Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Elhiszem hogy blu-rayen ordítani fog egy matte painting, de nekem nagyon tetszenek és semmi pénzért nem cseréltetném le őket. Javítsanak a világításokon meg mittomén, de ilyen 3D-s mütyürökkel ne tegyék tele a hátteret. Szerintem mestermű az összes ilyen festmény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elhiszem hogy blu-rayen ordítani fog egy matte painting, de nekem nagyon tetszenek és semmi pénzért nem cseréltetném le őket. Javítsanak a világításokon meg mittomén, de ilyen 3D-s mütyürökkel ne tegyék tele a hátteret. Szerintem mestermű az összes ilyen festmény.

 

Teljesen egyetértek, amiket cserélni kellett azok már megtörténtek. A rancor sem lett lecserélve, csak egy kicsit meg lett buherálva, (és a DVD-ig utáltam ezt a jelenetet) és állati jól néz ki. Ami a kötelező azok a lézerek, fénykardok, robbanások, dobozok kb. ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elhiszem hogy blu-rayen ordítani fog egy matte painting, de nekem nagyon tetszenek és semmi pénzért nem cseréltetném le őket. Javítsanak a világításokon meg mittomén, de ilyen 3D-s mütyürökkel ne tegyék tele a hátteret. Szerintem mestermű az összes ilyen festmény.

 

Olyannyira mestermű, hogy amíg ki nem derült hogy festmény, észre sem vettem hogy az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy én vagyok vak, de a Tie szerintem a Falcon fülkéje elött van és nem benne.

Fejben vezesd tovább a képkockát :P:D Irányszög alapján könnyen elképzelhető a folyamat. Sajna a következő képkocka már a fülke mögött mutatja, félig kiállva a Falconból.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és van valami ami engem a fénykard után a legeslegjobban zavar, és még soha nem láttam sehol, h bárki is szóvá tette volna. Mégpedig a Dagobah-i kígyó és varánusz. Ne legyenek már földi állatok egy messzi-messzi galaxisban. Azt mindenhol olvasom, h az ewok filmben ló van, de ezt még senki nem tette szóvá. Engem ez inkább zavar, mint néhány nem tökéletes effekt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és van valami ami engem a fénykard után a legeslegjobban zavar, és még soha nem láttam sehol, h bárki is szóvá tette volna. Mégpedig a Dagobah-i kígyó és varánusz. Ne legyenek már földi állatok egy messzi-messzi galaxisban. Azt mindenhol olvasom, h az ewok filmben ló van, de ezt még senki nem tette szóvá. Engem ez inkább zavar, mint néhány nem tökéletes effekt. :)

Mondjuk engem nem zavarnak (már megszoktam őket), de tény, hogy lecserélhetnék őket. Egyedül abban a jelenetben van Földi vonatkozása a Star Warsnak (már leszámítva, hogy földi nevei vannak a szereplőknek, meg vannak emberek is a messzi-messzi Galaxisban :)).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyedül abban a jelenetben van Földi vonatkozása a Star Warsnak

Meg amikor Maul körbenéz és lát egy földi csillagképet :D

Ez zavar engem, remélem a Baljósban kicserélik. Teljesen ki tud zökkenteni a film nézéséből :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem szeretnék ebből vitát kirobbantani, de ha ez nem gond, akkor ennyi erővel a Tatooine-on is lehetnének tevék, pingvinek a Hoth-on, csimpánzok az Endoron stb... Ezt már megszoktuk (én nem) és így nem zavaró, de annyira reális mint amiket felhoztam példának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem szeretnék ebből vitát kirobbantani, de ha ez nem gond, akkor ennyi erővel a Tatooine-on is lehetnének tevék, pingvinek a Hoth-on, csimpánzok az Endoron stb... Ezt már megszoktuk (én nem) és így nem zavaró, de annyira reális mint amiket felhoztam példának.

Mondjuk ez érdekes, mert az EPIII -as Dagobah -n, már voltak valódi idegen lények is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fák földiesége mondjuk elmondható a Nabooról, a Yavinról és a Kashyyykról is. :)

Csak ott nem kapnak ekkora szerepet (illetve a Kashyyykos az már elég földöntúli), de engem mint irtam nem zavar, hogy egy földi erdőben mászkálnak a hősök.

 

Kigyó-pók (utobbi nem volt, de akár lehetett is volna) egyébként nálam más kategória mint mondjuk egy felbukkanó teve. Elöbbiek genetikailag kódoltan olyanok, hogy az ember fél tölük. Még ha ki is növi ezt valaki, alapvetően egy gonosz helynél én nem tartok gáznak mondjuk egy kigyót. Ez egy fantázia világ nem pedig egy hardcore sci-fi... nyilván mindenkinek más az a határ, ami még belefér. Nálam a kigyó simán maradhat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak ott nem kapnak ekkora szerepet (illetve a Kashyyykos az már elég földöntúli), de engem mint irtam nem zavar, hogy egy földi erdőben mászkálnak a hősök.

 

Kigyó-pók (utobbi nem volt, de akár lehetett is volna) egyébként nálam más kategória mint mondjuk egy felbukkanó teve. Elöbbiek genetikailag kódoltan olyanok, hogy az ember fél tölük. Még ha ki is növi ezt valaki, alapvetően egy gonosz helynél én nem tartok gáznak mondjuk egy kigyót. Ez egy fantázia világ nem pedig egy hardcore sci-fi... nyilván mindenkinek más az a határ, ami még belefér. Nálam a kigyó simán maradhat.

Nálam is. Lehet, hogy az csak egy kígyónak kinéző lény. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak ott nem kapnak ekkora szerepet (illetve a Kashyyykos az már elég földöntúli), de engem mint irtam nem zavar, hogy egy földi erdőben mászkálnak a hősök.

Engem sem, hozzászoktam már a Stargate-ben és a Battlestar Galacticában. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és van valami ami engem a fénykard után a legeslegjobban zavar, és még soha nem láttam sehol, h bárki is szóvá tette volna. Mégpedig a Dagobah-i kígyó és varánusz. Ne legyenek már földi állatok egy messzi-messzi galaxisban. Azt mindenhol olvasom, h az ewok filmben ló van, de ezt még senki nem tette szóvá. Engem ez inkább zavar, mint néhány nem tökéletes effekt. :)

 

 

Azért a nabooi oroszlánszobrok is elég feltűnőek az ep1-2-ben.

anakin-and-padme_17418_5.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

STAR WARS TRILÓGIA - A KLASSZIKUS (IV-VI. RÉSZ) (SZINK.) (3 BD) (BLU-RAY)

STAR WARS (1977/1980/1983) - AMERIKAI

 

Várható megjelenés:

 

 

2011.09.16

 

Mûfaj:

Akció, Fantasy, Kaland, Sci-Fi

 

Rendezte:

George Lucas

Irvin Kershner

Richard Marquand

 

Szereplõk:

Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher, Alec Guiness, Anthony Daniels, Peter Cushing, Peter Mayhew, David Prowse, Kenny Baker, Billy Dee Williams, Ian McDiarmid, Sebastian Shaw

 

Gyártó stúdió:

20th Century Fox

 

Forgalmazó:

Intercom

 

Feliratok:

Angol, Magyar, Még nem ismert

 

Hang:

Magyar - Dolby Digital 5.1

Angol - DTS-HD

 

Hossz:

397 perc

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.