Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Nem, egy hónapig csak a Szukitstól kaphatod meg, és utána kerül csak ki bolti forgalmazásba.

Jah, akkor jó. Mert most fogom csak befejezni az Én, A Jedi-t és csak ezután rendelem meg a TFU-t... Le vagyok maradva, tudom...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos még nem tudtam hozzákezdeni, mivel hétvégén vizsgáztam, előtte készültem, most meg próbálok rendet rakni magam körül, könyveket elpakolni és a többi. Meg ugye ott a munka is, ami sosem áll meg :(

Szerintem a hétvégén el tudom már kezdeni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Én, a Jedi még nekem sincs meg, a Halálosztaggal együtt akartam megrendelni, de szerintem ez most csúszni fog. Vizsgaidőszak miatt most időm se volt olvasni, ráadásul pénzszűkében is vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hali kellene egy kis segitseg most olvasom magyarul az uj rend cimu konyvet es kb a 40 oldalnal van egy erdekes mondat amit nem ertek es csak amulok

A SOTET OLDAL MELYSEGET MAGA A FELTAMASZTOTT CSAZSAR ISMERTETTE MEG LUKE -KAL

megtudja mondani nekem valaki hogy ez meik konyvben van akarhogy torom a fejem nem emlekszem olyan magyarul kiadott konyvre amiben a csaszart feltamasztottak hallotam mar valamit errol de most nagyon erdekel hogy ez meik konyv

aki tud segitsen please

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hali kellene egy kis segitseg most olvasom magyarul az uj rend cimu konyvet es kb a 40 oldalnal van egy erdekes mondat amit nem ertek es csak amulok

A SOTET OLDAL MELYSEGET MAGA A FELTAMASZTOTT CSAZSAR ISMERTETTE MEG LUKE -KAL

megtudja mondani nekem valaki hogy ez meik konyvben van akarhogy torom a fejem nem emlekszem olyan magyarul kiadott konyvre amiben a csaszart feltamasztottak hallotam mar valamit errol de most nagyon erdekel hogy ez meik konyv

aki tud segitsen please

Mert ilyen könyv nem is volt, csak képregény. A Dark Empire, a Dark Empire II. és az Empire's End. Igazi klasszikus és nagyon nehéz beszerezni, bár ha jól tudom, minden része megjelent magyarul, George Lucas is ezt tartotta a kedvenc képregényének, a színezése elég egyedi volt, de nagyon jó hangulatot kölcsönzött neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert ilyen könyv nem is volt, csak képregény. A Dark Empire, a Dark Empire II. és az Empire's End. Igazi klasszikus és nagyon nehéz beszerezni, bár ha jól tudom, minden része megjelent magyarul, George Lucas is ezt tartotta a kedvenc képregényének, a színezése elég egyedi volt, de nagyon jó hangulatot kölcsönzött neki.

Ebben szerepel a feltámasztott császár, ugye? A grafikája tényleg nagyon szép.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben szerepel a feltámasztott császár, ugye? A grafikája tényleg nagyon szép.

Igen, ekkor tér át Luke Skywalker a sötét oldalra, de csak azért, hogy a feltámasztott császár közelébe férkőzzön és így számoljon le vele. Ez az esemény persze az ezt következő hosszú-hosszú években is igen komoly hatást gyakorolt rá. Hát, kicsit frusztráló helyenként, hogy körülbelül csak lila, zöld és sárga színekből áll az egész. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ok mostmar kepben vagyok ezaz az eposz kepregeny ahol Luke ater a sithekhez hogy kinyirja a klon palpit na akkor megyunk keresgelni hatha ebokban megvan valahol a 60 evek legmejjen :))))

ezert nm ertettem mirol is volt szo koszi

Tekintettel arra, hogy a Star Wats 1977 óta létezik, nem egészen értem ezt a hatvanas évek dolgot. :) Egyébként ha felmész a Pirate Bay-re, ott van egy Star Wars képregény gyűjtemény, abban is benne van, a többit nem muszáj letölteni, elég letölteni csak azt, amit akarsz, bár ez nem magyar nyelvű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert ilyen könyv nem is volt, csak képregény. A Dark Empire, a Dark Empire II. és az Empire's End. Igazi klasszikus és nagyon nehéz beszerezni, bár ha jól tudom, minden része megjelent magyarul, George Lucas is ezt tartotta a kedvenc képregényének, a színezése elég egyedi volt, de nagyon jó hangulatot kölcsönzött neki.

A sztori mellett a színezése volt, amit nagyon utáltam még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj ezzel, Darth Revan9, hogy akármennyire is nem szereted, ha jól tudom legalább annyira alapmű, mint például Timothy Zahn Thrawn trilógiája. :)

Főleg hogy a későbbi EU-művek szinte mind utalnak rá.

 

A Plagueis-regény kapcsán: jó lenne, ha jövőre megjelentetné a Szukits magyarul...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap, az Én, a Jedi olvasása közben én is belefutottam a feltámasztott Császárba utalás formájában. Az EU-ban, de legfőképp Luke életében ez tényleg egy nagyon meghatározó pont.

 

A Plagueis regényre én is nagyon kíváncsi vagyok. Amekkora várakozás (és remélhetőleg siker) övezi ezt a regényt az USA-ban, a Szukits remélhetőleg nálunk is kiadja, főleg, ha hazai oldalról is nagy lesz az igény rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap, az Én, a Jedi olvasása közben én is belefutottam a feltámasztott Császárba utalás formájában. Az EU-ban, de legfőképp Luke életében ez tényleg egy nagyon meghatározó pont.

 

A Plagueis regényre én is nagyon kíváncsi vagyok. Amekkora várakozás (és remélhetőleg siker) övezi ezt a regényt az USA-ban, a Szukits remélhetőleg nálunk is kiadja, főleg, ha hazai oldalról is nagy lesz az igény rá.

Hát, azok alapján milyen durva dolgok derültek ki belőle így elöljáróban, szerintem ez borítékolt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, azok alapján milyen durva dolgok derültek ki belőle így elöljáróban, szerintem ez borítékolt.

 

Igen, például, hogy a nabooi válság idején Palpatine tanítvány volt. Azért kaphatott volna végre valami frappáns keresztnevet :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem igazán értem, hogy miért alapmű ez a képregény, hiszen számomra elég marhaság a története. Lehet, hogy szép, stb. de akkor is. Az EU-sztorik közül ezt nagyon nehezen tudom megemészteni, inkább csak próbálom túltenni magam rajta, hogy ilyen is van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem igazán értem, hogy miért alapmű ez a képregény, hiszen számomra elég marhaság a története. Lehet, hogy szép, stb. de akkor is. Az EU-sztorik közül ezt nagyon nehezen tudom megemészteni, inkább csak próbálom túltenni magam rajta, hogy ilyen is van.

Hát, annak idején Timothy Zahn Thrawn trilógiájával együtt korszakalkotó műnek számított, hiszen egyike volt a Dark Horse Comics első és egyben legsikeresebb képregényeinek. Körülbelül olyannyira felelős az EU felvirágzásáért, mint a Thrawn trilógia, ezért is említik annyian.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is érdekes, hogy épp ez Lucas kedvenc képregénye. Elvileg pont ő maga szögezte le, hogy Palpatine az Ep6-ban végérvényesen meghalt, egyensúlyba került az Erő (kihaltak a Sith-ek)... nem tudom, ebbe mennyire fér bele az Uralkodó ilyen-olyan übertáp klónja.

Az hozzátartozik az igazsághoz, hogy én nem olvastam ezeket a képregényeket, a sztorit csak innen-onnan (wookiee és társai) ismerem. Lehet, hogy a megvalósítás jobb, mint amilyennek elsőre tűnik az alapötlet alapján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is érdekes, hogy épp ez Lucas kedvenc képregénye. Elvileg pont ő maga szögezte le, hogy Palpatine az Ep6-ban végérvényesen meghalt, egyensúlyba került az Erő (kihaltak a Sith-ek)... nem tudom, ebbe mennyire fér bele az Uralkodó ilyen-olyan übertáp klónja.

Az hozzátartozik az igazsághoz, hogy én nem olvastam ezeket a képregényeket, a sztorit csak innen-onnan (wookiee és társai) ismerem. Lehet, hogy a megvalósítás jobb, mint amilyennek elsőre tűnik az alapötlet alapján.

A történet nekem sem tetszik, mert Vader halála szinte értelmetlen lesz így, de legalábbis nem olyan epikus. Én már azokat a történeteket se szeretem, ahol egy Jedi csak eljátssza, hogy áttért a sötét oldalra (erre volt példa Quinlan Vos esetében is, és itt Luke csinál ilyet). Egyébként meg, hogy Lucas-nak mi tetszik... a nyilatkozatai alapján ő már többször is nagyon súlyos ellentmondásba került önmagával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.