Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Megkoronáztam az idei Holiday Sale-t magamnak a mai vásárlással. Megvásároltam a Fear Collectiont mely tartalmazza a 3 alapjátékot és az összes dlc-t. Mindez 4200 ft-omba volt. Éljen a karácsony, éljen a Steam. Mondhatom idén is jól jártam. Kb 10000 ft-ért számomra nagyon jó játékokat sikerült megvásárolnom mind a Steam-en, mind az Origin-en. Végre nem kell letöltenem torrentről, nem kell agyalnom azon vajon a feltört verzió melyik crackkel és milyen beállításokkal indult el. Ráadásul az érzés is jobb hogy megvásárolt játékkal játszoem.

Amit sajnálok hogy a Doom és a Rise of Tomb Raider nem került idén a kosaramba, de összeségében elégedett vagyok. Ezen 2 játékot jövőre fogom megvásárolni. Bár még január 2.-áig napi akcióban lenyomhatják ezek árait is 10 euro vagy az alá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Rise of the Tomb Raidert pont nem rég fejeztem be. Tetszett, hozta kb. azt a színvonalat, amit az előző játék tudott nyújtani. Mondjuk azzal a rendszerrel még mindig nem vagyok teljesen kibékülve, hogy egy csomószor oda-vissza kellett mászkálni a már korábban madjnem teljesített helyszínek között, mert valami kis hülyeséget nem tudtam felvenni, mert oda a felszerelést majd csak jóval később kapom meg. Ezzel együtt ez az emberközelibb Lara, amit az új szériában megalkottak sokkal közelebb áll hozzám, mint a klasszikus TR-ek főszereplője.

Az ending utáni részből kiindulva meg nagyon várom a folytatást, bar azért a történet terén kicsit jobban megerőltethetnék majd magukat, mert nem az volt ennek a játéknak a legnagyobb erőssége. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karácsonyra kaptunk egy PS4-et. Eddig csak a Battlefront van meg hozzá. Milyen játékokat tudtok ajánlani?:)

Last of us és Uncharted 4.

 

Nemrég játszottam ki őket, és hatalmas élmény volt. Mind sztoriban, mind hangulatban iszonyat erősek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Irtó klassz hogy kis túlzással a nyakunkon van a megjelenés ideje. Ez a hír bearanyozta az estémet. :rock:

 

 

Márciusban egy hétre eltűnök a világból. :D

Egy másik világba. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a gameplay videó kicsit meglep. A játék szinte biztos, hogy zseniális lesz, de ez a videó nem valami érdekes. Az ellenfelek egész unalmasan néznek ki. Nyilván amikor az ember már benne van a játékban és elkapta a feeling ez már nem lesz érdekes, de így előzetesen mutathattak volna egy kicsit érdekesebb részt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy is fogalmazhatunk, hogy ez a videó harmatgyenge. Maga a videó egy technikai show-ra készült, az nVidia ezzel promózta a GTX 1080Ti-t. Szóval általában ezek nem a játékosközösség érdeklődésének felkeltésére szolgálnak, nem is igazán szoktak a marketing részét képezni, az is ritka, hogy játékokkal promóznak, az meg még ritkább, hogy ezekről kikerül videó. Szerintem az EA spórolni akart a marketingen, ezért adták ki ezt a tech-prezit, ami ugyan demonstrálhatja a GPU képességeit, de magából a játékból semmit sem mutat.

 

Amúgy ahhoz képest, hogy már nincs három hónap az ME:A-ig, baromi keveset tudunk róla, és az sem sok, amit eddig láttunk. Két előre renderelt cinematic trailer, egy normál trailer, két gameplay trailer, meg egy rendes gameplay-videó, azt szevasz. Ja, meg két, magából a játékból semmit sem mutató, a háttérrel foglalkozó Andromeda Iniciatíva anyag. Érdekes az EA marketing stratégiája. Mondjuk talán most, hogy már biztosnak látszik a megjelenés, kicsit felpörögnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem eddig nem jön át az új ME pedig nálam a trilógia ALL TIME BEST. Ahogy nézzem ezeket a videókat inkább a régiekhez hozza meg a kedvemet nem pedig ehhez. Pedig tetszik ez a felfedezős dolog, de így mozgásban látva már nem annyira. Ha nem lesz jó story mögötte nekem ez felfedezés unalmas lesz ME szinten értékelve. ME trilógiát már csak a története miatt is érdemes végig játszani ott annyira működött a dolog. Valószínűleg az a bajom hogy a történetből szinte semmit se tudunk és engem az ilyen csili-vili akciókkal már nem lehet megvenni.

 

Valahogy az a érzésem hogy ez a játék nagyon alapozó lesz és nem fogja hozni a ME trilógia szintjét. Felvezeti az új trilógiát az új galaxist az új konfliktust és a többi új dolgot és kevésbé lesz még olyan érdekfeszítő a történet. De ne legyen igazam csak olyan magasan van a szint amit nehéz mindig hozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért kell a lécet lenn tartani. A készítők elmondták, hogy az ME1-re fog hasonlítani a játék, nem a későbbi részekre. Meg szerintem nem fair egy játékot egy egész trilógiával szembeállítani. Értem ezalatt, hogy te egy egyetlen egységes egésszé összeállt trilógia együttes minőségét várod el egyetlen, feltehetően valóban bevezető résztől (bár a készítők esküdöznek, hogy ez inkább stand alone epizód lesz, ugyanakkor emlegetik a folytatást, szóval tuti maradnak nyitott szálak).

 

A sztoriról még tényleg semmit sem tudunk, azt leszámítva, hogy megérkezünk az Andromédába, el kell kezdeni új otthont kialakítani, aztán itt vannak a kettek, mi meg apánk helyére lépve felvállaljuk a Pathfinder szerepét. Ez nem nagy cucc, ez engem sem fogott meg, bár én azért az ME-trilógia sztorijától sem dobtam hátast (sajnos az ME1-gyel falat fejeltek, az ME2-vel sehová sem haladtak, az ME3 meg az ME1 falfejelését sínylette meg). Engem a világ és a karakterek azok, amik vittek előre az ME-trilógiában. Ha ez a kettő rendben lesz a folytatásban, akkor nem lesz gond részemről. Annyira rettenetesen unalmas meg úgysem lehet a felfedezés, mint az ME1-ben. :)

 

Ami viszont számomra még nagyon fontos kérdés: hogy a frászba illesztik be az Androméda Iniciatívát a világba. 2176-ban indult el a program. Ha Shepard "war hero" hátteret kap, akkor ez az év egybeesik azzal, hogy háborús hőssé válik az Elysiumon, ergo Shep már nem csak élt, de a Szövetség katonája volt. És az Ark-hajók 2185-ben indulnak el, ami meg tök véletlenül a Mass Effect 2 eseményeinek az éve (leszámítva a prológust és az Arrivalt). És azért kétlem, hogy soha a büdös életben nem hallhattunk volna erről az Iniciatíváról, hiszen nem éppen egy kis projekt. Már eleve, a négy Ark nagyobbnak tűnik, mint az asarik büszkesége, a Destiny Ascension, a Nexus pedig sokszorosa a sima Arkoknak. Ráadásul legalább egy, a Hyperion a Hold mellett épült, amit az ME1-ben véletlen megjárhatunk. Oké, fogjuk rá, hogy mi a Hold másik oldalán szálltunk le, bár a videók alapján onnan simán látnunk kellett volna, ahol a megvadul VI-t abajgattuk, de fogjuk rá... De akkor is, több százezer lény lett ebbe bevonva, több milliárdba került, és nem mellesleg, egy 600 éves, egyirányú útról van szó. És mindezt a Kaszás-fenyegetés árnyékában, amikor kardinális kérdéssé vált a túlélés, és az Androméda Iniciatívában résztvevők - révén elhagyták a Kaszások fenyegette Tejútrendszert - már nem csak pionírok, hanem a galaxisunkban lakó fajok túlélését szavatoló közösség. Ennek ellenére se a Szövetség, se a Fellegvár Tanács, se a Cerberus még csak egy büdös szót sem szól róla.

 

Mellékes kérdések még, hogy miért van ennyi krogan. Miért vittek magukkal egy olyan fajt, ami nem csak nem tagja a Fellegvár Űrnek, de kihalásra vannak ítélve? Mass Effect 3 spoiler!

 

Az ellenszert a genofágra csak egy évvel a hajók elindulása után fedezték fel.

 

És mi van az Andromédában, amiért több százezer élőlény vállal egyirányú, 600 éves utat? Miért nem jó nekik a Tejútrendszerben? A program nyilván nem a Kaszás fenyegetés miatt jött létre, hiszen amikor elindult, még csak néhány "szerencsés" tudott a Kaszásokról, de azok meg éppenséggel nekik dolgoztak.

 

Szóval azért akad pár kérdés, amit nem ártana majd tisztázni. Bízom benne, hogy ez meg is történik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem bejön ama vidió. Annak elllenére meghozta a kedvem a játékhoz hogy szinte semmit se mutat belőle.

 

 

Egy messzi-messzi galaxisba. :D

Ez még találóbb. :D

 

 

Érdekes az EA marketing stratégiája. Mondjuk talán most, hogy már biztosnak látszik a megjelenés, kicsit felpörögnek.

Ámen!

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Humble Bundle-n le van árazva 50%-ra a GTA 5, kártyás fizetésnél nevet és lakcím adatokat kér, ezeket mennyire muszáj valós adatokkal feltölteni? Ugyanis nem nagyon szeretném kiadni ezeket, a kártya adatok az más, mert az szükséges, de ezeket miért muszáj: irányítószám, település, utca?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A számla miatt szükségesek, és emiatt kell valósnak is lennie. De nem kell parázni, a Humble nem él vissza velük. Se a Steam, se a többi ilyen. Ezeknél létkérdés, hogy ilyesmik ne kerüljenek ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A számla miatt szükségesek, és emiatt kell valósnak is lennie. De nem kell parázni, a Humble nem él vissza velük. Se a Steam, se a többi ilyen. Ezeknél létkérdés, hogy ilyesmik ne kerüljenek ki.

 

 

Decemberben a Steam-es vásárlásaimnál mindig fals címet adtam meg. Persze csak kicsit változtattam meg a valódihoz képest. Azt hiszem a házszámnál mást írtam be mint a valódi. Ugyanúgy jött számla ,semmi gond nem volt ezzel. Sót tavalyelőtt is így csináltam. Nálam is az volt a szempont mint Cupsynál. Nem szerettem volna ha tudják a címemet, se a Steam, se az esetleges hackerek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A számla miatt szükségesek, és emiatt kell valósnak is lennie. De nem kell parázni, a Humble nem él vissza velük. Se a Steam, se a többi ilyen. Ezeknél létkérdés, hogy ilyesmik ne kerüljenek ki.

 

Köszi! Gondoltam, hogy nem élnek vissza az ilyennel, csak akkor sem szívesen :) , meg kicsit fura volt mert vettem már steamen (battlefront 2-t :D ) és ott ilyet nem kértek sem amikor előfizettem az SW:TOR-ra. (vagy ott már a regisztrációnál meg kellett adni ezeket az adatokat hmm.gif )

 

Decemberben a Steam-es vásárlásaimnál mindig fals címet adtam meg. Persze csak kicsit változtattam meg a valódihoz képest. Azt hiszem a házszámnál mást írtam be mint a valódi. Ugyanúgy jött számla ,semmi gond nem volt ezzel. Sót tavalyelőtt is így csináltam. Nálam is az volt a szempont mint Cupsynál. Nem szerettem volna ha tudják a címemet, se a Steam, se az esetleges hackerek.

 

Köszi neked is a választ, azt hiszem követem a módszered. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cuki ez a paranoid félelem, csak kár, hogy a címetek megtudásához még hackernek sem kell lenni, elég, ha csak leleményes az ember. Én most egy laza néhány másodpercet igénybe vevő online keresésből nem csak Frenkie pontos címét, de még a mobilja telefonszámát is megkaptam. És csak olyan adatokat használtam fel, amit vagy itt, vagy a Facebookon megtalálhatok. Viszont nehogy véletlen egyszer adategyeztetésre legyen szükségetek a Steamen vagy a társain.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azonnal törlöm is az accomat amint erre kérnek...-.-

Erre te kérheted őket, ha például feltörték az accodat és elvették a cuccaidat, te meg igazolni szeretnéd, hogy azok a tieid. Persze nyilván le is mondhatsz a tolvaj javára, de megelőző csapásként nem adnád inkább nekem a digitális javaidat? :P Egyetlen dolgot viszont biztos nem tehetsz: az accodat nem fogod már tudni törölni, hiszen ha feltörték, a hackerek első dolga megváltoztatni a jelszavad, és onnantól kezdve te nem férsz hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont nehogy véletlen egyszer adategyeztetésre legyen szükségetek a Steamen vagy a társain.

 

Ugyanazt a kamucímet adnám meg. Ráadásul minek nekik a címem? Én az online boltjukban vettem szoftvert mely hozzám a neten jön. Nem postáznak, tehát felesleges info nekik. Ha reklámokat akarnak küldeni ott az email. Az Amazonnál megértem, mert fizikai árut küldenek, de egy játéknál minek? Kifizettem aztán jónapot. Számla is a mailemre jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanazt a kamucímet adnám meg. Ráadásul minek nekik a címem?

Alább leírtam, minek kelhet. ;) Persze, ha emlékszel, hogy milyen kamu címet adtál meg, akkor nem probléma. Az "azt hiszem a házszámnál mást írtam be" nem ezt sugallta, de ezt nyilván te tudod jobban. De nekem hihetetlen (és félelmetes), hogy vannak, akik ennyire paranoiásak, miközben a féltet adatokat egy Google kereséssel ki lehet deríteni. De persze ez már off, úgyhogy térjünk is vissza a játékok világába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy jó helyre írok-e. :D Játszik valaki a Force Arena játékkal? (Androidra és Iphonera) n már lvl 7 vagyok és a Főinkivivel csapatom. :D Ha meg lenne az Ezrás kártya akkor vele, egyelőre csak a Bobával tudok menni ami nem standard. De nekem az is jó ha a Thrawn kártyát szerezném meg. :D Vagy Thrawn vagy Ezra. Amíg ezek nincsenek meg addig maradok a Főinkvinél. Viszont nem értem hogyan tudnék normálisan fejlődni. Már egy ideje lvl 7 vagyok és akármit csinálok egy darab xp-t nem kapok. Meg pénzt meg kyberkristályt is csak akkor ha olyan kártyát kapok. Nem hiszem hogy csak így lehetne pénzhez jutni, mert pl ha a Főinkvit akarom upgrade-olni, akkor az 11ezer pénz és ha nagy nehezen kapok olyan kártyát akkor is csak 50-70 pénzt kapok, kyberkristályból meg 2-3.

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minél többet látok ebből a játékból annál jobban csípem. :cool:

A szöszit biztos felszedetem majd. :D

 

 

"Nincs szükségem hadseregre, van egy kroganom." :lol:

Ezr bírom annyira mint Grunty "Nincs szükségem szerencsére. Van lőszerem." beszólását. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.