Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

"Hullámzik",felerősödik majd elhalkul.Ahogy a képet úgy a hangot is meg lehetne tisztítani. :D

 

Az EPIV-nél így van, de a többinél szerintem semmi baj nincs a hangal. Knoll is megmondta, hogy öröljünk, hogy egyáltalán 5.1-es hangsávot tudtak csinálni az NH anyagából. Persze ettől még kozmetikázhatnának rajta...sztem az V-VI-on nem kell.

 

Én is erre gondoltam,mármint az ep4-re.Viszont azzal nem értek egyet,hogy örüljünk,hogy meg tudták csinálni.Ha Ők nem akkor senki. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, nekem is ez a véleményem! Szerintem hiba volt a "kezdő" ILM-esekre bízni a dolgot. Talán majd legközelebb. :P

 

Azt hiszem,hogy Lucasra mindent lehet mondani,csak azt nem,hogy felületes ember.Én biztos vagyok benne,hogy a ROTS munkálatai miatt nem tudott kellőképpen odafigyelni a klasszik dvd kiadására.Mutattak neki részeket,hogy nézze meg milyen szép a kép stb,stb,de nem ült le és nem nézte meg elejétől a végéig,mert akkor nem ilyen lett volna.Szerintem! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is ebben a teóriában bízok, lipi! :P Mindenesetre megígérte a comic con-on, hogy kijavítják a hibákat.

 

Ezért bízom benne Én is,mert Ő ígérte meg.Tehát tud róla és valószínű,hogy neki se tetszett. :wink:

Arra viszont kiváncsi lennék,hogy aki elkövette ezeket a hibákat még mindig ott dolgozik-e mint animátor vagy már csak a kukákat üríti ki.... :39:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra viszont kiváncsi lennék,hogy aki elkövette ezeket a hibákat még mindig ott dolgozik-e mint animátor vagy már csak a kukákat üríti ki.... :39:

 

Jó kérdés. Azért az új Jabba nagyon bejön. Hogy valami pozitívat is mondjak. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért Rick vagy valaki biztosan megnézte a kiadás elött.

 

Inkább nem adtak volna meg pontos dátumot, inkább csak azt hogy 2004ősze...1-2 hónapig felfejlesztették volna tökéletesre, és aztán akkor kellett volna kiadni.Vagy mondták meg volna a kiadónak hogy sorry, de csúszunk 1-2 hónapot.Max fizettek volna egy kicsit.

 

És persze bennevan az üzletpolitika.Mert ha tökéletes lenne, akkor senki nem venné meg a SW Saga Edition DVDt.

 

És ebben az a szomorú hogy nem tudatják a vevőkkel hogy milyen hibák vannak a DVDn.Mert egy átlag vevő nem nézi meg az interneten a fórumokat, hogy mit írnak a DVDről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra viszont kiváncsi lennék,hogy aki elkövette ezeket a hibákat még mindig ott dolgozik-e mint animátor vagy már csak a kukákat üríti ki.... :39:

 

Jó kérdés. Azért az új Jabba nagyon bejön. Hogy valami pozitívat is mondjak. :P

 

Csak túl sötét a háta.És túl sovány.Ez EpIben dagadt volt, az EpIVben sovány(mihez képest? :D ), és az EpVIben megint dagadt...

 

De szerintem át kellene menni ezzel a támával a special edition-ök topicba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra viszont kiváncsi lennék,hogy aki elkövette ezeket a hibákat még mindig ott dolgozik-e mint animátor vagy már csak a kukákat üríti ki.... :39:

 

Jó kérdés. Azért az új Jabba nagyon bejön. Hogy valami pozitívat is mondjak. :P

 

Nagyon jó lett a szeme,ahogy összehúzza és csak a szeme sarkából nézi Solot.Tényleg jobb lett mint az ezt megelőző kiadásban. :57:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó lett a szeme,ahogy összehúzza és csak a szeme sarkából nézi Solot.Tényleg jobb lett mint az ezt megelőző kiadásban. :57:

 

Az interakciója tetszik a legjobban!

 

Obi: Ha vannak hibái egy kiadásnak, azt biztos nem fogják reklámozni. Abban mi az üzlet? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó lett a szeme,ahogy összehúzza és csak a szeme sarkából nézi Solot.Tényleg jobb lett mint az ezt megelőző kiadásban. :57:

 

Az interakciója tetszik a legjobban!

 

Obi: Ha vannak hibái egy kiadásnak, azt biztos nem fogják reklámozni. Abban mi az üzlet? :P

 

Jogos.Arra viszont kiváncsi lennék,hogy a javítások már a következő kiadásban megjelennek,vagy majd a következő következőben..... :mrgreen:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most őszintén! Úgy nem lehet kiadni a hat filmet egyben, hogy nincsenek legalább a minimális technikai színvonalon. Ez a hang hullámzás pl. elég gázos ha a hat részt nézzük. Kilóg a sorból. Ezt nem engedhetik meg a SAGA DVD-n!! :wink: Remélem ők is így gondolják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mi van, ha ez a hanghullámzás tényleg kijavíthatatlan pillanatnyilag? Azt mondják, az ep4-nek még nincs ott utószinkron, ahol nem kellett (tehát a saját hangjukon megszólaló szereplőknél). És ezért ilyen a hang. Ebben van valami, mert az Alien3 SE verziójában is az "új" jelenetkehez sose készült utószinkron, és az is ugyanígy hullámzik, az indok pedig ott is ez volt (pedig az is THX-es).

 

Jabba nekem is nagyon tetszik, és szerintem méretre is passzol, csak kicsit sötétebb a kelleténél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mi van, ha ez a hanghullámzás tényleg kijavíthatatlan pillanatnyilag? Azt mondják, az ep4-nek még nincs ott utószinkron, ahol nem kellett (tehát a saját hangjukon megszólaló szereplőknél). És ezért ilyen a hang.

 

A Lucasfilm ezt is mondta anno. Most már csak az a kérdés, hogy Lucas mire értette, hogy "kijavítjuk a hibákat".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mi van, ha ez a hanghullámzás tényleg kijavíthatatlan pillanatnyilag? Azt mondják, az ep4-nek még nincs ott utószinkron, ahol nem kellett (tehát a saját hangjukon megszólaló szereplőknél). És ezért ilyen a hang.

 

A Lucasfilm ezt is mondta anno. Most már csak az a kérdés, hogy Lucas mire értette, hogy "kijavítjuk a hibákat".

 

Erre kiváncsi vok én is!

 

képzeljetek olvastam egy ujsgaot, ha jol tom v. cinema, vagy vox, és ott a kérdésekné volt olyan h sw ep3 dvd:

 

A válasz az volt:

 

A dvd nov. 3án kerül boltokba, saga nem biztos h lesz, de valoszinu h lesz rajta 5.1 magyar hang!!!

 

Érdekes nem??:D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A válasz az volt:

 

A dvd nov. 3án kerül boltokba, saga nem biztos h lesz, de valoszinu h lesz rajta 5.1 magyar hang!!!

 

Érdekes nem??:D)

 

Érdekes, de eddig minden SW DVD kiadás előt felreppent a szinkron híre, aztán nem lett belőle semmi. Talán majd most.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindkét újságot veszem, ezt megnézem bennük, mert nem rémlik. Tényleg érdekes, de az is lehet,  hogy rosszul tudják.

 

Az újság a VOX nem akarok visszalni ezzel, de lirom ez a VOX.

 

Ahol mindig vannak az olvaoi kerdesek, amagazin elejen...

 

ott van egy olvaso aki ezt kerdezi és a VOX felel erre!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a 4-5-6 részeket. Annyira jók most, hogy azt nem lehet elmondani! Az első három film akkora többletet adott a már ismert történésekhez, hogy az valami hihetetlen. :o :shock: :41: :57: :59: :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Az eredeti oldal egyértelműen leirja, hogy az ep.I-be azért tették Yodát, hogy teszteljék a CGI-t és ez a jelenet rajta lesz a DVD doksiján. Szerintem a hivatalos oldal elég megbizható, ráadásul ki tudja mit irnak spanyolul ezen az oldalon... és mit kapnak azért amiért ezt a képet kitették :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.