Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Csak jönne már... :63: Nekem AZ a bábú, valahogy sohasem nőtt a szívemhez, inkább úgy mondanám, hogy beletörődtem mindig furcsállottam, hogy olyan nagyon tágra nyílt szemei vannak, vagy nem is tudom...(persze az igazsághoz hozzá tartozik, hogy amikor anno először láttam a moziban marhára nem érdekelt, sőt igazán fel sem tűnt, csak tátott szájjal néztem a jedi tanácsot, amit akkor láthattam először, no de már nem egy nézésen vagyok túl :lol: ) Viszont a ROTS Yoda mind külsőben, mind színészi játékban verhetetlen. Olyan még nem volt, hogy nem érzékenyültem volna el, amikor a halott padawan fölött elcsuklik a hangja... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep2 DVDextrán is van olyan felvétel ahol a cg-vel elmodellezett ep5ös Yoda van, de csak gyakorlásból.

 

az nem volt így kimunkálva. Az elég nyers verzió volt. Ez pedig egy kész jelentbe van beillesztve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

az nem volt így kimunkálva. Az elég nyers verzió volt. Ez pedig egy kész jelentbe van beillesztve.

 

Persze mert csak egy nyers CGI-jük volt. Most viszont már adva volt az ep.2 CGI-je és azt kellett csinositgatni és tesztelgetni. Gondolom nem kezdték a nulláról...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó kép!

 

Pár elvárás a SAGA DVDvel kapcsolatban:

 

-Kivágott jelenetekkel legyen dugig!

-Minden filmhez min egy 1extra lemez(tudom, ez nem lesz így sajna:( )

-Az EpIben a báb Yoda-t lecserélni a ROTSban látottra.

-Az EpIIben látott CGi Yodát lecserélni a ROTSban lévőre.

-A ROTS politika szála.QuiGon&Yoda beszélgetés.Bővebb párbajok

-A ROTS vége az legyen, hogy Obi ballag a naplementébe.

-Tökéletes effectek a IV-V-VI részekben.

-A 4. részben Vader hangját lehetne újrafelvenni.Akkor még nem beszélt olyan jól Vader-ül.

-A 6. rész végén az utolsó kép a szellemeken legyen.Tetszene egy olyan párbeszéd is a végén, hogy Yoda mondja hogy beteljesült a prófécia.

-A 6. rész végén írják ki hogy THE END.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó kép!

 

Pár elvárás a SAGA DVDvel kapcsolatban:

 

-Kivágott jelenetekkel legyen dugig!

-Minden filmhez min egy 1extra lemez(tudom, ez nem lesz így sajna:( )

-Az EpIben a báb Yoda-t lecserélni a ROTSban látottra.

-Az EpIIben látott CGi Yodát lecserélni a ROTSban lévőre.

-A ROTS politika szála.QuiGon&Yoda beszélgetés.Bővebb párbajok

-A ROTS vége az legyen, hogy Obi ballag a naplementébe.

-Tökéletes effectek a IV-V-VI részekben.

-A 4. részben Vader hangját lehetne újrafelvenni.Akkor még nem beszélt olyan jól Vader-ül.

-A 6. rész végén az utolsó kép a szellemeken legyen.Tetszene egy olyan párbeszéd is a végén, hogy Yoda mondja hogy beteljesült a prófécia.

-A 6. rész végén írják ki hogy THE END.

 

 

Én még azért becsempészném az ep6 tróntermi jelenetébe Yoda megemlítését az uralkodó részéről...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még azért becsempészném az ep6 tróntermi jelenetébe Yoda megemlítését az uralkodó részéről...

 

De ha tudta, hogy él Yoda, akkor miért nem kerestette, és nyírta ki? Nem kell ez oda. :(

 

Azt nyílván tudta, hogy túlélte az attack-ot, gondolom leírta Yodát, de az is lehet, hogy titkon félt is tőle, hogy egyszer beállít a kis zöldfülű...

 

Meg azt is sejthették, hogy Obi halála után Luke-ból nem autodidakta módon lett jedi...

 

Amúgy lehet, hogy meg is említette, csak a filmben nem mutatják...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1 nem vagy te egy kicsit maximalista? :(

Egyből ROTS-es Yoda meg tökéletes ep4-5-6 trükkök... én már beérem egy fénykardgenerállal az ep4-5-6-nál, meg egy CGI Yodával az ep1-nél és persze az ep3-nál a politikai szál és legfőbbképpen Yoda és Qui-Gin beszélgetése. Eztán nekem tökéletes a Saga.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vannak akik szerint egy túl nagy generál agyonvágná a klasszikusokat, szerintem pedig, mindent meg kéne tenni azért, hogy a 6 film minél egységesebb legyen, s hogy ne látszódjék, hogy a két trilógia elkészítése között cak-pak 20 év telt el...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vannak akik szerint egy túl nagy generál agyonvágná

 

Jaja... például szerintem. Én örülök, hogy nem lesznek ilyen változtatások, amiket irtatok. A régi trilógia filmjei, nagyon jó filmek. Kár lenne nagy generállal változtatni a hangulaton/ hangsúlyokon/ stb. Tessék szépen békén hagyni :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ne látszódjék, hogy a két trilógia elkészítése között cak-pak 20 év telt el...

 

Szerintem nem látszik. Ami meg igen, azt a birodalmi idők hozták magukkal. Az effektek más tészta, de azokból is azt kellene turbózni, ami égetően fontos. Ellene vagyok a túlzott belepiszkálásoknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja... például szerintem. Én örülök, hogy nem lesznek ilyen változtatások, amiket irtatok. A régi trilógia filmjei, nagyon jó filmek. Kár lenne nagy generállal változtatni a hangulaton/ hangsúlyokon/ stb. Tessék szépen békén hagyni :(

 

Egyetértek! A hangulat az, ami egységessé teszi a filmeket. Nekem ez elég, az említett képi változtatásokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az pl. igaz, hogy az ep4-ben látható lesz majd az Alderaan felszíne....

 

szerintem jó lenne..., + egy ősz szakálas Organa szenátor, amint aggódva figyeli a közeledő halálcsillagot,...nyamnyam

 

Na ez pl. egy tipikusan olyan dolog, aminek nem örülnék. Az ep.4-nek van egy nagyon lepukkant hangulata, ami majdhogynem a magját adja. Érezzük, hogy óriásit változott a galaxis az elmúlt 20 évben. Ebbe nem illene bele Alderaan világa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az pl. igaz, hogy az ep4-ben látható lesz majd az Alderaan felszíne....

 

szerintem jó lenne..., + egy ősz szakálas Organa szenátor, amint aggódva figyeli a közeledő halálcsillagot,...nyamnyam

 

Na ez pl. egy tipikusan olyan dolog, aminek nem örülnék. Az ep.4-nek van egy nagyon lepukkant hangulata, ami majdhogynem a magját adja. Érezzük, hogy óriásit változott a galaxis az elmúlt 20 évben. Ebbe nem illene bele Alderaan világa.

 

Pedig volt ilyen infó, csak már arra nem emléxem, hogy hol és mikor...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A magam részéről, a történet második felénél, már megelégednék azzal is, ha a fénykard effekteket újra elkészítenék mindet!!!!, és főleg az összes lövést mert azok is elég gyengén muzsikálnak a Tantive IV-en pl. az Alderaaniak és a rohamosztagosok is pirosat lőnek, és elég furcsa szögekben, és általában hiányzik a fehér csík is a lövésekből, mert csak tisztán egyszínűek, a csillagromboló is fehér lézert lő a nyitócsatában. Bár ettől még felújítás barát vagyok, és minden változtatás tetszett de a DVD-s verzióban én ezeken kívűl már nem nagyon találok kivetni valót. De lehet, hogy megtudnak lepni valami újjal amire nem is számítanék és nagyon fog tetszeni (pl '97-ben a wampa)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tartok a filmekbe való belenyúlástól, de nem a minőség javítástól, hanem a történet változtatástól. Nem tudom elképzelni, milyen lesz, azért. Viszont kíváncsi is vagyok rá. Kicsit ellentmondásosak az ezzel kapcsolatos érzéseim :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tartok a filmekbe való belenyúlástól, de nem a minőség javítástól, hanem a történet változtatástól. Nem tudom elképzelni, milyen lesz, azért. Viszont kíváncsi is vagyok rá. Kicsit ellentmondásosak az ezzel kapcsolatos érzéseim  :)

 

Én is szeretnek egy jó sw-t amibol szinte alig hianyzik valami...de kevés erre az esély...

pl amit Lenci mondott, hogy Luke vs Emp- kozben megemlitik Yodat, stb....

Hosszab parbajok az ep3ban, jobb effektek a 4,5,6 ban.....

 

Bár igy is jó ahogy van!!! De így még kiralyabb lenne!! :D:(:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

December 6.-án USA-ban Limitált Szériában megint kiadják mégegy díszdobozban a Classic Trilogy-t. Annyi lesz a különbség a legutóbb kiadottal szemben, hogy ebben nem lesz extra lemez, hanem csak 3 lemezen a 3 film, extraként a kommentálásokat lehet elmondani, és a lemezen elrejtett eastern eggeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.