Ugrás a kommentre

Ó év búcsúztató!


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

a fórumtalikkal (amikre már nagyon kétséges, hogy többet menni fogok, mert nagyon égtem a legutóbbi után itt a fórumon :peace: )

Ne viccelj már Phobos! Mi csak poénból zrikáltunk. :para: Nehogy emiatt ne gyere a talikra!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanakkor hadd emeljem ki azon meglátásomat, hogy az sem lenne túl szerencsés, ha a fórum túl nőne magán. Ezt a helyet mindig is azért szerettem, és szeretem, mert gyakorlatilag ismerek mindenkit, tudom, hogy milyen ember, tudom, hogy kicsoda, így egy relatíve "kiszámítható" (ami alatt értem, hogyha legközelebb benézek, 99%-os valószínűséggel tudom, hogy nem egymás szidása lesz terítéken), otthonos, bensőséges fórum tagjának mondhatom magamat.

 

És számomra ezek a tulajdonságok a legfontosabbak. A félreértés elkerülendő, tényleg örülök az új arcoknak, mert hozzátesznek a fórumhoz, és kis (relatíve) idő elteltével már ők is a "család" részesévé válnak. De ami engem illet, számomra nem cél az állandó, vagy ne adj' isten a gyors és intenzív gyarapodás, ami hosszú távon a bensőségesség és az "ékszerdoboz-metafóra" rovására mehetne... sokkal inkább kívánom, hogy akik ma tagjai ennek a bensőséges közösségnek, azok jövőre is maradjanak azok.

Garantálom, hogy ez a hangulat meg fog maradni Donát! Továbbra is admin általi megerősítés szükségeltetik a taggá váláshoz, tehát remélhetőleg valóban csak az jön aki érdemben és kellemesen szeretné itt eltölteni az időt. Akiről pedig rövid úton kiderül, hogy nem megfelelő a hozzáállása a dolgokhoz, az gyorsan el is tűnik. Volt már egy példa erre, az illetőnek volt szeme és észrevette, hogy itt bizony nem találja meg a számítását. Gyorsan el is tűnt. Persze ha nem megy saját kútfőből akkor majd rásegítünk. Én zokszó nélkül bannolok bárkit aki nem a szabályzatban leírtak szerint működik a fórumon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Titkon én kolmilantól tartottam, hogy hogy fog megbírkózni a feliratgyártással, de pozitívan csalódtam benne. :para: Minőségi munkáját remélem a következő évben is élvezhetjük! :peace:

Ezt nem írtam, de titkon én is tartottam tőle. :) :) De aztán minden a legnagyobb rendben lett a fordításokkal. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozatból eddig három epizódot láttam, mind nagyon tetszett. A grafika meseszép (sokkal jobb, mint a régi) a sztorik is nagyon jók csak a kronológiával nem vagyok megelégedve.

Mi a baj a kronológiával? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi a baj a kronológiával? :P

A The Clone Wars készítői sajnos nem foglalkoztak a könyvek, képregények, és a wookiepedia kronológiájával. A sorozat BBY 22-ben indul, pedig Anakin már lovag (Anakin lovaggá ütése BBY 19,5-ben volt sokáig hivatalosan). Tudom, hogy csak EU, de azért jobb lenne (számomra), ha mégis összhangban lenne az időrend.

Na mindegy, ha más klónháborús sztorit olvasok, majd kiigazítom magamban a dátumokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucas kijelentette, és? Még akkor sem adnék rá, ha nem csak "állítólag" lenne. :? Amíg nem hangzik el a filmben, addig ahhoz időzítem, amihez akarom.

Idén szerintem tuti lesz. Legkésőbb ősszel szinte ziher, de én már nyárra is voksolnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.