Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Dehogy nem, tegnap én is elkezdtem. De ezt nem fogom gyorsan végigjátszani. Sőt, nálam lassabban senki sem fogja :o Ha azt veszem, hogy a Most Wantedet 2005-ben kezdtem el és idén értem el a lista harmadik helyére (és ezalatt végig ugyanazt a felmentést használtam, egyszer sem kezdtem előlről), ezt a HP-t úgy 2015-re fogom befejezni :o Már ha idén befejezem az MW-t...

 

Mi az oka? Az fps-eket órák alatt végigviszed.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi az oka? Az fps-eket órák alatt végigviszed.

De az fps-ekben embereket és nem autókat kell vezetni. :o Nem igazán megy az autóvezetés játékokban (élőben még nem próbáltam :o). Legalábbis akkor, ha versenyzős. Túlságosan idegesítenek. A GTA-kban például nincs ezzel bajom, ott ha összetöröm a kocsit, lopok egy másikat (mondjuk az időre menő vagy versenyzős küldetések a GTA-ban is kikészítenek). Fél óra NFS és úgy fel vagyok húzva, mint a rugó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az fps-ekben embereket és nem autókat kell vezetni. :o Nem igazán megy az autóvezetés játékokban (élőben még nem próbáltam :o). Legalábbis akkor, ha versenyzős. Túlságosan idegesítenek. A GTA-kban például nincs ezzel bajom, ott ha összetöröm a kocsit, lopok egy másikat (mondjuk az időre menő vagy versenyzős küldetések a GTA-ban is kikészítenek). Fél óra NFS és úgy fel vagyok húzva, mint a rugó.

 

 

Akkor az új hp elött vegyél be nyugtatót. :o :o Volt párszor hogy az utolsó pillanatban buktam el az első helyet mert belerongyoltam egy civil kocsiba. Nálam csak az első hely a jó.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor az új hp elött vegyél be nyugtatót. :o :o Volt párszor hogy az utolsó pillanatban buktam el az első helyet mert belerongyoltam egy civil kocsiba. Nálam csak az első hely a jó.

Igen, már éreztem. Mivel én is általában csak az első hellyel elégszem meg, egyszer-kétszer halálközeli élménye volt a kontrolleremnek (a vezeték nélküli kontroller hátránya a szabad dobálhatóság... rá is ment már egy...).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a vezeték nélküli kontroller hátránya a szabad dobálhatóság... rá is ment már egy...).
Kösd oda gumiszalaggal a csuklódhoz. Duplán jó lenne. Nemcsak az elrepüléstől óvná meg hanem még jojózhatnál is ha unnád a banánt. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, voltam unokatesóméknál, és hát ez az Xbox.... Hááát... EZ KELL! :) DE ROHADTUL! :D Már meg is beszéltük a cserét, szóval már csak a Kinect, nem Kinect kérdés lóg a levegőben. Valószínüleg inkább lesz Kinect, mert a húgom nagyon beindult rá. :D Azért még kipróbáljuk....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, voltam unokatesóméknál, és hát ez az Xbox.... Hááát... EZ KELL! :D DE ROHADTUL! :D Már meg is beszéltük a cserét, szóval már csak a Kinect, nem Kinect kérdés lóg a levegőben. Valószínüleg inkább lesz Kinect, mert a húgom nagyon beindult rá. :D Azért még kipróbáljuk....

 

Na örülök, hogy örülsz. :D Csak is úgy szabad dönteni, hogy előtte kipróbáljátok. :) Sztem egy Media Markt-ban vagy egy hasonló helyen tuti ki van állítva.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magam se mondhatnék mást :D

 

 

Izé. Más. :D

Telepítettem az NFS Hot Pursuit-ot. :D Nem vagyok vele maradéktalanul megelégedve. Hiánycikk belőle a manuális váltás :) Aztán meg a Gamepados beállításomat se jegyzi meg az ismételt belépéskor. Szóval nagyon necces a tetszési index. Oks, a vizes aszfalt nagyon gyönyörű :P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 éves keresztfiamnak a napokban vettem meg Karácsonyra a Lego Harry Potter játékot. Most próbálom ki (karácsonyig végig akarom vinni :) ) és ez marha jó :D

Lego játékok sosem okoznak csalódást, már sírva röhögök rajta, nagyon jó :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 éves keresztfiamnak a napokban vettem meg Karácsonyra a Lego Harry Potter játékot. Most próbálom ki (karácsonyig végig akarom vinni :D ) és ez marha jó :)

Lego játékok sosem okoznak csalódást, már sírva röhögök rajta, nagyon jó :D

Kizárólag ketten szabad játszani a lego játékokat... Lok Durdot is már többször meg kellett szólnom ezért... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kizárólag ketten szabad játszani a lego játékokat...
Ki mondta, hogy nem kooperatív módban játszok egy barna hajú lányka társaságában? :)

 

Karácsony után a keresztfiammal együtt fogom játszani :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magam se mondhatnék mást :P

 

 

Izé. Más. :P

Telepítettem az NFS Hot Pursuit-ot. :D Nem vagyok vele maradéktalanul megelégedve. Hiánycikk belőle a manuális váltás :) Aztán meg a Gamepados beállításomat se jegyzi meg az ismételt belépéskor. Szóval nagyon necces a tetszési index. Oks, a vizes aszfalt nagyon gyönyörű :P :P

 

Te manuálisan szoktál váltani?? Nem semmi. Na és gamepaddel irányítassz? Miket meg nem tud rólad az ember. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hosszú idő után először majdnem játszottam a PC-men. Egy haverom irta ki nekem a Titan Quest-et. Berakom a lemezt, készülök a játékra, aztán rájövök, hogy ehhez Daemon Tools kell. Sebaj. Leszedem, elinditom. Elindul a telepités, de kód kell hozzá és egyik mellékelt file-ban sincs a kód. Sebaj. Rájöttem, hogy a haver felejtette le a kérdéses txt file-t, de torrentről pillanat alatt leszedem. Meg is van, felinstallálom, ám amikor inditom kiirja, hogy rossz lemez van bent. Utánanézek a fórumokon, kiderül hogy az egyik praktika, hogy le kell hozzá szedni a megfelelő patch-t. Leszedem. Hibaüzenet. Leszedem máshonnan. Oké. De a hiba maradt. Aztán máshol olvasom, hogy valami No disc.exe-t lelehet kapni egy oldalról. Lekapom. Elinditom. Kiirja, hogy valami baja van a grafikus motorral. Hát ennyi. Kijátszottam magam. Maradok a konzolok unalmas "rakd be és játsz" világában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te manuálisan szoktál váltani?? Nem semmi. Na és gamepaddel irányítassz? Miket meg nem tud rólad az ember. :D
Az automatika elégé faramucin szokta használni főleg az alsóbb fokozatokat és a visszaváltásokat. Nem használja ki a kraftot. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr: vagy csak egész egyszerűen legálisan megvásárolod és nincs probléma. Beszélgethetnénk a chippeltetett konzolok pár éven belüli tönkremenéséről is. Mert a másolt játékot lehet, hogy egyből beteszed, és megy, de másolt játéktól PC még nem romlott el. Xbox/egyéb annál inkább (a chippeltetés miatt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr: vagy csak egész egyszerűen legálisan megvásárolod és nincs probléma. Beszélgethetnénk a chippeltetett konzolok pár éven belüli tönkremenéséről is. Mert a másolt játékot lehet, hogy egyből beteszed, és megy, de másolt játéktól PC még nem romlott el. Xbox/egyéb annál inkább (a chippeltetés miatt).

 

Ha jól tudom Bomarr megvásárolja a játékokat. Legalábbis egyszer mintha említette volna ezt.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.