Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Gratulálok EA!

http://rpgames.web4.hu/cikk/mass-effect-3-csak-eros-idegzetueknek/2

 

Ha valakinek kedve lenne aláírni a petíciót, az itt írhatja alá.

Köszönöm!

 

Aláírtam nektek annak ellenére hogy nekem nem jött be a játék. Namost ha a 3. részben is annyi szöveg lesz mint az elsőben akkor nem irígyellek benneteket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aláírtam nektek annak ellenére hogy nekem nem jött be a játék. Namost ha a 3. részben is annyi szöveg lesz mint az elsőben akkor nem irígyellek benneteket.

Valószínűleg sokkal több lesz. Állítólag már a második is jóval több feliratot tartalmazott, mint az első. Egy FPS-t még eljátszok angolul, de egy RPG-t, amiben kódexnyi szöveg van és egy rossz választól az egész játék máshogy alakulhat, mint szeretném, hát azt már inkább meg sem próbálom angolul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aláírtam nektek annak ellenére hogy nekem nem jött be a játék. Namost ha a 3. részben is annyi szöveg lesz mint az elsőben akkor nem irígyellek benneteket.

 

Köszi!

 

Hát tuti, hogy sokkalta több szöveg lesz benne.

 

Amúgy már lassan az lesz, hogy "örüljünk" annak, hogy egyáltalán országunkban is forgalmazza az EA a termékeit. Hát menjenek a sunyiba!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg sokkal több lesz. Állítólag már a második is jóval több feliratot tartalmazott, mint az első. Egy FPS-t még eljátszok angolul, de egy RPG-t, amiben kódexnyi szöveg van és egy rossz választól az egész játék máshogy alakulhat, mint szeretném, hát azt már inkább meg sem próbálom angolul.

 

Igen fps-eket simán el lehet játszani úgy is hogy egy kukkot nem értessz belőle. Anno a Duke Nukem-et Quake 1-2-öt így játszottam végig. A történésekből kikövetkeztettem miről szólhat, de pontosan nem tudtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Transformers War foe Cybertron játéknak ilyen gépigénye van:

 

* PC Processor Type: Intel Core 2 Duo E4300 processor, AMD Athlon 64 x2 Dual Core 4000 processor

* PC Processor Speed: 2GHz

* PC Operating System: Windows XP, Windows Vista, Windows 7

* PC System Memory: 2GB RAM

* PC Hard Drive Space: 9GB

* PC Video: 256MB DirectX 9.0c-compatible NVIDIA GeForce 7900 GT or ATI Radeon X1900 video cards (excluding NVIDIA 8400 and Radeon HD2400, HD2600 and HD3450 video cards)

* PC Sound Card: 16-bit DirectX 9.0c-compatible sound cards

* PC Drive Type and Speed: DVD-ROM 6x[1]

 

Nekem ilyen gépem van:

Adatlap: LGA775 Intel G31, 5,1CH, LAN

CPU: Intel E5300 2,6 GHZ DUAL CORE

RAM: 3GB DDRII 800 MHZ

HDD: 250 GB SATAII

OPT: DUAL LAYER DVD+/-RW

VGA: GEFORCE 8400 GS 512 MB PCIE

 

A gépemen futna szerintetek ez a játék?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Transformers War foe Cybertron játéknak ilyen gépigénye van:

 

* PC Processor Type: Intel Core 2 Duo E4300 processor, AMD Athlon 64 x2 Dual Core 4000 processor

* PC Processor Speed: 2GHz

* PC Operating System: Windows XP, Windows Vista, Windows 7

* PC System Memory: 2GB RAM

* PC Hard Drive Space: 9GB

* PC Video: 256MB DirectX 9.0c-compatible NVIDIA GeForce 7900 GT or ATI Radeon X1900 video cards (excluding NVIDIA 8400 and Radeon HD2400, HD2600 and HD3450 video cards)

* PC Sound Card: 16-bit DirectX 9.0c-compatible sound cards

* PC Drive Type and Speed: DVD-ROM 6x[1]

 

Nekem ilyen gépem van:

Adatlap: LGA775 Intel G31, 5,1CH, LAN

CPU: Intel E5300 2,6 GHZ DUAL CORE

RAM: 3GB DDRII 800 MHZ

HDD: 250 GB SATAII

OPT: DUAL LAYER DVD+/-RW

VGA: GEFORCE 8400 GS 512 MB PCIE

 

A gépemen futna szerintetek ez a játék?

 

A specifikáció alapján igen, de ne vedd készpénznek. Mert 2 féle konfigajánló van. Van az alap amin szaggat mint állat az aktuális játk és van az ajánlot(recommended) amin már elfut. Ha fenti konfog az ajánlott kategória akkor elmegy.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá, erről az ajánlott-minimum gépigény dologról megfeledkeztem.

Sajnos nem tudom már megkülönböztetni, hogy melyiket másoltam ide, a wikipediáról való volt, ott meg nem írták ki, hogy melyik az.

 

De találtam egy helyet, ahol leírták elkülönítve.

http://gepigeny.hu/games.php?id=1140

 

Ezek alapján futna szerintetek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megtaláltam azt a játékot amivel először játszottam :)

A neve Battle City :D

Meddig kellett apát győzködni hogy játszon velem kicsi koromban :D

http://multiplay.hu/jatekok/akcio-jatekok/battle-city

Kedvenc játékom volt :)

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a Need for Speed III Hot Pursuit. Ha még nem említettem. :P

 

(Most a Need for Speed 11-nél tartunk, de ez is Hot Pursuit :D)

 

De én még arra is emlékszem, hogy 4 évesen az ovistársam, aki legjobb haverom volt (csak oviba jártunk eggyütt, de máig "tartjuk" a kapcsolatot) mesélt valami Imperium Galacticáról. Meg valami "Kormányos"ról (nem autós kormány).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az első játékom az volt, amelyikben egy vikinget/amazont/barbárt/törpét lehetett irányítani, akár párosával is. A címe nem jut eszembe. Oldalnézetes volt és menni kellett leverni a szörnyeket. Nagyon baba kis játék volt (abból is készülhetne egy új).

Aztán jött az Elite, az LHX, a Sim City, természetesen a Wolf 3D és a Duke Nukem 3D, és végül már nem a haverhoz vagy a szomszédhoz kellett átjárnom, és nem is a suliban kellett gépeznem, hanem lett saját gépem, jött a jó öreg Quake.

 

Tegnap kijátszottam az ME2 Overlordot és a Lair of Shadow Brokert. Nagyon babák ezek a DLC-k is. Tudom, sokan szidják a Stolen Memory-t, a The Price of Revenge-et és a Firewalkert is az Overlorddal együtt, de szerintem ezek is tök jó kiegészítők. Van bennük hiányosság (Kasumival és Zaeeddel nem lehet normálisan csicseregni, a Hammerhead olyan, mint a hímestojás és elég béna is), de szórakoztatóak, és jóval jobbak, mint az ME1 összes mellékküldetése együtt véve (apropó, ME1, sokszor végigjátszottam már, de már megint tudott újat mutatni, találtam három olyan küldetést, amin még egyszer sem jártam :D). A Lair of Shadow Broker viszont jobb, mint a felsorolt DLC-k összesen. Látszik, hogy ez már az ME3 felé vezető út első köve. És mennyi baromi jó utalás van benne az ME1-re.

 

Liara és Shepard beszólásai majdnem mindig egy ME1-es kikacsintás. Kedvencem, mikor az Árnybróker hajóján özönlik az ellenség, mi meg várjuk, hogy végre bemehessünk. Erre Shepard:

- Emlékszel a régi szép időkre, mikor mindenre ráküldhettem az omni-gélt?

- Sokan nem szerették azt a biztonsági rendszert.

Ráadásul, miközben az ME1-gyel játszottam, felötlött bennem, hogy de jó lenne találkozni egy másik FANTOM-mal is. Mert az szép, hogy van frissen bevett Shepard, meg a kiugrott Saren, de jó lenne egy olyat is látni, aki már egy ideje aktív. És puff, teljesült a kívánságom, jött Tela Vasit. Most viszont szeretnék majd egy olyan FANTOM-ot látni, aki nem tör az életünkre :) (Amúgy Shepard tényleg a legfaszább faszagyerek az univerzumban, hiszen már két FANTOM-ot is hidegre tett :lol: ). A siklóüldözés is remek ötlet volt (kis SW ep2 feeling), és az új fajnak is örültem. A vége pedig nagyon ott van (mellesleg az Overlord vége is baromi jó). Ja, és tetszik, hogy így bemesélték a Redemption képregény sztoriját. Semmi ellentmondás nem volt, ami nagyon dicséretes (és ha az Árnybróker bázisán megnézzük a videókat, láthatunk utalást a másik ME képregényre is). Szóval, csillagos ötös, csak így tovább.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, nézz bele a személyes aktákba is. Korábban írtam róluk :D

 

Amúgy a Kasumis állításoddal nem értek egyet. Szerintem ő volt az egyetlen olyan csaj akihez szívesen mentem be mindig a karakteremmel, mert marha jó szöveget nyomott. Igaz, párbeszédek nem voltak fordulatosak, de legalább nem harapófogóval kellett kihúzni belőle minden szót, hanem a SPACE billentyűvel :lol: De én nem is tudnék nagyon rossz karaktert mondani ilyen szempontból. Talán Thane volt kissé nyers, de neki is remek sztorija volt. :)

Csak ilyen legyen a harmadik rész is. :)

 

Ja és még valami. Ebben a DLC-ben tök jó, hogy feltűnik Liara társa a képregényből. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dead Rising 2: Case West - Launch Trailer

 

http://www.gametrailers.com/video/launch-trailer-dead-rising/708865

 

 

Dead Space 2 - 360 Demo Necrovomit Gameplay

 

http://www.gametrailers.com/video/360-demo-dead-space-2/708809

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

természetesen a Wolf 3D

Életem legelső FPS-e :lol:

Mennyit játszottam azzal, próbáltam az összes titkos járatot megtalálni, ezért a Space-et lenyomva mentem végig az összes falon :D

Máig nem játszottam még olyan élvezetes FPS-sel, mint az volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már nem emlékszem arra hogy milyen gamét toltam legelőször számítógépen. Azt tudom hogy C64-hez kaptam egy kazettát amin rengeteg játék van és azok közül a legelső.

A C64 utáni 386-os PC-men a legelső a "Prince of Persia" volt, de azon kívül gyakran elővettem még többek között a "The Lost Vikings"-et és a "Golden Axe"-et is. A legutóbbiban lehet egy vikinggel, egy amazonnal, egy barbárral és egy törpével nyomulni.

A 386-ost követő PC-men az első teljes játékom a "Star Wars: Episode I: The Phantom Menace" volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, nézz bele a személyes aktákba is. Korábban írtam róluk :D

Ó, átolvastam őket, nagyon jók. :) De a videókat is érdemes megnézni. Van köztük vicces és igen meglepő is (és ugye, több van, minden visszatéréskor más és más).

 

Amúgy a Kasumis állításoddal nem értek egyet. Szerintem ő volt az egyetlen olyan csaj akihez szívesen mentem be mindig a karakteremmel, mert marha jó szöveget nyomott.

Én azért Mirandához (hátsójához) is szívesen becaplattam :D Nekem is csak az a bajom Zaeeddal és Kasumival, hogy nem interaktívak. Néha olyan poénokat nyomnak az ilyen beszélgetések alatt, hogy a földön gurul az ember a röhögéstől (Shepnek is megvannak a maga baromi jó reakciói -> kinyomtam még egyszer a Lairt ma, Jane Sheppel, aki Liarával jött össze és hűséges is maradt hozzá... Természetesen a Broker végén újra összejön a két turbék, de Liara kicsit még panaszkodik: - Meghaltál. Mire Shep: - Már jobban vagyok.). És így, hogy csak ők beszélnek, nem jön ki a természetesség. Olyanokat szólnak be, hogy arra muszáj lenne Shepnek reagálnia. De hasonlóan érzek még azzal kapcsolatban, hogy a DLC-kben csak Shepard és az aktuális hős dumál az átvezetőkben. A többi társ meg sem mukkan. Az ok nyilvánvaló, a többi szinkronszínészt nem hívták vissza a DLC kedvéért, de pl. az Overlordban tök hülyén fest, hogy mikor Shepard elszeparálódik a többiektől, azok komment nélkül tűrik (ráadásul én pont Mirandával voltam ott, aki mindig mindent kommentált).

 

Viszont én is imádok minden karaktert, az első résztől kezdve. Nem is volt szívem most agyonlőni Wrexet, de meg kellett tenni :( Talán csak Liara nem jött be az ME1-ben, de a kettőben sokat fejlődött. Meg Jack az, akit még nem komáltam, de a Broker végén az aktákban, amit olvastam róla, az megváltoztatta a véleményem. Most már sajnálom.

 

 

Arra azért kíváncsi leszek, hogy a harmadik részben ki hogy tér vissza, és mennyi új karakter lesz.

 

Szerintem Thane addigra már vagy túlságosan beteg lesz már (a Brokeres akta erre utal) és visszamegy a fiához, vagy meghal (ami meg azért lehetséges, mert említette, hogy csak hónapjai vannak hátra, igaz, akkor még nem volt Chakwas kezei alatt). Samarának már nincs oka maradni, hiszen minden küldetése teljesült. Esélyes, hogy Baka visszatér a hazájába, Kasumi meg csak szimplán lelép. Zaeed sem hiszem, hogy maradna, hisz nem azért fizetik, és nem az a világmegváltó típus. Valahogy Jackről sem tudnám elképzelni, hogy egy Cerberus hajón maradna, még hálából sem. Legion elvégezte a küldetését, így ő is vissza térhez a gethekhez. Akik szerintem biztos maradnak a Normandy-n, az Miranda, Jacob, Garrus és Tali (na meg EDI, Joker, Kelly és Chakwas). Mordin kétesélyes, a jó ügy érdekében róla el tudom képzelni azt, hogy marad, de könnyen le is léphet valami másik jó ügy miatt.

Ami meg az első rész szereplőit illeti. Liara már tudható, miként tér vissza. Wrexnek szvsz a hadsereg építési projektben lesz szerepe, mikor a kroganokat Shep az oldalára állítja. Kaidan/Ashley pedig a Szövetség meggyőzésében vagy a szövetségi haderő bevetésében kerül majd újra képbe, gyanítom. Udinát remélem végre lelövik majd (a Tanáccsal együtt, muhahhaaa), Anderson, nos, róla nem nehéz elképzelni, milyen szerepet tölt majd be. A rejtőző fickó meg valószínűleg morci kedvében tér majd vissza.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt kiadták PC -re is? Milyen videokártya és mennyi memória kell hozzá? :D

Ki ám. LifeForce 2011 kell hozzá (de már elmegy a 2010-es verzión is), és 18 év memória (kevesebbel is fut, de nem ajánlott, legalábbis a szakik szerint, de a tapasztalatok szerint gond nélkül működik 14 év memóriával is) kell hozzá. Néha ugyan kicsit szaggat, olykor bugos is (főleg nyáron), és a fejlesztő kihagyta a mentést, ráadásul az életet is csak az arra kijelölt helyeken lehet tölteni, de azért jó. Igazi MMORPG, rengeteg fejleszthető skill van benne. Csak kicsit drága játék. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki ám. LifeForce 2011 kell hozzá (de már elmegy a 2010-es verzión is), és 18 év memória (kevesebbel is fut, de nem ajánlott, legalábbis a szakik szerint, de a tapasztalatok szerint gond nélkül működik 14 év memóriával is) kell hozzá. Néha ugyan kicsit szaggat, olykor bugos is (főleg nyáron), és a fejlesztő kihagyta a mentést, ráadásul az életet is csak az arra kijelölt helyeken lehet tölteni, de azért jó. Igazi MMORPG, rengeteg fejleszthető skill van benne. Csak kicsit drága játék. :D

Azt ki ne felejtsd hogy egy halál után azonnali Game Over :( mármint legnehezebb szinten

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.