Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

John Knoll azt mondta, mikor az sw.hu-n beszélgettünk vele anno, hogy ezeket a felújításokat általában a kezdők csinálják, mert az öregek nem érnek rá, és ezért olyanok, amilyenek. Remélem a következő felújítást nem bízzák kezdőkre, vagy ha igen, legalább egy öreg (teszem azt, maga Lucas) oda állhatna mögéjük és szúrós szemmel figyelhetné a munkájukat. Csak hogy ne kapjunk még egy béna Jabbát (bár őt már nem kell lecserélni, esetleg egy kis színkorrekciót elbírna), vagy színváltós fénykardot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem olyan érzésem van, hogy ez a felújítás már korábban el volt döntve, akár a 90-es évek végén. Arra gondolok, hogy George szerintem fejbe vette, hogy: 2005-ben befejezi a prequelt és 2007-ben a 30. évfordulóra az egészet, szépen egységesre felturbózza. Csak közben a marketinges alkalmazottak megosztották velle az észrevételeiket: "Figyelj csak George, a mutatók azt mondják, hogy lehetne közben is kiadni néhány verziót."

 

Vagy csak a vágyaimat akarom kivetíteni erre a dologra? :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a trükkökre értettem az eredeti állapotokat. A kép lehet kitisztázva, azzal semmi baj nincs.

Én is így gondolom, de a színkorrekciókat is mellőzniük kéne.

Csak tisztítás, ha lesz tuningolás, az már nem eredeti. Ebbe beletartozik a színkorrekció, és az is, hogy Greedo nem lő.

 

De ha valóban csak extraként lesz fenn az eredeti, akkor szerintem a kép a 2004-es DVD-lesz, csak majd átugorja a betoldott jeleneteket.

Vagy két változatban felpakolják egy korongra :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha valóban csak extraként lesz fenn az eredeti, akkor szerintem a kép a 2004-es DVD-lesz, csak majd átugorja a betoldott jeleneteket.

Vagy két változatban felpakolják egy korongra :peace:

A hírben az van hogy tartalmazza az original trilogy-t, nem azt hogy lerövidítik a régi változatra.1 korongra ráférnének, mert rossz minőségű filmek, a dupla rétegű dvd-k pedig 8 gigásak.És biztos hogy nem három gigásak egyenként a filmek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy két változatban felpakolják egy korongra :peace:

Nem bánnám:)

 

 

Meg azt a kis beszélgetést amik közül én mint megkésett rajongó már csak az ep6-ét láttam. Emlékszem, pl a robogók "műkögtetéséről" volt szó, meg az ilyesmikről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem bánnám:)

 

 

Meg azt a kis beszélgetést amik közül én mint megkésett rajongó már csak az ep6-ét láttam. Emlékszem, pl a robogók "műkögtetéséről" volt szó, meg az ilyesmikről.

Volt vagy 100 féle verzió a régi trilógiából.Sokan állítják pl, hogy Luke lövöldözött az V. rész elején a Hoth-on, ami nem volt benne a filmben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha valóban csak extraként lesz fenn az eredeti, akkor szerintem a kép a 2004-es DVD-lesz, csak majd átugorja a betoldott jeleneteket.

Vagy két változatban felpakolják egy korongra :?

Miért nem olvassátok el az sw.com-on a hirt? Akkor nem lenne ennyi kombinálás :roll: Teljesen egyértelmüen levan irva, hogy két lemezes kiszerelésben jön ki minden film. Az első lemezen az új 2004-es DVD változat van, a másik lemezen az eredeti változat van és nem átugorják a betoldásokat hanem a régi kópiákat rakják fel. Még egy képet is mellékeltek a hirhez:

 

20060503_2_bg.jpg

 

Ez ugyebár igy nem szerepel egyáltalán az SE-ben. A hirnek egyébként sokatmondóan "Han lő elöszőr" az alcime :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lejöttek a részek.

 

Nem tudom mi az a nagy baj a trükkökkel.Persze nem olyanok mint a felújított verziókban, de nem kellett csukott szemekkel végignéznem.Persze hiányoztak a betoldások, újítások, de így is tökéletes az összhang... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt vagy 100 féle verzió a régi trilógiából.Sokan állítják pl, hogy Luke lövöldözött az V. rész elején a Hoth-on, ami nem volt benne a filmben.

Ezt azok mondják, akik szerint a 2004-es verzióból kivágták Luke és Leia Amidaláról való beszélgetését? Mert szerintem körülbelül ennyi igaz abból, hogy több verzió volt. Már miért lett volna több verzi. Lucas ország/város specifikusan vágta a filmeket? Ez csak az emlékek keverése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt azok mondják, akik szerint a 2004-es verzióból kivágták Luke és Leia Amidaláról való beszélgetését? Mert szerintem körülbelül ennyi igaz abból, hogy több verzió volt. Már miért lett volna több verzi. Lucas ország/város specifikusan vágta a filmeket? Ez csak az emlékek keverése.

Csak hogy sokan ugyan azt állítják.Talán összeesküvés :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt vagy 100 féle verzió a régi trilógiából.Sokan állítják pl, hogy Luke lövöldözött az V. rész elején a Hoth-on, ami nem volt benne a filmben.

Ez az a verzió volt, amikor még egyszer, utoljátrra kiadták a régit VHSen. A SE moziba kerülése előtt/körül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak hogy sokan ugyan azt állítják.Talán összeesküvés :roll:

:D Sokan állítják még most is, hogy a 2004-es DVD-n nincs rajta a Leia-Luke beszélgetés... hát pedig azt könnyebb leellenőrizni, mint a '77-es kópiákat. Ezek nem összeesküvők mondjuk, hanem hülyék. Akik meg más jelenetekre emlékeznek a régi részekbe, azokat meg a memóriája csalja meg. Ezzel nincs semmi baj, én is tisztán emlékszek az ep1-ben egy jelenetre, amiben lelőnek egy gépbe szálló nabooi pilótát, holott ilyen jelenet egyáltalán nincs benne, és mindenki azt mondja, hogy nem is volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.