Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Tegnap néztem meg életemben először dvd-n a Baljós árnyakat. Nem volt türelmem kivárni, míg megjelenik az összes film egyben.

Meglepődve tapasztaltam, hogy látok benne ismeretlen képeket is. Úgy értem, kibővített jeleneteket (na nem sokat). Jól láttam?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: a legtöbb jelenettel kapcsolatban egyetértünk.

 

Most jutott eszembe, hogy mit tennék vissza/bele az EP6-ba: amikor az Uralkodó Yodát emlegeti a trónteremben. Ezt tényleg fontosnak tartom.

 

Igen,igen ez benne van a regénybe is.De leforgatták egyáltalán ezt a részt?Mert ha nem akkor nehéz lenne beletenni. :mrgreen:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nehéznek nehéz, de nem lehetetlen. Csak pár ILM-es fiú kapna infarktust, amikor meghallaná, mit kéne csinálniuk. De rengeteg dolog könnyíti a munkájukat (sötétség, McDiarmid, díszletek, kellékek tervrajzai), az igazi nehézség Luke arca lenne. De Priest is mondta, hogy meg lehet csinálni, csak idő és pénz kérdése. Ha meg tényleg leforgatták, akkor minden rendben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami nagyon tetszene - és ami sohasem lesz sajnos - egy fullos DVD kiadás, ami tartalmazná lemezenként az eddigi összes változatot.

A kapacitás megengedné, most is vannak olyan filmek, amelyiken a mozis és a bővitett változat is megtalálható. A menüből lehetne kiválasztani a kívánt változatot, ami ugye egymásra épül, a kiválasztással, hozzátenné vagy elvenné a megfelelő részeket, szinkronhangokat, feliratokat.

Tartalmazná az eredeti, "guild" trilógiát, 1.0 magyar szinkronnal is, az SE-t és a legutóbbi DVD változatot is. Mindezi 5.1 EX szinkronnal és eredeti hangsávval.

Elég komoly lenne, tutira minden fan megvenné, köztük én is, és mikor betenném a lejátszóba, észrevenném, hogy bilibe lóg a kezem. :D

 

Más: úgy hallom, most ismét elkezdték reklámozni a rádióban, hogy megvásárolható a díszdobozos classic dvd kiadás.

A múltkor az Auchan-ben 9500 Ft-ért "árusították ki", ami már a közeledő 6 rész díszdobozos kiadásának jövetelét sejteti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Me azt jelenti, hogy hamarosan lejár a forgalmazási idő. Utánna ami rajtuk marad, az kárba megy. :D

Adják oda a rászoruló rajongóknak. Ha kitennék, hogy ingyen vihető, a másodperc ezredrésze alatt elfogyna mind.

 

Egyébként ezeket nem kell félteni, lazából kiteszik pénzért a forgalmazás után is (egy hónappal ezelőtt leértékelve itt még mindig láttam ep1-et... el is vitte valaki, mint ahuzat). De a mai napom slágere, 5600 Ft-ért raktak ki olyan figurát, amit a 97-es SE időkben adtak ki, már gyűrött volt a doboz, kiszívta a nap (totál sárga volt a fehér Luke figura). Szóval, ezek után ezek azt is kiadják, amit már rég bevontak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondasz valamit, de mondom, én kb. egy hónappal ezelőtt láttam ep1-et, DVD-n! Külön, nem a díszdobozban, pedig tudtommal azt elég régen visszavonták már. Meg is lepődtem rajta rendesen.

 

Hol?Mennyiért?Megakarom venni.Hátha lesz még valamikor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abban csak egy nyúlfarknyi bővítés van, kíváncsi vagyok megtalálod-e majd.

 

Még nem néztem meg, de külön figyelni fogok erre. Majd beszámolok. Viszont ezek a bővítések azt mutatják, hogy talán az epIII is bővítve lesz, nem? Vagy ne ábrándozzak? Vagy majd csak néhány jelenet kerül vissza a filmbe, a többi meg az extrák közé. Már nem emlékszem, lentebb mit írtatok erről !! Öregszem, vagy mi van velem ???

 

Ne haragudjon senki, ha most olyat kérdezek, amiről esetleg volt szó. Egyik nap végre meg tudtam nézni a régi trilógiát dvd-n egyben. Az epV-ben, amikor Yoda beszélget Luke-kal, és Obi-Wan megszólal a "háttérben", akkor nem Ewan McGregor hangját halljuk? Szerintem igen.

 

Azt hiszem újra vissza kellene olvasnom a régebbi hozzászólásokat.

 

Majd elfelejtettem. Én is hallottam a rádióban, hogy aug. 31-ig lesz kapható a régi trilógia. Biztos készülnek a 6 film kiadására egyben és azért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem pedig két mondatot Ewan mond.

Pl. "Miért, én más voltam, amikor tanítottál?" és a következőt. De a többit Guinness hangján halljuk. Vissza is "tekertem", hogy jól hallom-e. Majd még meghallgatom egy párszor, mert lehet, hogy tévedek.

Nem a stílusa, hanem a hangszíne Ewané.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem pedig két mondatot Ewan mond.

Pl. "Miért, én más voltam, amikor tanítottál?" és a következőt. De a többit Guinness hangján halljuk. Vissza is "tekertem", hogy jól hallom-e. Majd még meghallgatom egy párszor, mert lehet, hogy tévedek.  

Nem a stílusa, hanem a hangszíne Ewané.

 

Nem, az Guiness hangja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Helyes, helyes... ha mást nem legalább az utapaui szörny-barlangos részt berakhatnák  :(

 

A NOS szörnyt?

 

Jaja... rá gondolok. Priest asszem mondta is anno, hogy szerinte vissza fogják rakni...

 

Ja.Amit nekik vetítettek, abban bennevolt a NOS szörny.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.