Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

A konkurens Originnél is vannak ilyen akciók?

Néha, de a választék ugye jóval szegényebb, és az akciók is szolidabbak. Ott nincsenek akár 75%-os leárazások új játékoknál, de még igazán régebbieknél sem. Mondjuk nem csoda, az Origin alig másfél éves találmány, a Steam meg talán már tíz éves is van.

 

Ostoba kérdés, de... mi az a Steam?

:o Mit csinálsz a videojáték topicban? Mintha a filmes topicban azt kérdeznéd, mi az a HD. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem sajnos eddig kimaradt. :) De ha ilyen akciók vannak, akkor érdemes néha fellátogatni oda. Egyébként azóta megnéztem, és fenn van a gépemen. A tesóm letöltötte, mert kellett neki az új Hitmanhez. :D Lehet, nem ártana tőle technológiai fejlődésből (iphone, steam stb. stb.) továbbképzést vennem tőle. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak most látom, hogy 2013-ban érkezik a The Walking Dead FPS. Nekem a Telltale-es játék is bejön (bár magyarítás még csak az 1-3. részhez van, így a 4-5. egyelőre várat magára), de ez még jobbnak tűnik, pedig nem vagyok FPS kedvelő. Ha hozza a hangulatot, akkor bőséggel el leszünk láva TWD-el a jövő évre: tv-sorozat 3. évad második fele (+ ősszel a 4. évad első fele - gondolom), az 5 részes játék után újabb 5 részes 2. évad a játékból (bár ez nem biztos, hogy 2013-as évjárat), illetve ez az előzményt (amikor Rick még kómában van) elmesélő FPS.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miben kezdesz? :D Pont be akartam linkelni. Ok Hicks még magyarázható, hogy a hibernálás előtt videóüzenetet küldött. De hogy a lópikulába vannak xenok a Sulacon? A másik hogy a Sulaco elindult a Föld felé azaz eltávolodott az Lv-426-tól közben kilőtte a 3 embert, és gondolom a hajó ment tovább a Föld felé.. Tehát ha ott galiba van akkor a tengerészgyalogosok nem az lv-426-ra zuhannak mert nincs alattuk, ehhez az kell hogy visszavezessék a hajót az l -426-hoz. Nekem ez egyre jobban sántít. Mert ugye átszállnak a Sulacora és azt olvasom mindenhol hogy ott gáz van ezért lezuhannak az lv-426-ra. Ennek úgy lenne értelme hogy átszállnak nincs balhé megtalálnak pár furcsa dolgot ami miatt visszamennek az lv-426-ra és ott leszállva majd behatolva Hadley's Hope-ba kezdődnek a balhék.

Szóval te gondolom értetted a szöveget is ezen videóból én csak a képekből következtetek. Írd már le nekem légyszi miről is van itt szó mert ha te megnyugszol akkor az csak jót jelent. :D

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miben kezdesz? :D Pont be akartam linkelni. Ok Hicks még magyarázható, hogy a hibernálás előtt videóüzenetet küldött. De hogy a lópikulába vannak xenok a Sulacon? A másik hogy a Sulaco elindult a Föld felé azaz eltávolodott az Lv-426-tól közben kilőtte a 3 embert, és gondolom a hajó ment tovább a Föld felé.. Tehát ha ott galiba van akkor a tengerészgyalogosok nem az lv-426-ra zuhannak mert nincs alattuk, ehhez az kell hogy visszavezessék a hajót az l -426-hoz. Nekem ez egyre jobban sántít. Mert ugye átszállnak a Sulacora és azt olvasom mindenhol hogy ott gáz van ezért lezuhannak az lv-426-ra. Ennek úgy lenne értelme hogy átszállnak nincs balhé megtalálnak pár furcsa dolgot ami miatt visszamennek az lv-426-ra és ott leszállva majd behatolva Hadley's Hope-ba kezdődnek a balhék.

Szóval te gondolom értetted a szöveget is ezen videóból én csak a képekből következtetek. Írd már le nekem légyszi miről is van itt szó mert ha te megnyugszol akkor az csak jót jelent. :D

Pont emiatt kezdek reménykedni, mert eddig ez az egész úgy tűnt, mintha az Alien3-at totálisan figyelmen kívül hagyták volna, mellesleg az Aliens végét is. Viszont a szövegből kiderül, hogy eltelt 17 hét, mióta a Sulaco utoljára hírt adott magáról (ez volt Hicks üzenete). Na most, az Aliensből tudjuk, hogy az út a Föld és az LV-426 között csak két hét, és a Fury-ig egy hét. Vagyis itt valami nagy galiba van, hogy a Sulacoról nem hallottak 17 hétig. Még ha ebben benne van, hogy a USS Sephora (a másik hajó, ami az előzetesben össze van kapcsolódva a Sulacoval) két hét alatt ért el az Acheronra, akkor is, 15 hétig a tengerészgyalogság nem hallott a hajó felől. Pedig azt vagy utolérte a USS Patna (a WYC mentőcsapatot vitte a Fury-ra az A3-ban), vagy egy héttel azután, hogy a mentőkabint kilőtte, dokkolnia kellett volna a Földön.

A másik, amit 1:40-nél említ meg egy csaj: "Uram, a Sulacot utoljára a Fury 161 mellett látták. Hogy került vissza erre a bolygóra?" Vagyis hál' isten, a sztori része az, hogy a Sulaco valamiért visszafordult, és az a rejtély is, hogy teli van alienekkel.

További érdekesség Bishop látványa és az, hogy a tengerészgyalogosok úgy látszik, ismerik a xenomorphokat, legalábbis a százados úgy jellemzi őket, mint akik pontosan tudják, mivel állnak szemben. Bár ez az infó származhat Ripley-től is. Elvégre, Hicksék is tudták, mivel kerülhetnek szembe, csak nem hitték el. Az Acheron katasztrófája után már könnyebb lehet elhinni.

 

Amúgy, a háttérből ítélve Hicks még a leszállóhajón rögzítette a felvételt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont emiatt kezdek reménykedni, mert eddig ez az egész úgy tűnt, mintha az Alien3-at totálisan figyelmen kívül hagyták volna, mellesleg az Aliens végét is. Viszont a szövegből kiderül, hogy eltelt 17 hét, mióta a Sulaco utoljára hírt adott magáról (ez volt Hicks üzenete). Na most, az Aliensből tudjuk, hogy az út a Föld és az LV-426 között csak két hét, és a Fury-ig egy hét. Vagyis itt valami nagy galiba van, hogy a Sulacoról nem hallottak 17 hétig. Még ha ebben benne van, hogy a USS Sephora (a másik hajó, ami az előzetesben össze van kapcsolódva a Sulacoval) két hét alatt ért el az Acheronra, akkor is, 15 hétig a tengerészgyalogság nem hallott a hajó felől. Pedig azt vagy utolérte a USS Patna (a WYC mentőcsapatot vitte a Fury-ra az A3-ban), vagy egy héttel azután, hogy a mentőkabint kilőtte, dokkolnia kellett volna a Földön.

A másik, amit 1:40-nél említ meg egy csaj: "Uram, a Sulacot utoljára a Fury 161 mellett látták. Hogy került vissza erre a bolygóra?" Vagyis hál' isten, a sztori része az, hogy a Sulaco valamiért visszafordult, és az a rejtély is, hogy teli van alienekkel.

További érdekesség Bishop látványa és az, hogy a tengerészgyalogosok úgy látszik, ismerik a xenomorphokat, legalábbis a százados úgy jellemzi őket, mint akik pontosan tudják, mivel állnak szemben. Bár ez az infó származhat Ripley-től is. Elvégre, Hicksék is tudták, mivel kerülhetnek szembe, csak nem hitték el. Az Acheron katasztrófája után már könnyebb lehet elhinni.

 

Amúgy, a háttérből ítélve Hicks még a leszállóhajón rögzítette a felvételt.

 

Húú ezt még össze kell raknom, lassan indulok névnapi bulira ,holnap jelentkezem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Baromi jó játék ez a Far Cry 3, csak azzal el lehet cseszni egy csomó időt, hogy állatokra vadászol, felfedezed a szigetet. Lassan negyven órája szórakozok vele, de a főküldetések negyedét csináltam még csak meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez aztán tartalmas videó volt. :evil: A korábbi videókban többet lehetett látni a fészekből... :pfff:

Az jó kérdés, hogyan kerültek emberek a Sulaco fedélzetére, mint ahogy az is, a Fury elhagyása után miért tért vissza az LV-426-ra. Majd gondolom a sztoriból kiderül. Tippem szerint a Patnával utolérték Bishopék és visszafordították, ha már egyszer Ripley megugrott előlük. Mást nem tudok elképzelni egyelőre...

Vagy a Társaság elfogta a hajót... Egyelőre az biztos, hogy a hajót utoljára a Fury-n látták, arról a tengerészgyalogság semmit sem tud, hogy a legénységgel (Hicksékkel mi történt) és a hajó legközelebb újra az LV-426-on tűnt fel. Hát, érdekes sztorija lesz, annyi szent, de végül is, azok írták a történetét, akik anno a Battlestar Galactica sorozatot is sikerre vitték.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.