Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...

2023-ban is folytatódik a Legends Essential Collection sorozat. Április 25-én a Tűzharc (Republic Commando 1. könyve), a Yoda: Sötét találkozó és a Jedik Hajnala: Távoli Csillagok című regények jelennek meg új borítóval.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Most néztem a Szukits kiadó honlapján a top 20 eladást az elmúlt 365 napban. A régi Thrawn-trilógia újra kiadása kemény fedelesben még mindig jobban teljesít, mint a legújabb kánon könyvek. Tehát, változatlanul nagy igény van még mindig a Legendákra. Jövőre jön a Darth Plagueis és a Darth Bane könyvek újra kiadása. Ha ezek ilyen jól teljesítenek, akkor talán pár év múlva újra kaphat a kiadó engedélyt, más kiadatlan legendákra is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Most néztem meg a moly. hu-n hogy áll a Darth Plagueis. A legnépszerűbb sci-fik listájában a 39. helyen áll. Ez csodálatos. Aztán megnéztem a rangsort, és láttam, hogy még négy Star Wars regény bekerült ebbe a 100-as legnépszerűbb listába.

Darth Plagueis – 39. legnépszerűbb sci-fi

A Sithek bosszúja regényváltozata – 62. legnépszerűbb sci-fi

Darth Bane: A gonosz dinasztia – 64. legnépszerűbb sci-fi

Kenobi – 82. legnépszerűbb sci-fi

Darth Bane: A pusztítás útja – 95. legnépszerűbb sci-fi

https://moly.hu/cimkek/sci-fi/rangsor

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2023. 01. 02. - 21:47, Darth Revan9 írta:

A Legendák legjobbjai újabb négy címmel fog bővülni, ezúttal 2023 augusztus 15-én:

A túlélők keresése

Kirajzás

Republic Commando: Coruscant

The Old Republic: Végzetes szövetség

Így elmondhatjuk, hogy nálunk korábban tényleg a legjobb történetek jelentek meg :). De azért nem ártana ha olyanok is megjelennének, amit nálunk még soha nem adtak ki. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A Legendák legjobbjai nálunk is sikert arattak. Folytatódik a széria, méghozzá a Darth Bane trilógia újra kiadásával. Elméletileg áprilisban már jön is.

https://www.szukits.hu/star-wars-darth-bane-trilogia-legendak-a-legjobb-tortenetek-kemenytablas

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

48 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

 Hogyan lehetséges, hogy Legendák kezdik átvenni az irányítást fogyásban az elmúlt 2 évben?

Ha ez igaz, akkor talán most lenne érdemes megpróbálni a New Jedi Order könyvek kiadását. Elő lehetne hozni érvként, hogy mekkora az érdeklődés még mindig a legendákra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, ati írta:

Ha ez igaz, akkor talán most lenne érdemes megpróbálni a New Jedi Order könyvek kiadását. Elő lehetne hozni érvként, hogy mekkora az érdeklődés még mindig a legendákra.

Ha lesz rá lehetőségük, akkor megpróbálják. De a ha Disney mereven elzárkózik, akkor nyilván nem fog menni. Jelenleg csak a Legendák legjobbjai mehet tovább, csak erre kapnak engedélyt a regények közül. Arra kíváncsi lennék, hogy ebben az új borítás kiadás sorban meg fog-e a jövőben jelenni a The New Jedi Order?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Folytatódik a Legendák a Legjobb Történetek magyar kiadása. A következő könyv a Darth Maul: A vadászó árnyék.

https://www.szukits.hu/star-wars-darth-maul-a-vadaszo-arnyek-legendak-a-legjobb-tortenetek-kemenytablas

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Folytatódik a Legendák a Legjobb Történetek magyar kiadása. A következő könyv a Darth Maul: A vadászó árnyék.

https://www.szukits.hu/star-wars-darth-maul-a-vadaszo-arnyek-legendak-a-legjobb-tortenetek-kemenytablas

A három borító közül ez a legjobb szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 4 héttel később...
2023. 02. 05. - 13:35, Darth Revan9 írta:

Ki milyen könyvek megjelenésére számít az Essential Collcetcion sorozatba a jövőben?

Olyan jöhetne ami még magyarul nem volt. Pl. a Luceno-féle Millenium Falcon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 02. 05. - 13:35, Darth Revan9 írta:

Ki milyen könyvek megjelenésére számít az Essential Collcetcion sorozatba a jövőben?

Alapból nem sok értelmét látom ennek a kollekciónak. Nem fogom megvenni ugyanazt, ami már megvan, csak hogy jobban mutasson a polcon. :) 

Én is inkább nálunk kiadatlan, vagy már nehezen beszerezhető tartalmaknak örülnék. Pl: az X-szárnyú sorozatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Szomorú hír: elhunyt Michael Reaves, a Darth Maul A vadászó árnyék, a Medstar duológia, a Coruscanti éjszakák, a Halálcsillag és az Árnyjáték szerzője. 72 éves volt. Nagy könyveket tett le az asztalra. Mai napig a kedvencem az I-5 ciklusa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.