Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

A TESCO-ban másban se lehet bízni.Amikor a haverommal elmentem megvenni neki a trilogia DVDt a TESCOba, hazafelé derült ki hogy nincs benne az egyik tok/lemez.Visszavittük, de nem cserélhették ki mert mivan ha mi vettük ki ugyebár a dobozból.A megvétel elött meg azért nem lehet kibontani, mert ugye nem vetted meg.Még jó hogy azt a DVDt én a MM-ban vettem :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

azt hiszem MEdiamarkt ruleez!!!

 

http://www.mediamarkt.hu/Film_zene/dvd.html

 

Itt már ki van téve a honlapra és holnap már kapható lesz!!!!

Oda megyek megvenni....

 

Holnap westend du 4 fele:)

 

A Tescoban és az Auchan e-avi árujságjában ládtam már az árat.Huu...Apám egy fillér nem marad majd a zsebunkben!De megéri majd! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TV-ben még nem reklámozzák a RotS DVD-t?

 

De!

 

Ma reggel láttam a TV reklámot a TV2-n, hogy kapható a befejező, mindent lezáró stb epizód dvd-n, kiírva, hogy 5.1 EX magyar szinkronnal, utánna, hogy még korlátozott számban megvásárolható a Classic díszdoboz.

 

Vajon ki lesz az első ma? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Enegm még nem hívott futár :)

De ajánlom neki, hogy jöjjön...

 

Ha az Xpress-től rendelted, megtudod nézni percre pontosan, hol volt a csomagod. Ha a GLS átvette, akkor úton van. Az enyémet 7:34-kor adták ki kézbesítésre. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, ez tök jó, eddig nem is tudtam erről.

 

Most néztem meg, az enyémet 7:22-kor küldték el :) Kicsit megnyugodtam, legalább úton van... már csak meg kéne érkeznie... már alig bírok magammal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem!Igaz volt benne egy közel félórás áramszünet :x ,de sikerült a végére érnem.

Nos a filmről azt hiszem nem kell írnom,hiszen mindannyian ismerjük.Vagyis azt hittem.Nagyon sok kis 2-3-4 másodperces kiegészítés van benne.Lehet,hogy ez csak nekem új,de Én "sima" moziban léttam,nem digitálisban,és vannak benne ilyen kis kiegészítések.Azt hiszem itt kérdezte egyszer valaki,hogy benne voltak-e filmben azok a mustafari soklábú lények ami az előzetesbe volt.Nos jelentem ebben benne vannak.Sok más kis szösszenettel együtt.

A képről nem igazán tudok újat mondani,hiszen digitális kópiáról került a lemezre,tehát tökéletes.

A hang viszont nem olyan átütő mint a többi részben.És ezt nem a pozicionálásra vagy a mélyekre vagy magasakra értem,mert ilyen téren minden a helyén van,viszont dinamika hiányos.Ez nem csak a magyarra hanem az angolra is értendő.Szép és nagyot szól ha kell,de nincs meg benne az az átütő erő ami mondjuk a TPM-ben vagy akár a klasszikban van.A két hangsáv szinte azonos,egy minimális különbség van a kettő között,de ezt inkább csak a "vájt"fülüek és a kötekedők fogják hibaként felróni.

A menü a szokásos.Három részből áll a főmenü,minden új kezdésnél új menü jelentkezik,és megmaradt a szokásos "Star Wars betegség" is,filmnézés közben nem lehet hangot és feliratot váltani,csak ha kilépsz a főmenübe.A szokásos elrendezése van,a filmből villanak fel képek,illetve a már jól megszokott THX-es beállítómenü.

Mindent egybevetve ismét hevesen dobog a szívem,mert sikerült egy felejthetetlen élmény részese lenni :41: :57:

Ennyit sebtiben,majd gondolom még tárgyalni fogjuk.Na megyek és megnézem mégegyszer. :shock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Star Wars betegség" is,filmnézés közben nem lehet hangot és feliratot váltani,csak ha kilépsz a főmenübe."

 

Tudtommal ezt direkt épitik be, mivel ha film közben váltasz hangot, az egy idő után tönkreteheti a gépet. Bár ez föleg a DTS-re igaz.

 

Nem.Ennek semmi köze ehhez.A több milliós lejátszókba is építenek audio választó gombot.Ezt azért találták ki,hogy egy több hangsávos lemezen össze tudd hasonlítani egy adott rész különböző hangkeveréseit,és az alapján el tudd dönteni,hogy neked melyik a legmegfelelőbb.Ez a letiltom a filmnézés közben a választási lehetőséget tipikus Star Wars jellemző.Nem tudom mi lehet az oka,lehet,hogy Lucas bá úgy véli,hogyha filmet nézel akkor nézd a filmet és ne az audio gombbal játszál :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.