Ugrás a kommentre

Jubileumi swsaga kvízjáték!


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jubileumi swsaga kvízjáték!

 

9842.jpg

 

 

Mint tudjátok idén lesz öt éves a fórum, melyet egy kvízzel egybekötött nyereményjátékkal fogunk megünnepelni. A fődíj a The Clone Wars mozifilm 2DVD -s extra kiadása lesz.Remélem van még olyan köztetek akinek nincs meg ez a kiadás, és szívesen harcba szállna érte.

 

A játék négy fordulós lesz, melynek időpontjai:

  • Február 5.
  • Február 12.
  • Február 19.
  • Február 26.

 

A játék menetéről és szabályairól a Jubileumi topikban olvashattok majd, mindig az adott forduló előtt pár nappal. Remélhetőleg sikerül kialakítani egy olyan megmérettetést, ahol mindenki eséllyel pályázik a győzelemre. Sok sikert kívánok a játékhoz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem lázba hozna, de valószínűleg csak az első fordulón tudok részt venni a műszakbeosztásom miatt. (És sajnos a hétvégéim is bizonytalanok) :lol:

(Azt már csak halkan merem mondani, hogy egyébként sem lenne nagy esélyem a nyerésre... :o )

Az nem biztos. :D Főleg, hogy a többieket annyira nem is mozgatja meg a nyeremény. :P

 

 

Ody. Szóval csak rád ragadt az a DVD kiadás. :D De ílyen módszerekkel "megszabadulni" tőle...ejnye... :P:D
Annyira nem is akartam eladni. Egyszer megkérdeztem, de annyi. Inkább így adok túl rajta, nemesebb tett. :P Egyébként tökéletes állapotban vannak a lemezek és a tok is, olyan ahogy megkaptam. Mindig vigyázok a dolgaimra, ez tükröződik ezen is. :P

 

 

Szerintem meg szép dolog, hogy Ody felajánlott valamit. :P Aztán ha valaki olyan nyeri meg, akinek már megvan, még mindig örömet szerezhet vele valaki másnak. :P
Köszi. :o

 

Egyébként ki találja ki a kérdéseket?
Szerinted ki? :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért annyira nem hülye kérdés, hiszen négy forduló lesz egymás után. :D Az minimum 30-40 kérdés, nem lesz könnyű kitalálni egyedül. Csak ezért gondoltam, hogy talán valakivel közösen csinálod.
Egyedül csinálom. :lol:

 

A nyeremény pedig annak is jól jöhet akinek már megvan. Elajándékozhatja például olyan ismerősnek, akinek nincs meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek szerint egyedül erősítem azok táborát, akiknek még nincs meg az eredeti DVD és jól jönne egy ilyen extrákkal megspékelt kiadás. :)

Egyébként jó ötlet a kvíz, szívesen részt vennék rajta. :evil: Egyelőre legalábbis úgy néz ki, ráérek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek szerint egyedül erősítem azok táborát, akiknek még nincs meg az eredeti DVD és jól jönne egy ilyen extrákkal megspékelt kiadás. :)

Egyébként jó ötlet a kvíz, szívesen részt vennék rajta. :evil: Egyelőre legalábbis úgy néz ki, ráérek...

Úgy tudom oldinak sincs meg. szóval lesz vetélytársad. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek szerint egyedül erősítem azok táborát, akiknek még nincs meg az eredeti DVD és jól jönne egy ilyen extrákkal megspékelt kiadás. :)

Nekem sincs meg eredetiben, de ha nagy csoda folytán nyernék, és második leszel, felajánlom szívesen (ha engedik a többiek :)), mivel sajnos nem bánom, hogy nincs meg, szóval csak a játékért fogok játszani :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem sincs meg eredetiben, de ha nagy csoda folytán nyernék, és második leszel, felajánlom szívesen (ha engedik a többiek :D), mivel sajnos nem bánom, hogy nincs meg, szóval csak a játékért fogok játszani :)

Igazán nagylelkű és önzetlen...ez Jedi-vonás. :)

Mindenesetre akárhogy is alakul majd, azért köszi! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.