Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Valamikor tavaly nyár magasságában vettem meg a Witcher 3-at. Azóta kisebb nagyobb szünetekkel, de azért rendre elővettem és játszottam vele. Tegnap végre kivittem. Jöhet a Hearts of Stone kiegészítő... :psycho: Ha jól hallom akkor cirka 3000 forintért vagy 30 órányi plusz játékot adnak. Na ez speciel megéri.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Harminc óra az, amit állítanak, de én cirka 40-45 óra alatt pörgettem ki, annyit lehet szórakozni benne. :)

(Momentán 166 órám és 47 percem van a W3-ban, de még egy rahedli felfedezhető küldetést nem oldottam meg. Mondjuk lehet, hogy nekik sem fogok a Blood and Wine megjelenéséig.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Witcher 3: Hearts of Stone zseniális az a kiegészítő amikor rájössz ki is a fő gonosz az odaver. :)

 

 

A napokban vittem végig a Batman: Arkham Knight-ot, a 100%-ig még Riddler sz*rai hátra vannak icon17.gif ahhoz képest, hogy mennyire szidták az "optimalizálását" az egy gigás kártyámmal fut pedig 2 gigást igényelne, na jó azt azért hozzá tenném, hogy voltak kínkeservesen akadós részek a Batmobilos üldözések során.

 

 

Alapjában véve nem rossz a story csak szerintem egy túlzottan ismert alapanyagból dolgoztak, mert aki kicsit ismerős Batman háza táján az tudja mi lett a 2. Robinnal és így nem kell Batman-nek lenni, hogy elég hamar ki tudd következtetni ki is az Arkham Knight hiába próbálták egy Batman szerű maszkkal eltakarni a klasszikus Pirossisakot ami azért ugye a végére visszatér. Lehet, hogy csak számomra, de egyes fordulatnak szánt dolgok elég átlátszóak voltak, pl. egy másodpercig sem dőltem be annak, hogy Barbara Gordon meghalt tudtam, hogy csak Scarecrow műve a dolog, az is egyértelmű volt, hogy miután legyőztem Jason-t még vissza fog térni a történet végéig így mikor Batsy nyaka körül szorult a húrok tudtam, hogy Jason lesz aki megmenti a sebs-ünket. Ha már szóba került az Arkham Knight legyőzése, az az egyik "Boss fight" a 2 közül a játékban amit kissé kevésnek éreztem tekintve az előző részeket, és még eme 2 sem túl fantáziadús, hisz Jason elleni "párharc" egy-az egyben ugyanaz mint valamelyik előzőben egy Deadshot elleni menet, csak abban azt hiszem egy mellékküldetés volt. A másik meg nekem kísértetiesen hasonlított az Origins vége Bane harcára csak itt Batmobillal. Igazából az egészben nincs egy test a test ellen küzdelem a főgonoszokkal, az előző részekben azért le kellett nyomni Bane-t nem egyszer, R'as al Ghu-t, Clayface-t, Poison Ivy-t, Deathstroke-ot itt meg semmi. Jó tény, hogy főszálban csak az Arkham Knight akivel lehetne bunyózni, de a mellék küldetések sem pótolják a dolgot, úgy megörültem amikor Deathstroke feltünt, na mondom egy jó kis bunyó kilátásban van, erre mi van? Ki lövöm a tankját kiugrik belőle, cinematikon keresztül meg lezúzza a Denevér ugyanez a Man-Bat esetében és Firefly-nál is. Viszont a mellék küldetésekben a társakkal "vállt vállnak vetve" bunyót élveztem és itt helyesbítenék még is csak van benne egy bunyó az aktuális Robin oldalán, de az is csak egy, Így is kevéske. Az viszont nagyon tetszett, hogy Joker ott bujkál a fejünkben, néha még kifejezetten hasznos is volt, amikor egy liftaknában rekedtem, mert a legalsó szintre nem tudtam leugrani ugyanis ott automata géppuskák és fegyveres őrök voltak és instant halál amint elérem a talajszintet, Joker is ott "poroszkált" a környéken és ahogy ott törtem a fejem mi tévő is legyek már jó ideje egyszer csak benyögött valami ilyesmit: ugyanmár Batsy tudod te nagy páncélozott szerkenytyű (pontosan nem emlékszem) erről beugrott, hogy hopp a Batmobil. :) Jelen pillanatban még csak az első befejezést(gondolom ez a rosszabb) láttam lévén, hogy össze kell még kaparnom Riddler összes kis hülyeségét, a másikhoz, ezt amúgy elég szenya dolognak érzem a készítőktől, hogy végig kell szenvedni ezt is a főstory befejezéséhez. Az Originsben vagy az Arkham Cityben egyszer már végigszenvedtem és a vége nem volt valami nagy durranás így most nem terveztem, de mégis kénytelen leszek. Riddler versenyein egyébként elég könnyen végigjutottam csodálkoztam is egy bukott kör után 2-ra általában sikerült, már pedig az ilyenek nem nagyon szoktak menni más játékokban. (normálon játszom) A Batmobilozás nagyon állat, hihetetlen milyen jól lehet irányítani és megfogni a kanyarokban(najó de hát ezért Batmobil :D) kár, hogy az elején említett dolog kicsit(néha nagyon) korlátozta az élményt, a lövöldözés vele meg megint egy külön állat dolog, amikor 8 irányból lőnek rád és mindet elkerülöd közben szépen leszedegeted őket az az érzés felbecsülhetetlen, minden másra meg ott a MasterCard :D

 

Szóval összességében nemrossz kis játék tényleg csak azt sajnálom, hogy egy elég ismert storyt jár körbe, ha némiképp átalakítva is és így nem mutattak annyi újat mint az előző részek. Leszámítva a Batmobilhoz kötődő dolgokat.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy, hogy egy teljesen más csapat csinálta, ami megkapta a nyers kódot, és belesz*rt az optimalizálásba. Nem foglalkoztak a driverek kompatibilitásával, egyszerűen átírták billentyűzetre, azt szevasz. Ugye a nyers kód még nem optimalizált, azon még sokat kell dolgozni, namost, ez az Iron Galaxy Studios részéről elmaradt - övék a PC-s "érdem". Míg a Rocksteady optimalizálta konzolra a játékot, addig az Iron Galaxy (és a Warner, mert ők adták ki annak tudatában, milyen pocsék lett a játék PC-n) ebbe belesz*rt.

Mert ugye szép, hogy a PS4 és az Xbox One is gyakorlatilag egy PC, az még mindig egy-egy hardver. A PC meg sok-sok hardver kombináció. Ezért nagyobb munka mindig a PC-re történő optimalizálás. Erről feledkezett meg a Warner és az Iron Galaxi. Megjegyzem, ugyanígy járt a Mortalm Kombat X, az is katasztrófa PC-n. Sőt, ott a Warner közölte, hogy a PC-sek bekaphatják. Na, nem ezekkel a szavakkal, de ez volt a sorok között. Az új DLC-ket és kiadásokat már meg sem jelentették PC-re, az új patchek sem jönnek ki. A Batman: Arkham Knight-tal az a szerencse, hogy a Rocksteady-nek a NetherRealmmel ellentétben nőtt gerince és szívén viselik a PC-sek sorsát, meg a saját PR-jukat. Így saját maguk javították meg a Batmant, már amennyire tudták. Sajnos, pár hiba javíthatatlan, ha csak nem építik az alapjaitól újra a játékot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

A múlt hét közepe táján erősen rámjött az RPG-zhetnék, eléggé válogatós voltam/vagyok. Nem akartam felűlnézeteset vagy olyat amiben egynél több karaktert kell irányítani + el kellett indulnia a régi gépemen. Először rátaláltam a Gothic-ra, gondoltam mire végigjátszom a 4 részt azzal el leszek egy darabig, csak sajnos sehogysem akart összejönni, hogy a magyarítással együtt is jól működjön, több mint 2 óráig próbáltam összehozni, majd ezután némi ingerültséggel letöröltem, mint a sicc. Újra nekiálltam hát keresgélni és ekkor akadt meg a szemem a Jade Empire-on eszembe jutott, hogy ezt én régen végig akartam játszani, de valamiért feledésbe merült. Úgyhogy be is szereztem hipp-hopp szerencsére ez gyárilag magyar feliratos.

 

Nem éppen egy mai játék(2005)-ös, de a story ami egész fordulatos, kárpótol a grafikáért. Aki szereti a "kung-fu fantasy" világot annak mindenképp ajánlom. Amit kicsit sajnálok benne, hogy nem az egyre jobb ruha/páncéldarabok-t kell gyűjtögetni benne, így főhősünk az elejétől fogva ugyanabban a cuccban díszeleg a végéig. Páncél gyűjtés helyett van egy mágikus amulettünk amibe különféle égköveket tehetünk és ezek dobják meg karakterünket extra stat-okkal ezekből kezdetben csak 3 lehet, de a story előrehaladtával felkúszik 7re . Ezenfelül tanulhatunk különféle "technikákat" amik szintén extra pontokat adnak a képességeinkhez.

 

Szintlépéseknél 3 alaptulajdonság között oszthatjuk el a kapott pontjainkat ami test, lélek, elme ezek nagyságától függ, hogy mennyi életünk, chi-nk illetve fókuszunk van. A harc a különböző stílusokra épül amiket az utunk során küldetések során vagy egyszerű npc-ktől vehetünk meg. Szintlépésenként ezeket is tudjuk fejleszteni. Ezek a stílusok valamelyike fókuszt másika pedig chi-t használ. Alapvetően 5 csoportra lehet őket osztani vannak a harci stílusok ezek nem használnak semmit simán pusztakézzel csépeljük az ellent, vannak a mágikus stílusok ezek chi-t használnak személyes kedvencem volt amivel tűzlabdákat lehetett szórni, vannak a fegyver stílusok fókuszt használnak itt kapunk a kezünkbe valamilyen fegyvert és azzal támadunk, vannak az alakváltó stílusok ebben átváltozunk valamiféle démonná és úgy harcolunk, végül de nem utolsó sorban vannak a támogató stílusok amik ugyan nem sebeznek nagyot de valami más effektet hagynak az ellenfélen, lassítják, lebénítják vagy mérgezik. A konkrétan a harc abból áll, hogy adott stílusnak megfelelően tudunk használni egy gyorsabb/gyengébb támadást és egy lassabb erősebb támadást valamint ki tudunk térni a mozgó billentyűkkel az ellenfél támadása elöl illetve ki tudjuk azt védeni a space-el.

 

Bioware játék lévén az ő RPG-ikra jellemző feature-k is megtalálhatóak vagyis hősünk általában nem egyedül működik hanem vannak barátai akik segítik az útja során ezek mindegyike más tulajdonságokkal rendelkezik. Egyszerre csak egy követheti őt és nem árt velük időnként elbeszélgetni. Ebben a játékban is megjelenik a jó és rossz közötti választási lehetőség, választásunk a küldetésekre és a használható tárgyakra is hatást gyakorolhatnak. Itt a Nyitott tenyér és a Zárt ököl útjának nevezik őket.

 

Kezdetben kicsit "klausztrofóbiás" hatást keltett bennem, de az annak tudható be, hogy már 2 éve nem is játszottam olyan játékkal ami nem "open world" volt, de ezt leszámítva egy nagyon jó kis játék. Aki még nem próbálta egy misét mindenképp megér szerintem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam a UPlay-en tavaszi akció van, akkor beszerzem az AC III-at még mielőtt eljutnék odáig a sorozatban. Látom 50% akció és így 6 EUR... Hát anno a Black Flaget is olcsóbban vettem, pedig ahogy hallom az jobb játék, de üsse kő legyen meg a hiányzó darab is. Erre mit látok: az akció az alapból 12 EUR-ba kerülő X-Box 360-as verzióra igaz, ami már nem is kapható!!! A digital download verzió (ami a 4 verzió közül még kapható) alapból 20 EUR, így akciósan is 10 EUR a játék. Teszem fel a kérdést: mi a büdös lópikuláért hirdetik 6 EUR-nak, ha a legolcsóbb kapható verzió 10-ért vehető meg? Az ilyenekkel garantálják, hogy soha a büdös életbe ne lépjek fel mégegyszer a UPlay-re :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha AC-vel akarsz eredetiben játszani, akkor kénytelen leszel, mert Uplayes, még ha Steamen veszed, akkor is. De tényleg ne vásárolj az Uplayen, mert a franciák nagyon drágán és nagyon szemét mód kínálják a termékeiket. Szerencsére, minden Ubisoft játék megvásárolható a Steamen (és egyre több kerül fel a GoG-re is, én azt is tudom ajánlani, bár én a CD Projekt RED boltját általában inkább régi játékok - 15-20 évesek - vásárlására használom, mert az inkább erre szakosodott). A digitális videojáték boltok minőségi sora szerintem ez:

 

Steam - kiváló szolgáltatások, remek akciók, hatalmas választék, nagyszerű támogatás

GoG - ugyanaz, mint a Steamnél, csak szerényebb választékkal, illetve a kliensük még gyerekcipőben jár

Origin - nagyon-nagyon szerény választék, hajmeresztő árak, viszont rendszeresen kínálnak ingyenes játékokat (ráadásul nem is akármilyen címeket, most például a Medal of Honor: Pacific Assault zsákolható be ingyen), és ma már a kliensükkel sincsen gond

PSN - én ugyan nem használom, de eddig mindenki, akinek köze volt hozzá, csak jókat mondott, egyedül az árakkal nincsenek kibékülve, túl kevés az akció, viszont nagy a választék, és ott a PS Plus szolgáltatás, ami technikailag egy hetente jelentkező akciócsomag (igen, nekem is kicsit ellentmondásosnak tűnnek itt az érvelések).

XBL - szintén mint a PSN-nél, nem használom, de munkámból és baráti körömből adódóan sokat hallok róla, és ez alapján vannak vele gondok, szerverleállások, félreárazások, stb...

Uplay - instabil, szegény választék, szemét akciókkal, és pofátlanul drága, ráadásul a mai napig ragaszkodnak ahhoz a baromsághoz, hogy a játékok a mentéseiket a Ubisoft szerverein tárolják...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Windows Live/Windows 10 - Windows Live valahol a meglét és a már nincs között lebeg. Sok játék ledobta, mikor a Microsoft bejelentette, hogy törlik, de a mai napig ott van néhány programban. Aztán bejelentette a Mikrofos, hogy nem törlik, ilyenről soha nem is volt szó. Anyátokat! Manapság van pár játékom, ami akkor is majdnem játszhatatlan volt, amikor még egyértelműen létezett. Ma már teljesen játszhatatlanok. Elég bosszantó. És, hogy miért vettem ide a Windows 10-et mellé? Nos, mert az is egy kalap sz*r. Túlárazott, rengeteg a szervergond, és agyon lett bonyolítva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván a bejelentkező képernyőre még fel fogok lépni, de tovább nem tervezek vele foglalkozni. Már amúgy is haragudtam rá, mert amikor még másik kollégiumban laktam, akkor az UPlay olyan portokat használt, amik le voltak tiltva, így nem engedett bejelentkezni, a játékaimat meg kenhettem a hajamra. Arról nem is beszélve, hogy az AC-et is machinálni kelett, mert persze, hogy alapból nem indult el :roll:

Steamen van több játékom (a többi AC-t is ezen keresztül vettem meg) és GoG-on is akad játékom (régi stratégiai játékok és a régi Witcherek), ahogy Originről is vannak (bár az utóbbiról csak az ingyenesek és a ME). Még a Humble Bundle-n vannak értelmes akciók, de ezek vagy GoG-os, vagy Steames, vagy UPlayes, vagy Origines kódot adnak, úgyhogy nem igazán tekinthető önálló videó játék boltnak

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagy egyedül. A Warcraft első és második részét is végigtoltam :) Ott viszont meg is álltam és azóta se játszottam Warcraft játékkal. A játék készítők elmondása szerint egyébként eredetileg egy Warhammer játékot készítettek volna, de aztán nem sikerült megegyezni a jogtulajjal és igy lett egy saját franchise-uk Warcraft címen.

Én még a harmadikat is kipróbáltam, de azt már nem játszottam végig.

A terv, hogy Warhammer játékot fejlesszenek, már a koncepciók szintjén el lett vetve. Tulajdonképpen csak Allen Adham, a Blizzard egyik alapítója akarta ezt, de mivel akkor már a tökük televolt a licencelt címekkel - nagyon sok problémájuk volt a The Death and Return of Superman és a Justice League Task Force fejlesztése során, mert a jogok tulajdonosai mindenbe beleszóltak -, ezért még azelőtt elvetették a Warhammer jogok megszerzését, hogy elkezdték volna a konkrét fejlesztési munkálatokat. Még csak tárgyalásokat sem végeztek az ügyben. Azt viszont Patrick Wyatt, a játék vezető programozója és producere is elismerte, hogy a Warhammer művészeti oldalról nagy inspirációt jelentett a Warcraft csapatának.

 

"Allen Adham hoped to obtain a license to the Warhammer universe to try to increase sales by brand recognition. Warhammer was a huge inspiration for the art-style of Warcraft, but a combination of factors, including a lack of traction on business terms and a fervent desire on the part of virtually everyone else on the development team (myself included) to control our own universe nixed any potential for a deal. We had already had terrible experiences working with DC Comics on "Death and Return of Superman" and "Justice League Task Force", and wanted no similar issues for our new game." - by Patrick Wyatt, The Inside Story of the Making of Warcraft.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Warcraft I-gyel nem játszottam, akartam, de anno nem akart elindulni már XP-n sem, azóta meg nem volt ingerenciám rá. A II. és a III. fő storyját végig toltam a DLC-ket már nem(a III-t szinkronosan :D). Meg egy laza 6 évig WoW-oztam elég masszívan :D

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Valaki nem tudja véletlen, hogy kontrollerrel FIFA 13-ban hogyan kell elvetődni a kapussal 11-esnél? Nyomkodok összevissza mindent, de csak áll egy helyben, olvastam, hogy elvileg a jobb analóggal kellene neki, de azzal sem csinál semmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki nem tudja véletlen, hogy kontrollerrel FIFA 13-ban hogyan kell elvetődni a kapussal 11-esnél? Nyomkodok összevissza mindent, de csak áll egy helyben, olvastam, hogy elvileg a jobb analóggal kellene neki, de azzal sem csinál semmit.

A vetődés a jobb karral működik 11-esnél. Minél hosszabb ideig tolod az egyik irányba a jobb oldali kart, annál messzebbre vetődik. Használod egyébként azt a kart cselezésre vagy ember váltásra vagy bármire? Megeshet, hogy bizonyos kontrollereknél, ha gépen játszol, nem ismeri fel teljes egészében a kontrollert, így a bal oldali kar működik csak. Esetleg erre tudok gondolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vetődés a jobb karral működik 11-esnél. Minél hosszabb ideig tolod az egyik irányba a jobb oldali kart, annál messzebbre vetődik. Használod egyébként azt a kart cselezésre vagy ember váltásra vagy bármire? Megeshet, hogy bizonyos kontrollereknél, ha gépen játszol, nem ismeri fel teljes egészében a kontrollert, így a bal oldali kar működik csak. Esetleg erre tudok gondolni.

 

Nem szoktam használni, majd megnézem köszi az infót. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyből a mély vízbe. Online magazin szerkesztői poszt átvétele egy Call of Duty bejelentésének napján. Mintha egy cunami közepén kéne várat építenem. :) Hulla vagyok, de megépült a rohadék. :D Azt hiszem, megtaláltam álmaim állását. Írhatok, kreatívkodhatok, dirigálhatok, és ha jól csinálom a munkát, akkor technikailag a magam ura vagyok.

 

 

Gondolom ez már egész napos munkát jelent. Tulajsonképpen mit csinál egy szerkesztő konkrétan? Egy újságnál gondolom összeállítja az aktuális lapszámot, eldönti milyen cikkek, interjúk lesznek benne, átnézi hogy jók-e, és kiadja a kollégáknak a feladatot miről írjanak. Persze ezt is csak sejtem ossem voltam szerkesztő. Viszont egy onlien újságnál ott gondolom állandóan kell figyelni a netet új játékhírek után vadászva, illetve mivel ez nem csak híroldal játékosoknak, itt is kell cikkeket írni csak terjedelemben rövidebbeket.

Szóval mit csinálsz te mostantól naponta? :D

 

 

Más: Hát ez az új COD csalódás ,de csak azért mert eddig végig az volt a neten sugallva hogy a Ghost-ot folytatják. Én meg beleéltem magam mert nekem az nagyon bejött, ráadásul cliffhangerrel is ért véget.

Persze ez is biztos jó lesz csak szoknom kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megeshet, hogy bizonyos kontrollereknél, ha gépen játszol, nem ismeri fel teljes egészében a kontrollert, így a bal oldali kar működik csak. Esetleg erre tudok gondolni.

 

Sajnos ez az eset látszik igaznak bizonyulni, mert a visszajátszásnál elvileg azzal tudnám forgatni a kamerát, de ott sincs reakció, gondolom ezzel nem sok mindent tudok kezdeni?! :( Így egy kicsit gáz, bár mondjuk az 5 11esből amit kaptam azóta egy ment be, a többi fölé, mellé, kapusba :) igaz egyenlőre csak félprofin játszom, gondolom nehezebb szinten már a gép is jobban betalál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom ez már egész napos munkát jelent. Tulajsonképpen mit csinál egy szerkesztő konkrétan? Egy újságnál gondolom összeállítja az aktuális lapszámot, eldönti milyen cikkek, interjúk lesznek benne, átnézi hogy jók-e, és kiadja a kollégáknak a feladatot miről írjanak. Persze ezt is csak sejtem ossem voltam szerkesztő. Viszont egy onlien újságnál ott gondolom állandóan kell figyelni a netet új játékhírek után vadászva, illetve mivel ez nem csak híroldal játékosoknak, itt is kell cikkeket írni csak terjedelemben rövidebbeket.

Szóval mit csinálsz te mostantól naponta? :D

Nagyjából ez, amit leírtál. Én is eldöntöm, mik legyenek a havi témák, milyen cikkekkel töltsük fel az oldalt, koordinálom az embereket, kezelem a háttéranyagokat (bannereket, fórumokat, döntök arról, mi legyen kiemelt hír, kiemelt cikk, heti egyszer megcsinálom és kiküldöm a hírlevelet, stb.), és persze, ellenőrzöm és feltöltöm a bejövő cikkeket, megírom a sajátjaimat, és még hírezek is.

 

Az új CoD engem kellemesen meglepett, ezzel a sci-fis beütéssel valószínűleg előbb ki fogom próbálni, mint a Black Ops 3-at. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos ez az eset látszik igaznak bizonyulni, mert a visszajátszásnál elvileg azzal tudnám forgatni a kamerát, de ott sincs reakció, gondolom ezzel nem sok mindent tudok kezdeni?! :( Így egy kicsit gáz, bár mondjuk az 5 11esből amit kaptam azóta egy ment be, a többi fölé, mellé, kapusba :) igaz egyenlőre csak félprofin játszom, gondolom nehezebb szinten már a gép is jobban betalál.

Keress rá a kontroller nevére, lehet módosítani bizonyos setup file-okat kézzel, és akkor fel fogja ismerni. Ha megadod a kontroller nevét és típusát, megpróbálok segíteni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Keress rá a kontroller nevére, lehet módosítani bizonyos setup file-okat kézzel, és akkor fel fogja ismerni. Ha megadod a kontroller nevét és típusát, megpróbálok segíteni. :)

 

 

Media-tech Judge RF MT1505. Remélem sikerül előre is köszi! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd csak Cupsy, ezt kéne megpróbálnod:

 

Köszi, ez valóban megoldja az analóg problémát, a gáz az, hogy felvet egy másikat. :( Teljesen összekutyulja a gombok funkcióit vagyis vezérlő beállításnál hiába azt írja pl hogy az alsó gombbal passzolsz igazából teljesen mást csinálsz vele. Mind a 2 verziónál.

 

gép szerint mit csinál a gomb -I- valós

 

emelt passz/beadás -I- szöktetett passz

lövés -I-beadás

rövid passz -I- lövés

átlövés -I- sima passz

 

 

Most egy óra szívás után sikerült beállítanom, hogy a passzolás, szöktetés, beadás, lövés jó helyen legyen, a többihez most nincs már idegzetem, ja meg ugye hálisten a védekezést is külön lehet állítani :(

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, ez valóban megoldja az analóg problémát, a gáz az, hogy felvet egy másikat. :( Teljesen összekutyulja a gombok funkcióit vagyis vezérlő beállításnál hiába azt írja pl hogy az alsó gombbal passzolsz igazából teljesen mást csinálsz vele. Mind a 2 verziónál.

 

gép szerint mit csinál a gomb -I- valós

 

emelt passz/beadás -I- szöktetett passz

lövés -I-beadás

rövid passz -I- lövés

átlövés -I- sima passz

 

 

Most egy óra szívás után sikerült beállítanom, hogy a passzolás, szöktetés, beadás, lövés jó helyen legyen, a többihez most nincs már idegzetem, ja meg ugye hálisten a védekezést is külön lehet állítani :(

 

Igen, hát így egy kicsit megtéveszted a gépet, hiszen más kontrollernek adod ki azt, ami valójában van. Bármilyen logitech kontrollerrel egyébként jól működik, ezeket anno 5000 forint környékén már lehetett kapni, vagy természetesen Xbox kontrolerrel is, ami kicsit húzósabb. Ellenkező esetben marad a kézzel beállítgatás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új CoD engem kellemesen meglepett, ezzel a sci-fis beütéssel valószínűleg előbb ki fogom próbálni, mint a Black Ops 3-at. :)

 

 

Még nem játszottál a Black Ops 3-mal? Nem mondták neked hogy tisztességes FPS-fan az aktuális COD-ot azonnal(azaz minden év novemberének első hetében) elkezdi játszani? Micsoda világban élünk? :D:evil: Azt hozzá kell tenni hogy az elején szidtam mint a bokrot én is hogy AW koppintás, de aztán belejött sőt még felfedeztem kapcsolódási pontokat az első két BO-al. Szóval idén is várjuk a novembert az újabb COD-ért mert szórakoztat, mert látványt nyújt és erkölcsileg nagyon magasan van. Azaz azokat kell ölni akiket a való életben is egy tisztességes ember elpusztít. A gazembereket. És ez nagyon jó.

Ebbe a sorba tartozik persze a Battllefield 3-4 is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, hát így egy kicsit megtéveszted a gépet, hiszen más kontrollernek adod ki azt, ami valójában van. Bármilyen logitech kontrollerrel egyébként jól működik, ezeket anno 5000 forint környékén már lehetett kapni, vagy természetesen Xbox kontrolerrel is, ami kicsit húzósabb. Ellenkező esetben marad a kézzel beállítgatás.

 

Majd kikövetkeztetem, mi merre hogy. :) Amúgy ezt a másik kontrollerrel is meg kell csinálnom ugye, mármint azt az átírást?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.