Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Nincs. Mondtam, valójában nem upgrade-et veszel, hanem az egész játékot, ergo két Horizon: Zero Dawnod lesz. Ha digitálisan vennéd meg, akkor annyi lenne, hogy egy menüből ki kéne választanod azt a változatot, amelyiket telepíteni akarod, és csak azt tölti le. Lemezen viszont, ha még nincs fent a PS5-ös változat, amit netről szed le, akkor a lemezről elkezdi telepíteni a PS4-es változatot. És mindig ott lesz a PS5-ös változat mellett a telepítetlen PS4-es változat képe is.

Szóval egyszerűen kezeld két különálló játékként, amiből az egyik lemezen van, a másik online, csak a lemez maga mindkét változathoz kelleni fog - igazából a legegyszerűbb online megvenni a PS4-es változatot, mert akkor nem kell a lemezzel szüttyögni.

Azthiszem értem. Csak lemezen kapni Zero Down Complete Edition t 6500-ért. A store-ban, meg  15 jelenleg. Matekozgattam, hogy lenne a legolcsóbb. 

Szóval lehet, hogy ez a "telepítés-megszakítás, aztán irány a store" lesz majd 31-e után ahogy javasoltad. 

De fázom kicsit tőle nem csináltam még ilyet. Meg, hogy egyazon játék két külön csempe legyen a menüben, miközbe az egyik fent sincs, hát kicsit bántja a szépérzékemet. 

Köszi a válaszokat, bocs ha fárasztó vagyok. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.