Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

A könyvben és a scriptben Obi-Wan miután kimászik a vízből, az őt kereső kutaszdroidok elől egy barlangba menekül. Obi-Wan kimászását és az egyik kutaszdroidot látjuk is. Azt már viszont nem, hogy a kutászok a Jedi után mennek. A barlangban azonban a nos megeszi a droidokat és Obi-Wan életbemaradására így nem derül fény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A könyvben és a scriptben Obi-Wan miután kimászik a vízből, az őt kereső kutaszdroidok elől egy barlangba menekül. Obi-Wan kimászását és az egyik kutaszdroidot látjuk is. Azt már viszont nem, hogy a kutászok a Jedi után mennek. A barlangban azonban a nos megeszi a droidokat és Obi-Wan életbemaradására így nem derül fény.

 

:D

 

Sejtettem, hogy nem jól tudom a dolgokat. :D Ez viszont így lehet, hogy nem tetszene a filmbe visszarakva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jujj... ez a "Nos szörny megeszi a droidot" dolog egy elég nagy marhaságnak tünik... de biztos hogy a végleges változat is ilyen lett? Mert mintha Priest azt mondta volna, hogy Obi-Wan egy szikla-vájatba menekül a robot elöl igy az nem veszi észre és aztán igy akad össze a Nossal... droid-evés nélkül :39:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nem tudom, de a könyvben és a scriptben így van. Bár eléggé "fura" ahhoz, hogy máshogy történjen... legalábbis eddig senkinek sem tetszett.

Bár lehet, hogy megvalósításban viszont nagyon jól néz ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jujj... ez a "Nos szörny megeszi a droidot" dolog egy elég nagy marhaságnak tünik... de biztos hogy a végleges változat is ilyen lett? Mert mintha Priest azt mondta volna, hogy Obi-Wan egy szikla-vájatba menekül a robot elöl igy az nem veszi észre és aztán igy akad össze a Nossal... droid-evés nélkül :39:

Én is erre emlékszem itt Obi megküzd vele legyőzi, azt felmászik meglesi Katonákat.

Azért lett kivágva, mert csak egy helyben toporgunk nem viszi előre a sztorit.

Droid evést itt hallottam először, fegyelmesebben kéne olvasnom a scriptet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"OBI-WAN hamarosan a felszínre bukkan és eltávolítja a lélegeztetőt. Elkezd felfelé mászni a sziklán.

Éppen a második barlang mellett halad el, amikor két kicsi kutató szonda vágódik ki a vízből és aktiválja fényszóróját. OBI-WAN ekkor ellöki magát a kisebbik barlang falától, mialatt a szondák felfedezik a barlangot.

Az egyik éppen abba a nyílásba hatol be, amelyikben OBI-WAN elbújt. A JEDI távolabb húzódik a faltol. A fény megvilágítja a szemközti falat, majd elindul a barlang mélye felé, ahol láthatóvá válik egy hatalmas NOS szörny. OBI-WAN a lélegzetét visszafolytva lapul a falhoz. A szonda egy pillanatra összezavarodik, ami elég is a szörnynek arra, hogy egy hirtelen vetődéssel az apró szerkezetre vesse magát, egyben nyelve le azt.

A NOS szörny jóllakottan a barlang szájához mászik és beleveti magát a vízbe. A másik szonda keresőfénye is eléri a szörnyet, ahogy a gonosz lény megpróbálja elkapni a droidot. OBI-WAN csendben a barlang mélye felé settenkedik, ahol hamarosan felfedezi a NOS fészkét.

A csöppségek ekkor sikoltozni kezdenek, hátborzongató hangon hívva anyjukat.

OBI-WAN átlódítva magát a lények felett, folytatja útját a barlangrendszer mélye felé."

 

Nya, ez a scriptből van, a 2. pdf file utolsó, 30. oldaláról. A könyvből most sajnos nem tudom beidézni, mert nincs nálam...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy a 6 filmet + legalább 1 extra lemezt tartalmazó díszdobozos kiadás mennyit kóstálhat majd? Mert ez nagyban leszűkíti majd a vásárlók körét.

A classic díszdobozos trilógia tudtommal 9500 Ft volt legolcsóbban.

Ha ebből indulunk ki, egy 18.000 Ft baráti lenne?

Ti mennyit szán(ná)tok rá?

(nálam ez a kiadás minőségétől, extráktól, stb is függ)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy a 6 filmet + legalább 1 extra lemezt tartalmazó díszdobozos kiadás mennyit kóstálhat majd? Mert ez nagyban leszűkíti majd a vásárlók körét.

A classic díszdobozos trilógia tudtommal 9500 Ft volt legolcsóbban.

Ha ebből indulunk ki, egy 18.000 Ft baráti lenne?  

Ti mennyit szán(ná)tok rá?

(nálam ez a kiadás minőségétől, extráktól, stb is függ)

 

De a IV-V-VI trilogia majdnem egy évvel volt a piacra dobás után 9500HUF.A legolcsóbb úgy 13ezer körül voltak.De kapható volt 21ezerért is :39:

 

Sztem úgy 30rugó körül lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 ezer körül?? Szerintem nem lesz annyi. Inkább 20 ezer körül.

Mindenképpen meg szeretném venni, mert a régi trilógia is csak írtan van meg. Az újak meg dvd-n egyenlőre sehogy.

Azt hiszem, akkor is megveszem, ha az extra lemezen már megint nem lesz felirat (ezért nem vettem meg tavaly a régi t-t, pedig hónapokig készültem rá), és ha 30 ezer lesz. Majd megmondom a családnak, hogy karácsony alkalmából szálljanak be, és nem kell más meglepi :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 ezer körül?? Szerintem nem lesz annyi. Inkább 20 ezer körül.

Mindenképpen meg szeretném venni, mert a régi trilógia is csak írtan van meg. Az újak meg dvd-n egyenlőre sehogy.  

Azt hiszem, akkor is megveszem, ha az extra lemezen már megint nem lesz felirat (ezért nem vettem meg tavaly a régi t-t, pedig hónapokig készültem rá), és ha 30 ezer lesz. Majd megmondom a családnak, hogy karácsony alkalmából szálljanak be, és nem kell más meglepi  :P

 

Én a régit megvettem, nem bírtam ki.A ROTS megvan DVDn, de persze a hivatalost is megfogom venni.Az EpI-II DVDt pedig hamarosan lefogom másolni a haveromtól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a régit megvettem, nem bírtam ki.A ROTS megvan DVDn, de persze a hivatalost is megfogom venni.Az EpI-II DVDt pedig hamarosan lefogom másolni a haveromtól.

 

Én nagyon megharagudtam akkor. Kazin megvolt, úgy voltam vele, hogy kibírom még egy darabig. A ROTS csak akkor lesz, ha már lesz hivatalos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, én csak akkor leszek hajlandó pénzt kidobni egy újabb kiadásra, ha újabb módosítások történnek. Az extra anyag engem hidegen hagy, max lemásolom az extra korongot. De ha újra belenyúlnak a filmbe, akkor kiadok érte akár 30 ropit is (bár annyi szerintem se lesz).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SW raktárkészlet kipucolása az Xpress-ről:

 

STAR WARS

Itt az utolsó lehetőség!

A klasszikus trilógia már csak augusztusban kapható!

Az utolsó kópiákat akciós áron vásárolhatod meg!

10.990 Ft.

 

Valószínűleg igaz lehet a hír, 97 környékén a vhs reklámjában mondták, hogy az eredeti változat most vásárolható meg ebben a formában utóljára, amit kevesen hittek el, és utánna már csak az SE volt kapható.

 

Az "akció" hibája, hogy az Auchan-ben 9500 FT volt... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, én csak akkor leszek hajlandó pénzt kidobni egy újabb kiadásra, ha újabb módosítások történnek. Az extra anyag engem hidegen hagy, max lemásolom az extra korongot. De ha újra belenyúlnak a filmbe, akkor kiadok érte akár 30 ropit is (bár annyi szerintem se lesz).

 

A szívemből szóltál kedves Dzséjt.Ha mást nem is,de a fénykard és az odavetített effekteket meg kell változtatni.Talán még a lépegetők és a Rancor darabos mozgását............. :39:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megnéztem végre az EP 4 és 5 dvd változatát.Már január óta megvan de csak most néztem meg.Elképesztő munkát végeztek vele.A kép tűéles, gyönyörű.Amin kéne változtatni az a rajzolt lézersugarak kicserélése a prequel-ben látottakra.Nagyon látszik, hogy rajzoltak.A fénykardok pengéjén nagyon sokat javítottak de ezt is cserélni kéne.Persze a robbanásokon nagyon látni, hogy mű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze a robbanásokon nagyon látni, hogy mű.

 

Szerintem elég reálisak, egy-két kivételtől eltekintve.

 

Azért elég sok "odavetített" robbanás van benne.Főleg a birodalomban.A képminősége lenyűgöző,de a hang az már hagy kivetnivalót maga után."Hullámzik",felerősödik majd elhalkul.Ahogy a képet úgy a hangot is meg lehetne tisztítani. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Hullámzik",felerősödik majd elhalkul.Ahogy a képet úgy a hangot is meg lehetne tisztítani. :P

 

Az EPIV-nél így van, de a többinél szerintem semmi baj nincs a hangal. Knoll is megmondta, hogy öröljünk, hogy egyáltalán 5.1-es hangsávot tudtak csinálni az NH anyagából. Persze ettől még kozmetikázhatnának rajta...sztem az V-VI-on nem kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.