Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

IOS-re és Androidra is most már legálisan letölthető a Pokemon GO Magyarországon.

 

Amerikába ekkora őrület van:

Ez a videó péntek este 11 körül készült a New York-i Central Parkban:

Ez a sok izgatott ember azért rohangál, mert egy ritkaságnak számító pokemon, egy úgynevezett Vaporeon megjelenése volt várható.

http://www.youtube.com/watch?v=irCcAfRq-9Y

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra nem gondoltak, hogy 30 méter mélyen nincsen térerő? Nem hogy játszani, de segítséget hívni se tudnak, ha eltévednek.

Szerencséjükre találtak egy helyet, ahol volt, de lehetett volna ettől sokkal rosszabb is.

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valakinek kell egy Steam-es Spec Ops: The Line termékkulcs ingyen, az küldjön egy PM-et. Egy csomagban volt benne, de nekem már megvan korábbról. Elég jó kis taktikai TPS, ami egy katasztrófa utáni Dubaiban játszódik.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most elég erősen gondolkozom egy konzol vásárlásán (hozzáteszem az előző generáció nekem kimaradt, utoljára PS2-n toltam) és az érdekelne a hozzáértőktől, hogy melyiket érdemesebb venni, ár/érték arányban, játékélményben kinek milyenek a tapasztalatai. Egyelőre inkább a PS4-en gondolkodom... de meggyőzhető vagyok egy Xbox One-ra is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hátha a grafika nagyon fontos neked és a feltétlenül a jelenlegi csúcsot akarod akkor gamer PC. Ha ez nem annyira fontos és konzolt akarsz akkor meg egyértelmű hogy PS4. Én Xbox tulaj voltam elképzelni se tudtam hogy váltsak, de az új generációban az Xbox One minden téren alulteljesit, a PS4 meg szenzációs. Igazából messze felülmúlta a várakozásaimat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Hoppá:

 

http://www.gamestar.hu/hir/doom-crack-denuvo-214886.html

 

Még egy hoppá:

 

http://www.gamestar.hu/hir/denuvo-cracked-drm-215001.html

 

Mondjuk közvetlen linket adhattak volna a crackfile-hoz. :evil:

 

A Rise of the Tomb Raider fent van bithumenen a Doom még nincs. Természetesen megvásárlom mindkettőt karácsonykor, de addig játszok velük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Doom-ét?

Yep.

Viszont a Conspiracy crackje még működik, és ha nem tudják kivédeni azt, amit ők csináltak, akkor a Doomot is fel tudják törni. Csak mivel a Denuvo minden játéknál más-más metódussal dolgozik, így időbe tart izolálni a triggereit. Ezért nem törték még fel ők, viszont nagy rá az esély, hogy nekik is sikerül most már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó CPY. Tegnapelőtt végre elkezdtem volna a tőlük való Arkham lovagos gamét és sehol se találok hozzá tapaszt hogy normális legyen a grafika. A tavaly decemberi nemtom hogy jó lenne-e hozzá. Már minden bekapcsolható opciót bekapcsoltam a grafi. beállítások menüben de nem javult a helyzet. Azon gondolkozok hogy jegelem a gamét míg egy kielégítő tapaszt nem találok és elkezdem helyette Laraita új kalandját. Majd ha beszereztem.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yep.

Viszont a Conspiracy crackje még működik, és ha nem tudják kivédeni azt, amit ők csináltak, akkor a Doomot is fel tudják törni. Csak mivel a Denuvo minden játéknál más-más metódussal dolgozik, így időbe tart izolálni a triggereit. Ezért nem törték még fel ők, viszont nagy rá az esély, hogy nekik is sikerül most már.

 

Köszi. Tulajdonképpen találtak egy olyan módszert ami minden Denuvo védelmet megold csak idő kell hozzá, mert máshogy működnek. Mintha lenne zárakhoz egy mesterkulcsom. Hát akkor a Denuvo most újjon gondolkodhat, bár tegnap azt nyilatkozták, hogy tőlük csak azt kérték a kiadók, hogy pár hónapig ne lehessenek elérhetők a játékok megjelenés után, és azt elérték.

Természetesen csak annyi történik most nálam és örülök neki egy kicsit, hogy hamarabb tudom végigjátszani őket, de természetesen mind a Mad Max, mind a Rise of Tomb Raider ,na és a persze a Doom is meg lesz vásárolva amint elérik azt az árszintet ami nekem megfelel és remélem ez idén karácsonyra meg is valósul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor inkább törlöm is lefelé ha ennyire nem éri meg vele foglalkozni. Azért a telepítő filéket meghagyom a külsős vinyómon hátha idővel mégis lesz hozzá egy megoldást jelentő tapasz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.