Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Úgy tűnik hogy mostanában megint nagyon elkapott a Mass Effect mánia és tegnap esti befejezéssel újra kijátszottam a trilógiát. A múlkor tárgyalt nőcis volt és közben igényem támadt egy alap parancsnokpasasosra így vele is kipörgettem. Csakhogy amiatt meg egy nőcis harmadik részes kijátszást kívántam meg így pár nap múlva nekikezdek egy Liarás románcos harmadik részes nyomuláshoz. Annyira betalált nálam a három játék hogy ihaj. Főleg a harmadik rész.

Lehet hogy egyeseknek uncsi már hogy erről a témáról regélgetek de játék fronton mostanában a ME érdekel a legjobban.

Bár mostanában jönne az Andromédás!

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem biztos nem fog zavarni, hogy erről regélsz. :D

 

Call of Duty: Infinite Warfare:

+ Sci-fi

+ Űrcsata

+ Baromi látványos

- Sz*r a sztori, de tényleg, iszonyú

- Évek óta elavult játékmenet

- Gamepadra optimalizált, ezért billentyűzetről hülyén működő irányítás

- Nevetséges karakterek

- Jon Snow itt sem tud semmit

 

Azt hiszem, részemről ezzel lezárult a Call of Duty-sorozat. Már így is zsinórban kihagytam több részt is, de hogy még mindig a 2007-es Modern Warfare játékmenetét követi, az már engem is frusztrál. Majd ha átesik egy alapos rebooton, újra kipróbálom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem még a Doom-ot végig kell vinnem(szerintem már a végén vagyok), ami 3-szor olyan hosszú játék mint bármely COD. meg a hely miatt is. Én biztos hogy amig lesz COD végigjátszom őket, valahogy nem zavar hogy lassan 10 éve ugyanaza a játékmenet. Nálam a november egyenlő a COD-al. Persze sosem számítok semmi nagy újjításra így általában azt kapom amit várok. Nálam a mélypont a tavalyi Black Ops 3 volt. Na annak aztán tényleg se füle se farka storyja volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Azt hiszem, részemről ezzel lezárult a Call of Duty-sorozat. Már így is zsinórban kihagytam több részt is, de hogy még mindig a 2007-es Modern Warfare játékmenetét követi, az már engem is frusztrál. Majd ha átesik egy alapos rebooton, újra kipróbálom.

 

Akkor mégis igaza van az Otherworldos Zolynak? Elég szomorú akkor a helyzet..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem biztos nem fog zavarni, hogy erről regélsz. :D

Ez megnyugtató és biztató. Bár csak kicsit nyugtalankodtam a zavarós dolog miatt. De akkor is azok. :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No a héten konspirátorék végre közzétették az új Deus Ex game CPY változatát. :rock:

Majdnem 77 giga. Ajánlom néki hogy menjen a gépemen és azt is hogy bejöjjön. Ha már sokáig kell töltögetni akkor legalább érje is meg. Beérem azzal ha legalább annyira fog bejönni mint az első de ha jobban bejön akkor az pláne jó. Hadd mondjam már el róla hogy megérte rá várni. Az IMDb-n 8.6 míg az előző 8.7 szóval úgy- ahogy jónak érzem a kilátásaim. Nemsoká' elkezdem tölteni és talán lent is lesz mire befejezem az aktuális Mass Effect 3 kijátszást .

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, lehet megint készíteni a téli Steam akciókra a pénztárcát.

A GoG-n meg már el is kezdődött, mellé ingyen Neverwinter Nights-ot osztogatnak, meg ingyen Witcher 3 GOTY-t, bár ehhez meg kell lennie alapból a teljes Witcher 3-nak (alapjáték + DLC) - igen, a dolgot én sem értem, de azért tök jó, hogy ingyen ez is meglett. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, lehet megint készíteni a téli Steam akciókra a pénztárcát.

A GoG-n meg már el is kezdődött, mellé ingyen Neverwinter Nights-ot osztogatnak, meg ingyen Witcher 3 GOTY-t, bár ehhez meg kell lennie alapból a teljes Witcher 3-nak (alapjáték + DLC) - igen, a dolgot én sem értem, de azért tök jó, hogy ingyen ez is meglett. :)

 

Vendégem vagy pár sörre. Egy sör hogy beraktad az év vásárát. Amit várok hogy ocsó legyen az a Mad Max a Rise of TR az idei Doom. A többit a GoG-ért kapod. Pár hete valami cikkben berakták a linkjét és a rövidítés elnevezését. Rámentem láttam hasonló a Steamhez és az Originhez. Mondom nem mentem el hisz meg tudom jegyezni. Rá pár hétre megnézném és próbáltam emlékezni. Hogy game of valami, mondván a Chrome megjegyzi úgyis ebből meglesz. Hát persze hogy annyi idő eltelt hogy nem jegyezte meg én meg csak game of-ot jegyeztem meg, szídtam mindent. :D Úgyhogy most elmentem. Érdemes különben itt is vásárolni?

 

 

Én black friday alatt hiánypótoltam. A karácsonyi vásárot most offolom

 

Ne is mondd. Az Origin-en a Black Friday napján olyan leértékelések voltak mint a Steamen karácsonykor. Hát persze hogy egy vas sem volt a számlámom, mert én mindig leveszem a pénzemet az automatából. Szerinted mennyire voltam sikideg mikor megláttam a Crysis 3-at 2,5 euróért? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D Akkor már megérte.

A GoG-t én azért szeretem, mert rengeteg régi játék van rajta - például nekem a legtöbb ősi Star Wars-játék ott van meg, mert a Steamen akkoriban még nem voltak fenn. Ráadásul a Steammel ellentétben itt minden DRM mentes. Viszont szegényes a kínálata a Steamhez képest (mind mindennek :)). Szóval régi (értsd: 10-15-20 éves) játékokat szerintem ott érdemesebb venni.

Ami jó, hogy mostanában elkezdték a Steames játékok behúzását a GoG-re. Még nem sok programot érint, de haladnak a listára. Vagyis, ha összekapcsolod a GoG-s fiókod a Steam fiókoddal, akkor megjelenhetnek a GoG-s könyvtáradban játékok. De ez még tényleg kevés, 10+ játékot érint eddig.

 

A Rise of... és a Mad Max szerintem kap leértékelést. A Doomtól tartok, hogy nem, pedig az nekem is kéne. Valahogy a Bethesdára nem jellemző, hogy az új játékai leértékelését túlzásba vinné. Amire azon kívül még befizetnék, az a Fallout 4. Kész mázli, hogy az is Bethesda-játék és új is... :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hét elején végre elkezdtem a Deus Ex széria legújabb tagját nyomni. Most már bátran ki merem jelenteni hogy megérte rá annyit várni. Arra látok esélyt hogy jobban be fog jönni az előző eresztésnél de azt még nemtom megállapítani hogy ki akarom-e majd újra játszani mert valamivel komorabbnak érzem az emberi forradalmas kalandnál.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Ubisoft 30 éves születésnapja alkalmából június óta 7 játékot adott ajándékba. Egy-egy játékot csak az adott hónapban lehetett ingyenesen beszerezni, de ez most megváltozott 18-ig mind a 7 beszerezhető, csak uplay account kell hozzá.

 

Link a cikkbe

 

http://www.gamestar.hu/hir/ubi30-ubisoft-221793.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom mennyi szokott lenni, de most 10 Forintért tölthető le a Star Wars pinball játék a play áruházból! Én megvettem. (Könnyen lehet, hogy árazási hiba, korábban is szemezgettem vele, és akkor azt hiszem jóval többe került. :))

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idén tényleg ünnep van a Steamen. Már meg is vettem a Mad Max-et mindössze 6,79 euróért azaz 2100 ft-ért. Persze a Crysis csomag is a kosárban landolt mely tartalmazta a Crysist, a Crysis 2 Maximum Editiont, és a Crysis: Warheadet. Ez volt összesen 9,99 euro azaz 3100 ft. Mivel a 3. részt nem találtam a Steamen felmentem az Originre és mit ad isten ott is holiday sale van ilyenkor és mindössze 2,5 euroért azaz 775 ft-ért meg is vásároltam.

Sajnos a Doom meg a Rise of Tomb Raider még durván leárazva is sok(20-25 euro az áruk, de pontosan tudom hogy lesz ez még 10 is) így azok idén kimaradnak hacsak nem kerülnek bele napi akcióba január 2.-áig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, én is belefutok valami jó kis akcióba még idén. Én kb. 13-ért vettem meg anno a Doomot. Durva látni, hogy most cirka 6 rugórért árulják. Nagyon jó game mellesleg. :rock:

Az újraindult Tomb Raider széria pedig az örök kedvenceim közt van, amiért szintén nem olcsón jutottam hozzá. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak ajánlani tudom neked ezt az ünnepi időszakot. Mai szerzeményeim. Wolfeinstein: New Order 2100 ft-ért, Quake 2 450 ft-ért Half Life 2: Episode One és Two részenként 500 ft-ért.

Igazad van abban hogy a Doom megérné a 6 rongyot is, de pontosan tudjuk hogy lesz az még 2000 ft is. Ezért nem veszem még meg. Se a Rise of Tomb Raidert. Nálam max 10 euro lehet egy játék. Efölött nem veszem meg. Viszont lehet hogy napi akcióban le lesznek árazva ennyire. Én így az ünnepi időszakban mindennap nézem a Steamet. De az Origin is durva leárazásokat foganasít ilyenkor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.