Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Én amit kiszemeltem magamnak, egy 2500 forintos EpII bontatlan DVD.Csak nincs rá pénzem, vagyis erre nincs. :)

 

Meg lehet kérdezni, hogy merrefelé? Oké, tudom, kérdezni lehet :)

 

Sajnos nem boltból van, de Bács-Kiskun megyéből.Asszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár még nem adták ki csomagban a filmeket, én mégis tervezek egy EP I-VI megtekintést a jövő hétre! Minden nap egy részt fogok megnézni, bár ezt még konkrétan nem döntöttem el. Valaki tervezget ilyesfajta SW évzárót? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahol már írtam, hogy én igen. Szilveszterkor szándékozom mind az összes részt megnézni. Kb. ebéd után kezdem, és hajnalig. Így biztos, hogy fent leszek még éjfélkor. De ha mégsem, akkor másik nap mindenképpen összehozom. Majd beszámolok januárban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár még nem adták ki csomagban a filmeket, én mégis tervezek egy EP I-VI megtekintést a jövő hétre! Minden nap egy részt fogok megnézni, bár ezt még konkrétan nem döntöttem el. Valaki tervezget ilyesfajta SW évzárót? :)

A napi egy megnézésen már túl vagyok (azt dec 1 előtt elkezdtem két nappal :)), én most a két ünnep közé tervezek egy olyat, hogy egy nap alatt mind a hatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban húzós. Részemről nem először csinálok ilyet. GyU egyben sem sokkal rövidebb és az már megvolt egyszer. Szerencsém van, hogy bírom az ilyesfajta kiképzést :P

Már nincs sok a hétvégéig, jövő héten pedig beszámolok :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár még nem adták ki csomagban a filmeket, én mégis tervezek egy EP I-VI megtekintést a jövő hétre! Minden nap egy részt fogok megnézni, bár ezt még konkrétan nem döntöttem el. Valaki tervezget ilyesfajta SW évzárót? :o

 

Megnézném én, de hogy néz az ki hogy az első kettő feliratos VHS, a harmadik nincs is gyáriban, 4-6 meg DVD. Esetleg nálad? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg lehet, eltolódik ez a Sagazás, mert holnapra terveztem, de két napja nem aludtam ki magam, ráadásul apám is itthon lesz, aki meg egész héten dolgozott, így kicsit zokon venné, ha korán reggel feldübörögnének a fanfárok... szilveszterkor meg megint az ősök gátolnának... :evil: szomorúúúú :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én tervem nem jött be 100%-osan, mert Szilveszterkor "csak" az epI-IV-et tudtam megnézni, és másnap, újévkor az epV-VI-ot. Sajna közbe jöttek olyan események, mint pl. rétes készítés, vendégek érkezésekor bájcsevegés,stb. Éjfél után már nagyon álmosodtam (köszönhetően, hogy előző két nap csavarogtam, és takarékra vettem az alvásra szánt időt), így jó néhány óra múlva folytattam a nézést.

A prequelt most láttam először egyben! Szenzációs volt így együtt látni a filmeket. Az epI elején a droid inváziónál végigjutott rajtam a borzongás, pedig máskor még sosem. Nagyon jó volt. Eszembe jutottak a későbbi események, és az így hatott rám :lol:

Jó volt, máskor is fogok hasonlót betervezni :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.