Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Ezt akarom az ep1-be!  :63:

 

Biztos ki fognak adni a ROTS dvd megjelenése után egy ep1-2-3 díszdobozt.Szerintetek már ez a gyönyörűség lesz a TPM-ben? :shock: :(:

Akkor befonom a hajam, mert idén vettem meg az ep1-2-t DVD-n és nem örülnék neki, ha máris le kéne váltanom :cry:

De szerintem is csak a Saga kiadáson lesz rajta a kis zöldfülü ilyen formában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem csak 1-2 hónapja van meg másoltan extra lemezekkel együtt.

 

Másoltam be tudnám szerezni, de biztos, hogy csak extra lemez nélkül. Jó lenne tudni, hogy mikor lesz egyben kiadva, mert ha sokára, akkor beszerezném másoltan. Addig is tudjam nézni dvd-n.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom most már csak fele annyira vagy szomorú lipi...:cry:  

Nekem még meg sincs az 1-2. DVD-n és nem sok remény van, hogy kiadják a 3.-al együtt, így jártam, ki későn kel nem kap ep1-2-t extralemezzel. :56:

 

Nem,nem.Csak az előző nyolcat egészítettem ki még néggyel :(

Egyébbként nekem egyik sincs meg eredetiben mert várom a Saga kiadást az új Yodával,szinkronnal,javított fénykardeffektekkel........................ :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom most már csak fele annyira vagy szomorú lipi...:(  

Nekem még meg sincs az 1-2. DVD-n és nem sok remény van, hogy kiadják a 3.-al együtt, így jártam, ki későn kel nem kap ep1-2-t extralemezzel. :56:

 

Az ep.2 után is kiadtak egy ep.1-2 csomagot ('Legenda Doboz' vagy valami hasonló volt a neve), szerintem most is kiadják a hármat egy csomagban, de persze mindenféle változtatás nélkül.

 

Igen igen szerintem is így lesz,bár lehet lesz annyi változtatás,hogy már szinkronosan fog kijönni az 1-2 is. :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébbként nekem egyik sincs meg eredetiben mert várom a Saga kiadást az új Yodával,szinkronnal,javított fénykardeffektekkel........................ :cry:

 

Csak nehogy aztán a két szék közé üllj. :(

 

Azt mondod,hogy vegyem meg amit majd kiadnak és ha lesz majd egyszer egy olyan,hogy Star Wars Saga Dvd akkor cseréljem le Őket?

Igazad van,mert mi van ha nem lesz?..................... :mrgreen:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy a sagadvd blu-ray lemezen lesznek...

 

Az biztos,hogy várja a nagy kapacitású adathordozót,de,hogy ez a Blu-ray lesz vagy a HD-DVD az még nem biztos,sőt az is lehet,hogy egy közös szabvány lesz.Ha sikerülne minnél hamarabb megegyezni a stúdióknak a közös szabványban Lucas azonnal kiadná a SagaDvd-t :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha sikerülne minnél hamarabb megegyezni a stúdióknak a közös szabványban Lucas azonnal kiadná a SagaDvd-t :(

 

Nem hinném, hogy ezen múlik. Söt biztos nem. Ha akarnák, már holnap kiadhatnának egy Saga DVD-t, de Lucas érthetően vár vele hisz még kell az ep.3 DVD-nek is egy kifutási idő, ami minimum három-negyed vagy akár egy év. A másik meg az, hogy Lucas a multkori Comic-con-on azt nyilatkozta, hogy többet nem fog belenyulni a filmekbe. Ezt csak azért jegyzem meg, mert itt már mindenki biztosra veszi, hogy lesz újabb update, ám ez egyelőre még korántsem biztos (persze kizárni se lehet).

 

Szerintem a Saga DVD-re a legnagyobb esély a 30-dik évfordulóra lesz, tehát 2007 környéke.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazad van.Összekevertem a 3D Star Wars-sal.Annál vár az új adathordozóra.Az,hogy belenyúl vagy nem?Szerintem mindig fog változtatni rajta.Ezt már nem egyszer mondta,hogy így marad,meg,hogy ez az amit elképzelt és így teljes,de valahogy mindig másképp lett.Szerintem amíg él és amíg lesznek újabb és újabb kiadásai a SW-nak addig bele fog nyúlni.Lehet,hogy nem mindegyiknél,de túlnyomú részben igen. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Hát ez... hát ez... GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰ  :roll:  

 

Bár az ep3-ra nem kellett volna közére a Star Wars felirat (nálunk meg az ep4-5-6-ra a sárga 12-es karika)

 

Jól elcseszték az EPIII-as gerincet. ;) Ezért is lesz majd jó a Saga kiadás. Ott minden filmnek egyformán méretezett tokja lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól elcseszték az EPIII-as gerincet. ;) Ezért is lesz majd jó a Saga kiadás. Ott minden filmnek egyformán méretezett tokja lesz.

Addig meg nekünk majd kijavítja Simon Z Mester pöpecre :roll: (amellett, hgy már most kész állapotban van az ő ep3-as borítója, ami színtén nagyon jó alkotás).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez... hát ez... GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰ  ;)  

 

Bár az ep3-ra nem kellett volna közére a Star Wars felirat (nálunk meg az ep4-5-6-ra a sárga 12-es karika)

 

Jól elcseszték az EPIII-as gerincet. :o Ezért is lesz majd jó a Saga kiadás. Ott minden filmnek egyformán méretezett tokja lesz.

 

Az külföldi trilogia DVD kiadáson is egyformán méretezett a gerinc.Lehet hogy a Saga kiadást is elcseszik itthon. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Ez gyönyörű.

 

ami engem illet, én nagyon vadásznék egy EPI-II DVD-re, csak nincs túl sok pénzem, az a gond :)

 

Mert nekem megvan az EpI másolt DVD változatban, de nincs hozzá extra, az EpII meg extrásan másolva, csak az extrákon semmilyen felirat sincs. Még angol sem. Mindez azért, mert mire rajongó lettem, vagy nem volt pénzem megvenni, vagy utána meg már nem is láttam sehol őket :D

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez gyönyörű.

 

ami engem illet, én nagyon vadásznék egy EPI-II DVD-re, csak nincs túl sok pénzem, az a gond :)

 

A klub után megérdeklődtem egy helyen, és azt mondták, hogy nincs forgalomban :D Pedig nekem is kellene. Most kiírattam mindkettőt munkatársam fiával angol hanggal feliratosan, mert jobb híján megteszi. De még csak menü sincs hozzá, az extra lemezről nem is beszélve. Próbálom majd a neten, ha lesz rá egy kis időm. Amikor utoljára láttam a kettőt egybecsomagolva háromezer valamennyiért a Media Marktban, hezitáltam, hogy megvegyem-e. Most már nagyon bánom, hogy nem vettem akkor meg :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.