Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Az Alien Isolation tepgnap feltelepült a pc-re. Basszus, van fosatika rendesen. Utolérhetetlen atmoszférája van a játéknak. Lúdbőr hegyek! :D

 

Amit elfelejtettem, akciós a steamen. 12,50 euro.

Szerkesztve: - M.Laci
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is most szereztem be együtt a Aliens: Colonial Marines-szal és az Aliens vs. Predator-ral, bár a kipróbálás még várat magára, mert nem rég kezdtem el Skyrim-ezni, és amíg ki nem pörgetem, addig nem akarok új játékba kezdeni (ez meg ugye le fog tartani egy ideig)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is most szereztem be együtt a Aliens: Colonial Marines-szal és az Aliens vs. Predator-ral, bár a kipróbálás még várat magára, mert nem rég kezdtem el Skyrim-ezni, és amíg ki nem pörgetem, addig nem akarok új játékba kezdeni (ez meg ugye le fog tartani egy ideig)

Nekem kb. olyan 300 órám volt a skyrimban, de aztán meguntam a sárkánsikoly gyűjtést. :) Az Alien Isolation mellett meg a WOT megy. Azt most még élvezem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Anyám, borogass. De várom ezt a játékot. Kár, hogy előtte kicsit fel kell turbóznom a gépet hozzá, de talán erre nem kell éveket várnom, hogy játszhassak vele.

 

Ne is mondd be kell ruháznom egy videokártyára, hogy menjen :cry:

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Büntet az új Mortal Kombat. Sikerült az előző rész nyomdokaiba lépni, és pozitív irányba vinni a szériát. Eddig több, mint bejövős. :)

Kár, hogy az előző játékhoz képes kisebb atomerőmű kell hozzá. Egy közepes gépen erősen visszafogott grafikai beállításokkal fut csak lag nélkül. Bár már az is öröm, hogy sikerült beüzemelni... nem volt egyszerű menet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tomb Raider 2013

 

Igaz már 2 éve jelent meg de csak ma telepítettem fel. Negyed órát játszottam vele és teljesen lenyűgözött. Gyönyörű, élethű grafika, igazi kalandjáték, és olyan hangulata van hogy nehezen enged el. Ja és ez az az első Tomb Raider játékom amivel játszok, soha nem játszottam egyikkel sem, hidegen hagyott 2 évvel ezelőttig(már a megjelenéskor ki akartam próbálni de valahogy eltelt 2 év :D ). Illetve a legelsőt kipróbáltam a kilencvenes években, de nem fogott meg.

Ez viszont nagyon és el sem merem gondolni mi fog még rám várni, ha negyed órai játék ennyire beszippantott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajaj, valóban, hogy még mik várnak rád. Szerintem rögzítsd az állad, mert párszor le fog pottyanni. :) Én nagyon szeretem ezt a játékot és alig várom a folytatását, főleg Lara miatt. Mert ezúttal nem csak azért lehet szeretni, mert a mellei "hű baz' meg" kategóriába esnek. A látványról és a zseniális sztoriról, na meg az iszonyú jó kalandról nem is beszélve.

 

Egy tipp, bár mivel erős géped van, lehet nem fog gondot okozni, nekem is csak a régi gépen okozott, de ha mégsem, hasznos lehet hajkímélés szempontjából. Ha egy QTE sokadszorra sem jön össze, állítsd kicsit vissza a grafikát. Sajnos a QTE-k sikere nagyban függ az FPS számától. Ha túlzottan leesik, egyszerűen nem veszi be időben a gombokat. Én ezért nem tudtam anno a régi gépen befejezni a játékot, pedig ott minimra volt levéve. A jelenlegi gépemen hál' istennek már nem volt ptobléma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajaj, valóban, hogy még mik várnak rád. Szerintem rögzítsd az állad, mert párszor le fog pottyanni. :) Én nagyon szeretem ezt a játékot és alig várom a folytatását, főleg Lara miatt. Mert ezúttal nem csak azért lehet szeretni, mert a mellei "hű baz' meg" kategóriába esnek. A látványról és a zseniális sztoriról, na meg az iszonyú jó kalandról nem is beszélve.

 

Egy tipp, bár mivel erős géped van, lehet nem fog gondot okozni, nekem is csak a régi gépen okozott, de ha mégsem, hasznos lehet hajkímélés szempontjából. Ha egy QTE sokadszorra sem jön össze, állítsd kicsit vissza a grafikát. Sajnos a QTE-k sikere nagyban függ az FPS számától. Ha túlzottan leesik, egyszerűen nem veszi be időben a gombokat. Én ezért nem tudtam anno a régi gépen befejezni a játékot, pedig ott minimra volt levéve. A jelenlegi gépemen hál' istennek már nem volt ptobléma.

 

Köszi a tippet. Ma este teljesen EP7 lázban égek, de holnap folytatom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre én is azt érzem, hogy ez a játék méltóbb utód lesz. Bár nekem eddig a film trailerei is bejöttek, amitől inkább tartok, az a hollywoodi családbarát felfogás. De majd kiderül. Az biztos, hogy a videojátéknál ettől nem kell tartani. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki is írta, hogy Hearthstone-zik? Mert újra elkezdtem játszogatni, aztán, ha van hozzá kedv nyomathatnánk pár meccset egymás ellen. :)

Nem tudom mennyire akarom elveretni magam...mert sajna elég kevés a kártyám, de persze, miért ne. :)

Priem#2607

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.