Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Még nem játszottál a Black Ops 3-mal? Nem mondták neked hogy tisztességes FPS-fan az aktuális COD-ot azonnal(azaz minden év novemberének első hetében) elkezdi játszani? Micsoda világban élünk? :D:evil: Azt hozzá kell tenni hogy az elején szidtam mint a bokrot én is hogy AW koppintás, de aztán belejött sőt még felfedeztem kapcsolódási pontokat az első két BO-al. Szóval idén is várjuk a novembert az újabb COD-ért mert szórakoztat, mert látványt nyújt és erkölcsileg nagyon magasan van. Azaz azokat kell ölni akiket a való életben is egy tisztességes ember elpusztít. A gazembereket. És ez nagyon jó.

Ebbe a sorba tartozik persze a Battllefield 3-4 is.

A CoD sajnos már rég nem hoz lázba. :( Az utolsó, ami igazán tetszett, az a Modern Warfare első része volt. A Black Ops egyet még kijátszottam, de nem tetszett, a kettőt az elején abbahagytam, a három már nem is érdekelt. Se a Ghosts. Az Advanced Warfare-t kijátszottam, szórakoztató is volt, de ha megfeszülök, akkor sem emlékszek rá többre, minthogy Kevin Spacey volt benne a főgonosz. Valószínűleg az Infinite Warfare-t a sci-fi miatt kipróbálom (az Advanced Warfare is azért játszatta végig magát), de félek, ez sem fog maradandó élményt adni.

Ha FPS, akkor idén a Doom. Idén amúgy nagyon kevés játék érdekel. A Rise of the Tomb Raider már kijött, az Uncharted 4: A Thief's Enddel nem játszhatok, amíg nincs PS4-em, szóval maradt egymagában a Doom. Ja, meg a The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine kiegészítő. Az idei felhozatalból más nagyon nem tud megmozgatni. Különben is, videojátékos magazinnak dolgozom, nincs időm videojátékokkal játszani. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A CoD sajnos már rég nem hoz lázba. :( Az utolsó, ami igazán tetszett, az a Modern Warfare első része volt. A Black Ops egyet még kijátszottam, de nem tetszett, a kettőt az elején abbahagytam, a három már nem is érdekelt. Se a Ghosts. Az Advanced Warfare-t kijátszottam, szórakoztató is volt, de ha megfeszülök, akkor sem emlékszek rá többre, minthogy Kevin Spacey volt benne a főgonosz. Valószínűleg az Infinite Warfare-t a sci-fi miatt kipróbálom (az Advanced Warfare is azért játszatta végig magát), de félek, ez sem fog maradandó élményt adni.

Ha FPS, akkor idén a Doom. Idén amúgy nagyon kevés játék érdekel. A Rise of the Tomb Raider már kijött, az Uncharted 4: A Thief's Enddel nem játszhatok, amíg nincs PS4-em, szóval maradt egymagában a Doom. Ja, meg a The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine kiegészítő. Az idei felhozatalból más nagyon nem tud megmozgatni. Különben is, videojátékos magazinnak dolgozom, nincs időm videojátékokkal játszani. :lol:

 

 

Igen ,tudom hogy neked nem jönnek be a COD-ok. Valamelyik rész már nem tudom melyik már annyira untatott hogy kínszenvedés volt végigvinni. De a következő évben megint nagyon élveztem vele játszani. Talán azért jönnek be mert nagyon élethűek olyan mintha egy akciófilmben lennél, és tényleg érzem hogy most az emberiségért a hazámért a bajtársakért kell háborúzni. Nálam nagyon bejön ez az érzelmi többlet. Az egyik legjobb mikor a Modern Warfare 2-ben Rangerként harcolsz az USA-ban mert megtámadták az oroszok. Ott tényleg a Ranger szemével az a hazája és a saját földjén harcol. Vagy a Modern Warfare 3 elején a Delta Force tagjaként New Yorkban harcolni. Nekem aki szereti az USA hadseregét maga volt a mennyország. :D

De a legnagyobb jelenet szerintem a Reichstag ostroma volt Berlinben ami azt hiszem a COD 2-ben volt. Ott a zene az ordibálások a fegyverropogások a körülöttünk dúló háború zajai olyan hangulatot teremtettek, amibe ma is beleborzongok. Egyszerűen érezte az ember hogy annyi évnyi szenvedés után ,már csak ez az épület van amit el kell foglalni és vége a háborúnak és nagyon durván védenek a németek. Méterekre tudtam haladni ,mert fentről 2 géppuska szórt és repkedtek a gránátok. Nagyon hihető volt és olvastam hogy a valóságban is minden méterért meg kellett küzdeniük a szovjet katonáknak.

Én mint a filmekbe is ezen játékokba is nagyon bele tudom magam élni.

 

 

Idén már a COD-on a DOOM-on meg valósuinüleg egy Battlefield-en kivül nem is jön ki emlitésre méltő FPS nem?

Mondjuk én most januártól egy csomót újrajátszottam, most éppen a Wolfeinstein: New Ordert nyomom.

 

A Far Cry 4: Primer Hunttal játszottál?

 

Viszont a szerkesztői pozició egy csomó játék végigjátszására ad lehetőséget nem? Úgy értem hozzájuk jutsz hivatalosan.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a legnagyobb jelenet szerintem a Reichstag ostroma volt Berlinben ami azt hiszem a COD 2-ben volt. Ott a zene az ordibálások a fegyverropogások a körülöttünk dúló háború zajai olyan hangulatot teremtettek, amibe ma is beleborzongok. Egyszerűen érezte az ember hogy annyi évnyi szenvedés után ,már csak ez az épület van amit el kell foglalni és vége a háborúnak és nagyon durván védenek a németek. Méterekre tudtam haladni ,mert fentről 2 géppuska szórt és repkedtek a gránátok. Nagyon hihető volt és olvastam hogy a valóságban is minden méterért meg kellett küzdeniük a szovjet katonáknak.

Nekem az egész CoD2 egy nagyon nagy élmény volt, máig kedvenc játékom, igaz, nagyon régen játszottam vele - már abban sem vagyok biztos, hogy amit kedvencnek vélek belőle, az tényleg abban volt-e... A Reistag ezek szerint igen, az nekem is nagyon bejött. Nálam Moszkva (???) visszahódítása ütött még nagyot, illetve azt hiszem, ebben volt, amikor Price-szal és néhány másik SAS-essel egy hidat kellett védeni. Az a reménytelen küzdelem volt rám igen nagy hatással, ott tényleg átjött, hogy most aztán megdöglünk, de míg megjön a nekünk szánt golyó, addig annyi németet viszünk magunkkal, amennyit csak lehet.

 

Idén már a COD-on a DOOM-on meg valósuinüleg egy Battlefield-en kivül nem is jön ki emlitésre méltő FPS nem?

Mondjuk én most januártól egy csomót újrajátszottam, most éppen a Wolfeinstein: New Ordert nyomom.

Nem jut eszembe semmi komolyabb. Legalábbis nem ismert cím. Még számítunk az E3-on egy Quake 5 bejelentésre (tippre a Wolfenstein: The New Order fejlesztői most azon dolgoznak, és a minta is erre utal: a Bethesda először a Wolfot újította meg, most jön a Doom, aztán már csak a Quake van a régi nagy id-s címek közül). Új IP viszont még becsúszhat.

Én is főleg ismétlek. Most épp újra elővettem a Mad Maxet.

 

Viszont a szerkesztői pozició egy csomó játék végigjátszására ad lehetőséget nem? Úgy értem hozzájuk jutsz hivatalosan.

Sajnos nem. Meglehetősen korlátozott példányszámot kapunk a játékokból, általában egy kódot. Ritka az, hogy több is becsúszik. Szóval mindenki csak azt a játékot kapja meg, amit tesztel. És természetesen a nagyobb címeket általában azok kapják meg, akik az újságba tesztelnek (a PC Gurunál a fő hangsúly az újságon van, az online felület inkább csak kiegészítés, az "ebben a korban kötelező" elem), és ott is első körben azok, akik a szerkesztőségben dolgoznak. Nekem eddig a legnevesebb játék, amit tesztelésre kaptam, az a Hitman volt. Illetve még az is, mert ha összeáll teljes játékká, akkor újra írok róla az ősszel. Én általában csak kisebb programokat kapok készhez, bár azok is néha nagyon szórakoztatóak tudnak lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem az érával, a címmel van baj:. Battlefield 1. Milyen idióta kereszteli el a tizenötödik Battlefield-játékot Battlefield 1-nek? Még ha csak a fősodort is nézzük:

- Battlefield 1942

- Battlefield 2

- Battlefield 2142

- Battlefield 3

- Battlefield 4

- Battlefield Hardline

- Battlefield 1

:pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem is az éra hoz igazán lázba, csak legyen rendes tartalom. A Battlefield 4 tartalma DLC-ékben mérhető, a Hardline-t kihagytam, arról nem tudok nyilatkozni, a Star Wars: Battlefornt meg lufi. A DICE és az EA a közös játékaikkal sajnos eléggé gázul bánik. Ha tartalomban semmit nem adnak, akkor fújhatjuk az amúgy érdekesnek tűnő érát.

Amúgy a prezentáció iszonyú gáz volt. Amikor érzed, hogy a közönség soraiban ülő kérdezők a betanult szöveget mondják fel, akkor valami bibi van. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy Battlefield játékkal sem játszottam, nekem egy videojátékban a történet élvez prioritást, a SW Battlefront-hoz hasonló sztori nélküli egymásnak eresztést soha nem preferáltam.

 

Viszont látványra tetszetős, az tény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor pár szót Battlefield bácsiról. Én igazából a 3.-nál csatlakoztam be a franchise-ba. Mivel a multi nálam totál értelmetlen és felesleges elfoglaltság, így a story mód az ami miatt érdekesé válhatott volna a Battlefield 3, de mégsem ez volt az egyetlen hívószó. Hanem a döbbenetes grafika. Először ez a trailer jelent meg róla 2011 márciusában:

 

 

Ezt bevittem a céghez és megmutattam a kollégáknak. Páran megkérdezték ez melyik filmből való. Ha megnézitek akkor látjátok hogy még ma 5 évvel később is iszonyúan élethű. És ez tényleg így néz ki fullra véve mindent, decemberben nyomtam újra ki.

Aztán jött ez a trailer egy hónappal később:

 

 

Ebben meg az álleejtős rész az volt mikor a tengerészgyalogosok kiszállnak a Humwee-ból, mintha élők lennének, plussz a valós fény/árnyék effektek. Vagy mikor a bajtársat nyakon lövik és te húzod el miközben az arabok lőnek mint a meszes.

 

Ez a játék 2011 októberében jelent meg. Alig vártam persze és az akkori gépem elég gyenge volt még ehhez és le kellett vennem pár ficsőrt. De a mostaninál már nem. Meg is van dobozban. Imádom minden percét. Pont érzelmileg is jó manapság. Amerikai tengerészgyalogos felderitőként arab terroristákat kell írtani. Hát persze hogy a szívem csücske a játék. Még egy érdekesség. Valamelyik ismeretterjesztő adón volt egy doksifilm ami az amcsik 2003-as iraki invázióját mutatta be. Volt pár interjú a katonákkal meg tankosokkal. Na ők mondták hogy volt olyan hogy öngyilkos merénylők járművekkel a tankokra hajtottak szándékosan és nehéz volt megkülönböztetni a civileket tőlük. Na ugyanez megvan a játékban is, mikor tankot vezetsz. Özönlenek rád a járművek tele terroristával.

Meg merem kockáztatni hogy a BF3 a legélethűbb modern háborús játék. Persze a játékok keretein belül.

 

Aztán jött 2 évvel később a BF4. Még elképesztőbb és élethűbb grafikával. A tengerparton száguldó terepjáró szélvédőjére fröccsenő tengervíz azt hiszem, grafikai etalon. Vagy a kezdése a Bonnie Tyler számmal. Ez is megvan legálisan.

 

Ez az új rész nagy örömet okoz, hisz tudomásom szerint nincs FPS ami az első VH-ban játszódna. Bár imádom a modern háborús FPS-eket ez nagy újdonság lesz. Egy csomó új lehetőség mutatkozhat be. Pl mustárgáz támadás, vagy lövészárkok rohamozása ami akkoriban a totális mészárlással volt egyenértékü, mivel a védők a géppuskákkal arattak.

Szerintem a névvel sincs baj. Azért egy szerintem mert:

 

1. Az első világháborúban játszódik.

2. Kronológiai sorrendben a Battlefield-ek közül ez az első(időrendben ez játszódik legelőszőr).

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép összefoglaló, Frenkie. Látszik, hogy a BF3 a nagy-nagy kedvenc, amihez még a BF4 sem ért fel. :)

Első világháborús FPS létezik, több is, de a javukra okkal nem emlékszik senki. :D Viszont van pár egész nagy név, például a tavalyi Verdun, az egész jó kritikákat kapott és a játékosok is szeretik. Csak sajna multis játék. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem a BF sorozat egyáltalán nem nyűgözött le. Anno a BF3 kapcsán érdekelt a sztori... ki is toltam (az évek során 2x is) de nem tudnám visszaadni, hogy mi volt benne. A 2010-es Medal Of Honor sztorijára is jobban emlékszem, mint a BF3-éra. BF4 is megvan, de ha 10 percet játszottam vele sokat mondok. Persze majd valamikor mindenképpen kipörgetem, de az a bajom, hogy a BF3 sztori módja után nem voltam nagy bizalommal a BF4 felé... grafikailag csodaszép, a gondom csak az, hogy nálam marhára nem minden a grafika. A multijukkal meg ugyan úgy vagyok, mint Frenkie. A Hardline-al egy mésodpercet sem mentem, nincs is meg, de nem is kell. :P Az új BF 1 pedig nem mozgatott meg :)

 

COD sorozat.... hm... ez is érdekes. Sztori módban sokkal erősebbek, mint a BF-ek. COD 1, COD UO, COD 2 .... nem mai darabok de a mai napig kellemes emlékeket idéznek és meg a sztorijuk bizonyos részleteire is tisztán emlékszem. De ami leszakította a fejemet, az a Modern Warfare volt... a teljes trilógia, de főleg az első rész! Hát az zseniális volt. De valahogy a többi rész nem kapott el, van olyan rész, amibe csak bele kóstoltam és van olyan (sok) amit el sem kezdtem, mert nem mozgatott meg az, amit láttam belőle. Bár ezen elmaradásaim egy részét utólag mindenképpen pótolom, mert még így is jobban foglalkoztat, mint a BF Hardline, de valahogy nem érzem már ugyan azt a "báját" a sorozatnak, mint anno. A multi ennél a játéknál is hidegen hagy. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Modern Warfare nekem is az egyik kedvencem, de csak az első. A két folytatás már nem tudott megragadni, bár végigjátszottam őket (a másodikra még csak-csak emlékszem, de a harmadik egyáltalán nem maradt meg bennem).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy telefonos játék, ingyenesen letölthető, miközben játszol abból adatokat tudnak kinyerni, melyeket a demencia elleni kutatásban tudnak hasznosítani.

http://www.youtube.com/watch?v=FgUynUsFK08

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez azért nem fair. Azt várják el ,hogy látatlanban 12 rongyot adjak ki ki egy játékért amit ki sem próbáltam? És ha nem jön be? A tisztességes az lenne ha kiadnának egy játszható demot, vagy hagynák feltörni a játékot és ha tetszik a usernek akkor megveszi. Emiatt a denuvo miatt nem játszhattam az sw: Battelefronttal, az új NFS-el, a tavaly szeptemberben(lassan egy éve) megjelent Mad Max-el. Azaz az a világ jön el számomra hogy minden karácsonykor veszek pár játékot amit akkor annyira levisznek árban hogyha sz*r a játék akkor sem érzem bukásnak. A hátránya az hogy nem tudom megbeszélni senkivel a z élményeimet az adott játékkal kapcsolatban mert mikor megjelenik méregdrága ahhoz hogy az ember beruházzon rá.

Szóval a kiadók tényleg azt hiszik hogy ezzel növelik az eladásaikat? Aki eddig sem vette meg ezután sem fogja, ráadásul elvesztik azon vevőket akik a játék kipróbálása után megvették a terméket. Mint pl én.

Pedig csak a demokat kéne visszahozniuk. De látatlanba ki az a marha aki megveszi a játékot? Cipőt sem veszek úgy hogy nem próbáltam ki. Se autót.

 

http://www.pcguru.hu/hirek/feltorhetetlen-a-doom/36949

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ezt annyiban árnyalnám, hogy az EA mostanában rászokott, hogy az új játékaiból ingyen leszedhetsz egy próba verziót, amit előre meghatározott ideig játszhatsz. Például az új Battlefronttal 4 óráig tök ingyenesen játszhatsz. Tudom ez nem sok, de a régi időkben a demokat kitolni sem tartott tovább, sőt... (mondjuk a CoD 2 demóját anno vagy 1000x végigjátszottam, és azóta az a kedvenc pályám bármely FPS játékok közül :D )

 

Szerk.: Arról nem is beszélve, hogy nem rég óta van az Origin-nek van ez a vault részlege, ahol havi 4 euróért majdnem 20 játékkal játszhatsz. És ezek nem régi xar játékok, hanem Battlefieldek, Need For Speed, Dead Space-ek, FIFA 16 és Dragon Age-ek. Ugyan még nem éltem a lehetőséggel (mert így sem haladok mostanában játékokkal, és az AC-k után a Witcher széria van betervezve), de ez egy nagyon jó ötletnek tűnik, ami nem igazán jellemző az EA-re

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Origin Vault tényleg jó kezdeményezés... és az elérhető játékok listája később csak bővülni fog! Jó lenne, ha az Origin mellett mások is bevezetnék ezt a havidíjas lehetőséget, mert van benne bőségesen potenciál!

 

Még azt említeném meg, hogy az új játékok megjelenésének napján a YouTube-ot mindig elárasztják a friss gameplay-ek. Egyes külföldi csatornákon nagyon rövid időn belül teljes végigjátszások kerülnek ki a játékokból. Oké, itt te csak külső szemlélő vagy, de azért mégiscsak segíthet egy egy játékmenet videó eldönteni, hogy az aktuális produktum érdekel-e, kell-e neked vagy sem. :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz ötlet ez az Origin vault de a fő kérdés mégis az hopgy miért is kell fizetnem hogy kipróbáljak egy terméket? Vettetek már úgy farmert, kabátot, hogy nem próbáltátok fel? Sajnos itt is az a baj hogy fizetni kell előre(ok viszonylag keveset). Aztán vagy bejön vagy nem. A demok annak idején teljesen betöltötték a szerepüket. Az ID Software annak idején úgy keresett pénzt hogy a Doom három pályáját ingyen rendelkezésre bocsátotta a közönségnek, aztán ha a user többet akart fizetett. De legalább látta mi a helyzet.

Bocs Riddick de a youtube-os walktrough-k csak abba segítenek hogyha elakadsz, de nem adnak egy átfogó képet arról milyen a játék in it. Miért? Mert nem te játszol. Óráisi a különbség az között hogy látod hogy a mezei mókus játszik vagy az hogy te irányítasz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Humble Bundle-nek van hasonló havidíjas szolgáltatása, de az 12 EUR, és havonta max 2, de inkább csak 1 nagy címet kapsz meg - múlt hónapban ez a Mad Max volt - emellett egy pár indie játékot, viszont az így megkapott játékok örökre a steam-es könyvtáradban maradnak és bármikor újra előveheted őket, amíg Vault-nál ha az egyik hónapban nem fizetsz, akkor addig nem játszhatsz azokkal a játékokkal, amíg újra le nem perkálod a 4 EUR-t

 

Frenkie, félreértettél. A Battlefonthoz nem kell fizetned, hogy kipróbálhasd. A Vault inkább arra van, hogy ha kedved támad Battlefield 4-ezni, de nincs kedved lecsengetni a 50 EUR-t a prémium verzióért, akkor befizeted a 4 EUR-t a Vaultnak és máris izzíthatod. Vagy ha Dragon Age-ezni szeretnél, akkor nem kell megvenni a teljes trilógiát, hanem havi 4 EUR-ért annyit játszol vele, amennyit akarsz. Persze, a Vault arra is jó, hogy kipróbálj játékokat, de szerintem a legjbb szempontja az, hogy nem is kell megvenni őket, mert lássuk be, havi 1200 HUF-ért ilyen játékok ajándékok (főleg most, hogy jön a ME trilógia is lassan)

 

Persze van olyan, hogy a trial verziót csak akkor tudod letölteni, ha Vault tag vagy, de ilyenkor nem is csak 4 órát játszhatsz a játékkal, hanem pl.10-et (az új NFS és a Garden Warfare 2 így működik). Ez meg akár elég is ahhoz, hogy egy BF kampányt kipörgess :evil: , ami 4 EUR-ért megint csak nem sok

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről is hallottam valamit. Nem rossz ez sem... majd alaposabban ránézek, de az Origines megoldás nagyon szimpatikus.

 

Frenkie. Tudom, hogy nyilván ez esetben külső szemlélő vagy csupán, de a tendencia (megjegyzem: sajnos) azt mutatja már jó ideje, hogy a demók ideje lejárt. Ezt figyelembe véve a videók nézésének lehetősége már nem is annyira rossz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez azért nem fair. Azt várják el ,hogy látatlanban 12 rongyot adjak ki ki egy játékért amit ki sem próbáltam? És ha nem jön be? A tisztességes az lenne ha kiadnának egy játszható demot, vagy hagynák feltörni a játékot és ha tetszik a usernek akkor megveszi. Emiatt a denuvo miatt nem játszhattam az sw: Battelefronttal, az új NFS-el, a tavaly szeptemberben(lassan egy éve) megjelent Mad Max-el. Azaz az a világ jön el számomra hogy minden karácsonykor veszek pár játékot amit akkor annyira levisznek árban hogyha sz*r a játék akkor sem érzem bukásnak. A hátránya az hogy nem tudom megbeszélni senkivel a z élményeimet az adott játékkal kapcsolatban mert mikor megjelenik méregdrága ahhoz hogy az ember beruházzon rá.

Szóval a kiadók tényleg azt hiszik hogy ezzel növelik az eladásaikat? Aki eddig sem vette meg ezután sem fogja, ráadásul elvesztik azon vevőket akik a játék kipróbálása után megvették a terméket. Mint pl én.

Pedig csak a demokat kéne visszahozniuk. De látatlanba ki az a marha aki megveszi a játékot? Cipőt sem veszek úgy hogy nem próbáltam ki. Se autót.

 

http://www.pcguru.hu/hirek/feltorhetetlen-a-doom/36949

Az nem fair, hogy nem hagyják, hogy ellopják a terméküket? Azért ha felpróbálsz egy farmert, nem sétálsz ki vele a boltból és hordod, amíg elrongyolódik. A warezre ne tekintsünk már úgy, mint legális próbalehetőségre. Mert nem az. A warez lopás, nem termékpróba - akik próbaként gondolnak rá, azok a lábjegyzetre sem elég elenyésző kisebbség. Teljes mértékben fair a DRM - az nem fair, amikor a DRM a vásárlót is tolvajnak kezeli, de szerencsére ilyet már nem igen használnak. Na jó, Square és a Ubi még igen, de a többség már nem.

Valóban, lehetnének demók, de most vannak más lehetőségek. A Doomnak legalább két nyílt bétája volt, a Star Wars: Battlefrontnak is volt egy, ezekbe bárki belekóstolhatott. Nálam pont a Battlefront béta döntötte el, hogy ez a játék nekem rohadtul nem kell, a Doom beta meg azt, hogy erre érdemes lesz pénzt áldoznom.

A Steamen meg ott van az a lehetősége, hogy megveszed a játékot, és ha két órán belül azt mondod, ez sz*r, visszafizetik a pénzt (nyilván a játék ezzel ugrik a könyvtáradból, de ha sz*r, úgyse játszol már vele). És két óra bőven elégséges kell legyen, mert egy demo sem tartott annál tovább.

 

Azt sem értem, miért nem lehet utólag megbeszélni az élményt. Ez milyen felfogás? Hány játékról írtam már itt, ami nem fél éves, hanem több éves!!!! A Doom is ilyen lesz, mert szerinted mikor fogok azzal játszani? Valószínűleg még masszívan hónapokra vagyok attól, mert momentán nincs rá egy vasam sem.

 

És ki vesz láthatatlanban játékot? Láthatatlanban vettem meg a Tomb Raidert, a Rise of the Tomb Raidert, az Aliens: Colonial Marinest, az Alien: Isolationt, a Witcher-trilógiát, a Mass Effect-trilógiát, a Mad Maxet - ezek mind a megjelenés napján futottak be, szóval aligha játszhattam volna velük előre. Akkor mégis miért vágtam bele? Mert a nyamvadt neten kismillió trailer, gameplay-videó, interjú, így készült videó, előzetes és teszt van, ami már fél évvel a megjelenés előtt felvázolja neked, milyen lesz a játék. Ezután már nagyon nehéz mellényúlni. Nekem valahogy még egyszer sem sikerült, pedig általában nem is mezei kiadások azok, amikre a megjelenés napján lecsapok, szóval nem 5000-10000 forintokat kockáztatok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát! Való igaz, hogy van még néhány ellenpélda (hála Istennek) de a tendencia sajnos mégsem a demók sűrűsödésének irányába mutat sajnos... én erre céloztam.

 

Dzséjt warezzal kapcsolatos véleményével totálisan és messzemenőkig egyetértek!

 

És igen, az is teljesen igaz, hogy egyre több játéknál van nyilt beta lehetőség.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.