Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Szerintem mindenkinek többnek tűnik, de csak azért, mert nincs megszakítva, ellentétben a többi űrcsatával, kiv. persze az ep4 űrcsatája, ahol egy szálon futnak az események, s nem úgy mint ep1, vagy ep6 ahol 3 vagy akár 4 "fronton" is egyszerre peregnek a történések, és az ürcsata "csak" egy ezek közül.

 

Az EP6-os csatát reklamálta. :)

 

szegény megboldogult dédöreganyám (...hogy az Isten nyugosztalja) mindig azt mondotta volt, hogy: "értsd jóra!"

 

Off

 

Hello Donát, jó itt látni megint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na végignyálaztam az exxxtra dvdt:

 

A dokumentumok nagyon jók, a Within a Minute főleg, még a konyhásokat is bemutatják.Nagyon részletes, de a Empire Of Dreams-hez képest meg a Beginning-hez képest nem nagy szám.Én beletettem volna egy olyan doksit is amiben csak a zenével foglalkoznak fél órán át.Mert megérdemelné a mester...A Chosen One videónál jobbra számítottam, olyan mint egy making of.A stunt of episode3 nagyon jó-nagyon pergős, kellemesen csalódtam.

A kimaradt jeleneteket már átbeszéltük.

A web doksikat újra végignéztem, és nagyon hiányoltam belőle a 3 kimaradt making-et.Nem csak a hyperspace-esek férhetnek hozzá, hogy ne lehessen rárakni...A digi Yoda a baljósban nagyon tetszett így dvdn, mégha tesztverzió is.

"Soha nem látott fótok"..Érdekes, 5-10 képet mint hogyha már láttunk volna :( .De jó képek.A Battlefront demoval nem játszottam, de a trailer alapján jónak tűnik.

A tvspotok közül kettőt még nem láttam, az új volt(showdown, review).Olyan jól vannak ezek a trailerek-spotok megcsinálva hogy másfél órán kersztül ezeket néztem.A teaser trailert is rég láttam már, jó volt újra látni, bár már nagyon unalmas lett az idő folyamán.

 

Összhatás: 9/10.

A kép minősége nagyon jó, még így másoltan is.

Hang szintén.

Azthiszem hogy összehoztak egy jó lemezt, bár még dolgozhattak volna még rajta.Pl az összes webdoksi, több dokumentumfilm, stb.

 

 

Megveszem eredetiben is. :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Helósztok!

 

OFF

Nagyon jól esett az, ahogy köszöntöttetek! Most visszaolvasom az összes SW3-as topicot, úgyhogy viszonylag csendben leszek, de itt vagyok (már amikor tudok). Privátot küldhettek nyugodtan.

 

Donát.

 

Nem is OFFolok tovább, egyszóval:

 

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint ismeretes az ep.3 DVD és a Battlefront 2 egy napon jelentek meg a boltokban és a comingsoon.net infói szerint egy hét leforgása alatt 210 millió dollár értékben adtak el belölük világszerte... ezzel természetesen megint egy rahedli rekord dölt meg (csak azt sajnálom, hogy nincs arról külön infó, hogy ebből a 210-ből mennyi a DVD :26: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a comingsoon.net infói szerint egy hét leforgása alatt 210 millió dollár értékben adtak el belölük világszerte...

 

Ez tényleg nagyon sok. :) :shock: :41: Tényleg jó lenne tudni, hogy ebből mennyi a DVD bevétel. Nyilván olyan 60-70%-a lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is arra tippelnék, hogy több, mint a fele. Mert vannak, akiket a játék nem érdekel. Vagy akiket érdekel, nem veszik meg, hanem máshogy szerzik be :)

Persze ez igaz a dvd-re is, de azt sokkal hajlamosabbak az emberek eredetiben megvenni, mint a piszok drága játékot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magát a "sokszorosító ipart" a kelet uralja.Nade azokat a filmeket el is kell lopni :roll:  

Nyugaton ellopják keleten sokszorosítják. :lol:

 

Micsoda fertő. :lol::) Én pl. az SWIII-at nem venném meg másolt formában. :)

 

Megmondom őszintén Én nem akartam megvenni,mert nagyon várom a Saga kiadást.Viszont ahogy megtudtam,hogy lesz rajta szinkron (ezért a tettemért előre is elnézést kérek minden jóérzésű rajongótól :roll: )eladtam az eddig megjelent részeket,a ROTS-ot megrendeltem,majd meg fogom rendelni a többit is mikor újra kiadják.Persze már szinkronnal :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem van olyan sanda gyanúm, hogy a SAGA kiadásig már nem lesz újabb megjelenés. :lol: Addig mit nézel?

 

Hát Én abban reménykedem,hogy lesz egy olyan "csomag" "pakk" mint az ep1-2 díszdoboz.Csak ez ep1-2-3 díszdoboz lesz.Ha van egy kis jóérzés bennük akkor már szinkronosan rakják össze.Ha nem akkor nincs más hátra(mint előrre :roll: )visszaveszem.Majd aztán megint lecserélem a Sagara :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben a tervben túl sok a változó. :roll:

 

Lehet,de szeretem ha egy sorozat minden egyes része azonos.Mármint a specifikációk és a többi paraméterek.Ez az Én hibám és az Én butaságom,de nem tudok mit tenni ellen.Ja meg szinkron párti vagyok.Erről se tehetek.És talán a legfontosabb,bár már többször írtam,de NAGYON VÁROM A SAGA KIADÁST!!!!!Sokszor meglepődök magamon,hogy mennyire gyerekként viselkedek.Bocsi :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bele.De nagyon nagyon messze van még :roll:

 

Ugyan már, gondolj arra, milyen volt, amikor az EP3-tól választott el két év. Azért most már jobb a helyzet. :roll:

 

Igazad van :wink:

OFF:csak most találkoztam az oldaladdal és nagyon tetszett.Gyönyörű munkáid vannak.Gratulálok :41: :41: :57:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Sokszor meglepődök magamon,hogy mennyire gyerekként viselkedek."

 

A Star Wars felébreszti a bennünk szunnyadó gyereket. :roll: Lucas eredetileg egy Arthur Conan Doyle-idézetet is betett a Star Wars elé:

 

"Néked szól e történet,

légy fiatal vagy agg,

ha él még gyermek-éned,

mesém örömöt ad."

 

OFF: Köszi. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Sokszor meglepődök magamon,hogy mennyire gyerekként viselkedek."

 

A Star Wars felébreszti a bennünk szunnyadó gyereket. :roll: Lucas eredetileg egy Arthur Conan Doyle-idézetet is betett a Star Wars elé:

 

"Néked szól e történet,

légy fiatal vagy agg,

ha él még gyermek-éned,

mesém örömöt ad."

 

OFF: Köszi. :lol:

 

Arthur Conan Doyle RULEZZZ :roll:

 

Egyébként ha jól megtömik a saga kiadást(és ha nem blu-ray/HD-ben jön ki), és ráteszik a szinkronokat is akkor romolhat a kép/vagy hang minősége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.