Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Na mert azon lesz szinkron és magyar felirat. :roll::)

 

Az amcsi változaton ugyan nem lesz szinkron, de az ára sem lesz 40 ezer forint, hanem a fele. Tekintve, hogy az extra tartalom "megint" nem kap feliratot és a világ legcsóróbb megoldásával (ha 97-es a szinkron lesz rajta) szinkron helyett feliratot kapnak az új dialógok......................a gondolatot mindenki fejezze be úgy ahogy akarja.

 

Oké, én milliárdos vagyok :) de a 40 ezer forint még nekem is sok pénz, amiért már jogos elvárásaim vannak. Ez a kritika most a shit magyar kiadás specifikációját illeti. Az tuti, hogy még egyszer az életben nem fognak hülyére venni a hazai forgalmazók...mint 2004-ben a szinkron és felirat (extra lemez) nélküli változat esetén.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem.

Bár azt nem, hogy miért lettél hülyére véve 2004-ben, amikor elég korán tudni lehetett, hogy nem lesz rajta szinkron, az extrákon meg felirat. Baromira nem volt eltitkolva. Ha te ennek ellenére pénzt adtál ki érte, holott nem akartál, akkor az nem a kiadó sara. Gondolom nem álltak mögötted csőre töltött szívlapátos puskával, hogy márpedig így is vedd meg. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy végre megerősítették a specifikációkat. Én természetesen itthonról rendelem meg, mivel a külföldi kiadvány valószínűleg csak az USA -ban és Zééé gépén lejátszható. A másik ok, hogy a hazai eladásokat kell növelni, hogy máskor is legyen hasonló minőségű kiadvány.

 

Jövőhéten Comic Con, ahol hivatalos bejelentés szerint először fogunk látni részleteket a BD kiadás anyagából! Szóval még egy hét és minden kiderül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt egy újabb BD bemutató, ezúttal Angliában.

 

A lényeg: "In short, from our fleeting but much welcomed previews, Lucasfilm has done an awesome job with the Blu-ray transfer. 12 September is rapidly becoming a landmark date.

 

Yeah Baby! :yeah:

 

star-wars-blu-ray-hands-on-0.jpg?20110715-111019

 

star-wars-blu-ray-hands-on-1.jpg?20110715-111019

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szinkron kérdés engem is izgat, hogy teljes lesz-e vagy sem. A Baljós árnyak szinkronja a film még nyers, adott esetben a mozihoz képest bővített változathoz készült el. Tehát itt még lehet reménykedni. A Birodalomban viszont a néhai Kránitz-ot (egy mondat erejéig: How is the possible?) és Reviczkyt kéne elővenni. Míg a Kránitz-féle "Lehetetlen" mondat még máhonnan is pótolható lenne, de Reviczky szerintem nem állna kötélnek egy szinkronpótláshoz. Ez a kiadás magyar vonatkozásának legnagyobb félelme. Mondjuk a Halál 50 óráján, A Terminátor 2-ön is az eredeti moziszinkron van, csak kiegészítve. Úgyhogy van még ok a reményre.

Szerintem amúgy a 97-es szinkron közel sem volt olyan rossz, mint sokan beállítják. Pl 93-as Jedi visszatér-eredeti szinront az SE magasan veri.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szinkron kérdés engem is izgat, hogy teljes lesz-e vagy sem. A Baljós árnyak szinkronja a film még nyers, adott esetben a mozihoz képest bővített változathoz készült el. Tehát itt még lehet reménykedni. A Birodalomban viszont a néhai Kránitz-ot (egy mondat erejéig: How is the possible?) és Reviczkyt kéne elővenni. Míg a Kránitz-féle "Lehetetlen" mondat még máhonnan is pótolható lenne, de Reviczky szerintem nem állna kötélnek egy szinkronpótláshoz. Ez a kiadás magyar vonatkozásának legnagyobb félelme. Mondjuk a Halál 50 óráján, A Terminátor 2-ön is az eredeti moziszinkron van, csak kiegészítve. Úgyhogy van még ok a reményre.

Szerintem amúgy a 97-es szinkron közel sem volt olyan rossz, mint sokan beállítják. Pl 93-as Jedi visszatér-eredeti szinront az SE magasan veri.

Szerintem se rosszak az SE szinkronok. Az EPV és EPVI szinkronjait magasan verik. A kiegészítésekre én is kíváncsi leszek, hogy oldják majd meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt bele lehet nézni az iPodod cuccba:

http://www.engadget.com/2011/07/19/hands-on-with-the-star-wars-blu-ray-early-access-ios-app/

03:20-nál csak én szeretném belelátni a dolgokba, hogy Vader kardját javították? :D

Legalábbis ebben a jelenetben a dvd-n rózsaszín, itt egész vöröses. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ott csak te látod bele a javítást...a videón még mindig rózsaszín, csak kontrasztosabb. De ez alapján nem érdemes mély következtetést levonni.

Viszont a menü nagyon jól néz ki...kár, hogy egy tableten mutatják. Tükröz össze vissza.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam 3:20-nál Darth Maul koncepciós rajzát mutogatják. :)

 

Nézd meg jobban. :D Amúgy jobban belegondolva tényleg mindegy, ha a DVD-t és Ody észrevételét nézzük.

 

Egyébként érdekes, hogy az EPVI menüjében a kardok rendes festéssel vannak...

Mondjuk ez tényleg érdekes, mintha nem a 2004-es verziót használták volna a menühöz, bár erre rácáfol a Naboo és a szemöldök nélküli Anakin az utolsó jelenetcímeknél.

Szerkesztve: - yodinhoo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd meg jobban. :D Amúgy jobban belegondolva tényleg mindegy, ha a DVD-t és Ody észrevételét nézzük.

 

 

Mondjuk ez tényleg érdekes, mintha nem a 2004-es verziót használták volna a menühöz, bár erre rácáfol a Naboo és a szemöldök nélküli Anakin az utolsó jelenetcímeknél.

Pontosan. Ráadásul itt még összeakadó kard sincs. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp most rendeltem elő a 9 lemezes blu-ray kiadást ajándék birodalmi lépegetővel. Bár nekünk nincs min lejátszani, hugiéknál az új tévé még át is konvertálja 3D-be vagy mi. :cool:

Ajándék birodalmi lépegetővel? :D Olyat hol árulnak? Jó rendszere van a húgodéknak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.