nem tett semmit. Esetleg még az is megeshet, hogy Ahsoka rákérdez, de Anakin elintézi annyival, mint a múltjáról való beszélgetést, amit utána nem is firtatott a lány. Persze nem egészen ugyanaz a két eset, de szerintem nem rohanna oda Yodához azzal a szöveggel, hogy "A mesteremnek felesége van!". :lol:

Én arra tippelek, hogy ha tudna is róla, nem verné nagy dobra. De elvileg ez a veszély nem áll fent, mivel emlékeim szerint, a készítők azt nyilatkozták, hogy nincsenek ilyen irányú terveik Ahsokával.

 

Szerintem Obi-Wan csak azért nem tett semmit, mert azt hitte, hogy Anakin érzései viszonzatlanok.

Azt nem tudtam, hogy a készítők nem terveztek ilyet, de végül is nem is számít, hogy megtörténik-e, attól még beszélhetünk róla, hogy szerintünk mit lépne Ahsoka ebben a helyzetben. :D

 

Anakin valószínűleg megpróbálná lerázni Ahsokát, de valahogy kétlem, hogy Ahsoka ezt is annyiban hagyná. Ha Anakinnal nem menne semmire valószínűleg megpróbálna Padmétól választ kapni.

Az természetesen kizárt, hogy Ahsoka Yodához vagy Obi-Wanhoz rohanna, hiszen az EP3-ig csak Palpatine tudott Anakinról és Padméról...B*sszus, ebben a pillanatban, ahogy ezt leírtam merült fel bennem, mi van, ha az öreg méregkeverő Ahsokától értesült a dologról? Pl Anakin nincs sehol, Obi-Wan elküldi Ahsokát, hogy keresse meg. Ahsoka meg gyanútlanul átmegy Padméhoz, mert tudja, hogy a mestere jóban van vele, és erre ott találja őket (jobbik esetben) Senate Spy-os meghitt helyzetben a kanapén, vagy az erkélyen. Ők nem veszik észre, Ahsoka meg Palpatine-hoz fordul tanácsért, elvégre tud róla, hogy Anakin mennyire nagy becsben tartja az öreget.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.