Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Énis....K*rvás Leia, görög-istent utánzó Luke...

 

Márpedig ez a kép van a régi kiadáson is, csak nem szinesben :wink: Egyébként nekem tetszik ez a boritó, bár kétségtelen, hogy nem annyira szép, hogy rosszul érezzem magam, amiért nem tudhatom majd a polcomon :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Énis....K*rvás Leia, görög-istent utánzó Luke...

 

Márpedig ez a kép van a régi kiadáson is, csak nem szinesben :wink: Egyébként nekem tetszik ez a boritó, bár kétségtelen, hogy nem annyira szép, hogy rosszul érezzem magam, amiért nem tudhatom majd a polcomon :D

 

Tudom.

 

De a magyar original borító sokkal rosszabb.

Az a tipikus nem láttam a filmet de csinálok egy borítót borító :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1 nem vagy te egy kicsit maximalista? :(

Egyből ROTS-es Yoda meg tökéletes ep4-5-6 trükkök... én már beérem egy fénykardgenerállal az ep4-5-6-nál, meg egy CGI Yodával az ep1-nél és persze az ep3-nál a politikai szál és legfőbbképpen Yoda és Qui-Gin beszélgetése. Eztán nekem tökéletes a Saga.

 

Na ezzel teljesen egyetértek,talán még a hang kijavítását tenném hozzá az ep 4-ben. :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom érdekel e valakit, remélem azért igen :evil: de most néztem meg egyben a III. és a IV. részt (na nem mintha nem láttam volna mindegyiket kis milliószor, de gondolom érrzitek miért más így egyben) és mostmár tényleg bátran kijelenthetem amit eddig is tudtam/tunk, hogy nagyon jól összekovácsolódott a történet, és a látványvilág is. Ilyen kivetni valóm van csak ami tényleg elenyésző, és tuti, hogy orvosolva is lesz: fénykard, lövések, TIE-fighterek körüli zöld "keret". De tényleg zseniálisan egyben van az egész. És ááááááá ragozhatnám még nagyon sokáig tényleg nagyon jó így egyben, és rengeteg plusz töltetet adott a III a IV résznek. (szándékosan nem prequel a classicnak, mert ilyen számomra már egyáltalán nincs) :41: :41: :41:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Ezt akarom az ep1-be!  :63:

 

Biztos ki fognak adni a ROTS dvd megjelenése után egy ep1-2-3 díszdobozt.Szerintetek már ez a gyönyörűség lesz a TPM-ben? :shock: :lol::

 

Szerintem csak az eddig megjelent lemezeket csomagolják össze extra lemezek nélkül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem csak az eddig megjelent lemezeket csomagolják össze extra lemezek nélkül.

 

Nem hiszem,hogy a szinkron nélküli ep.1-2-t összeraknák a szinkronos ROTS-al,bár kis hazánkba minden elképzelhető.Viszont sajnálnám,ha nem ez a Yoda lenne a TPM-ben. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom most már csak fele annyira vagy szomorú lipi...:(  

Nekem még meg sincs az 1-2. DVD-n és nem sok remény van, hogy kiadják a 3.-al együtt, így jártam, ki későn kel nem kap ep1-2-t extralemezzel. :56:

 

Az ep.2 után is kiadtak egy ep.1-2 csomagot ('Legenda Doboz' vagy valami hasonló volt a neve), szerintem most is kiadják a hármat egy csomagban, de persze mindenféle változtatás nélkül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szisz, nem Te vagy az egyetlen. Nekem sincs még epI-II dvd-n, még másolt sem. Most kaptam netes barátosnémtól olyan formátumban, amit csak szgép játszik le :( Ami majdnem olyan, mintha nem is lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.