Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Szuper anyag lehetne az extra lemez "deleted scenes" részén.

 

Remélem rajta is lesz a következő kiadáson.Lucas azt mondta,hogy erre azért nem kerültek fel,mert nem volt idő megcsinálni a kivágott részeket képileg és hangilag.Remélem most lesz :63:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudna segíteni valaki?Gondolom a ROTS dvd megjelenése után kiadják az ep1-2-3-at díszdobozban.Ezen az ep1-ben már a digitális Yoda lesz vagy az majd az UE kiadásra várható? :o:

 

Sztem csak az eddig megjelent változatokat csomagolják össze.Mint ahogy az egyik cikkben is írják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ide is elértem.

Ody,lipi: A Jedi Visszatért én még úgy láttam moziban, hogy Luke felugrik, és letapossák.Sőt egy olyan jelenet is volt benne, hogy akivel leesik(A disznófejü őr), amikor megjelenik a Rancor, elkezd tüzelni rá.Két lövést sikerül leadnia, mielött a Rancor elkapja.

Ezt a két jelenetet a késöbbi verziókból kivágták.Az 1997-es SE kiadásban nincsenek benne.Még csodálkoztam is ,hogy hol vannak.Tekergettem a videót de semmi.

Úgy látszik minden kiadásban vágnak, és beraknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ody,lipi: A Jedi Visszatért én még úgy láttam moziban, hogy Luke felugrik, és letapossák.Sőt egy olyan jelenet is volt benne, hogy akivel leesik(A disznófejü őr), amikor megjelenik a Rancor, elkezd tüzelni rá.Két lövést sikerül leadnia, mielött a Rancor elkapja.

 

Ahol én néztem nem volt ilyen jelenet a filmben. Emlékeznék rá. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ezeket csak látni akartad, olyan régen volt,

 

Van ilyen jelenet. Mármint, hogy Luke lóg a rácsról. Képet találsz róla az előző oldalon. Én sajnos nem emlékszem rá, dehát ez nem is csoda, hiszen már 20 éve múlt, hogy láttam. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ezeket csak látni akartad, olyan régen volt, hogy összefolyik mit láttál és mit nem. Talán a könyvet olvastad, onnan rémlik. De én nem hiszem, hogy a moziban más film ment, mint a ami a legelső videószalagokon van.

 

Már millió kópia létezik a legelső kiadásokról is a neten (van, ahol még nyitószöveg előtt sincs episode 4 felirat), de egyikben sincsenek ilyen jelenetek. Szerintem is csak a fantáziája tréfálta meg frenkie-t, többen emlékeznének ilyen kaliberű kimaradt jelenetre, főleg külföldön... :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig tisztán emlékszem rá.Ma remélem találkozom a haverommal, akivel láttam anno, és megkérdezem tőle is.

Jó mondjuk 21 éve volt.Az 100 %, hogy láttam egy olyan verziót ahol disznófejü kolléga rálő a Rancorra.Ezt nem olvastam, mert elöttem van maga a jelenet.Még csodálkoztam is, hogy az SE-ben nincs benne.

Igazából 4 verziót láttam.Ami moziban volt először, aztán a 95-ös verziót, a 97-es SE-t, majd a DVD-t.

Kizárásos alapon vagy moziverzióban, vagy a 95-ösben.Az ugrás is annyira elöttem van.Nem ezen a képen láttam elöszőr.

Több embert kellene megkérdezni, akik annak idején látták.Én ismerek kettőt is megkérdezem tőlük.

Vagy esetleg a Moképnél(ha még léteznek, és megvan a kópia), megkérdezni.

 

Tibur: A neten a sok közül, nincs meg véletlenül az a változat amit mozikban adtak itthon 1984-től?Arra gondolok, hogy talán ide más verziót hoztak.

 

Persze lehet, hogy tévedek, már rég volt, de akkor miért emlékszem ennyire tisztán, hogy láttam egy ilyen verziót?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megjött a válasz a havertól.A kérdés a két jelenetre vonatkozott amit írtam.Becopyzom a válaszát:

 

"Ferikém!

 

Nagy valószinűséggel te emlékszel rosszul, mert én ilyesmire nem emlékszem.Feco, neked agyadrament a Star Wars!! Nincsenek rémálmaid…?

 

Mészi"

 

Úgyhogy valószinü, hogy én emlékszem rosszul.De nem adom fel.

 

:) Még ott a másik haver.Tényleg annyira elöttem van a két lövés , hogy hihetetlen.Az ugrást el tudnám fogadni, hogy a képzeletem szüleménye, de a disznófejü két lövése nagyon itt van.Elkezdtem keresni régi változatokat, hátha megvan pár régi haveromnak az eredeti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.