Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Szerintem majdnem biztos, hogy a későbbi kiadásokra gyúrnak!

 

Hát, szerintem elmehetnek a jó büdös ***ba....Csak azért nem csinálnak tökéletes lemezt, hogy megvegyük majd a következő kiadást.Nehogy már beérjük a mostanival.Ha akarták volna, a régi trilogia lemezeit is tökéletesítetthették volna, de ugye a marketing...

 

Ody:Az aláírásodban azt a szöveget nem Anakin, hanem Palpi mondja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody:Az aláírásodban azt a szöveget nem Anakin, hanem Palpi mondja.

 

Ezt nem Palpi mondja. Pontosabban átköltöttem a szövegét. Anakin ilyesmire gondolhat, amikor ledobja az öreget. :o (egyébként young fool-t mond eredetileg)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody:Az aláírásodban azt a szöveget nem Anakin, hanem Palpi mondja.

 

Ezt nem Palpi mondja. Pontosabban átköltöttem a szövegét. Anakin ilyesmire gondolhat, amikor ledobja az öreget. :o (egyébként young fool-t mond eredetileg)

 

Akkor bocs :o

Azthittem hogy az old-ot véletlenül írtad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok,

Meglepődve olvasom az össznépi felháborodást, pedig csak az történt, amire számítottunk. Reménykedni persze lehet, de ez nem a csodák földje. Én is olvastam azokat a McCallum interjúkat, hogy visszatesznek jeleneteket a filmbe, mint egy hosszabb Kashyyyk-i ütközet, hosszabb Mustafar-i fénykardpárbaj, bővített jelenetek. Hát nem lesznek. Az én szívem is fáj érte, de ez van. És nem Lucast akarom védeni, de ne tegyetek úgy, mintha ő lenne az unicum azon a téren, hogy x+1 kiadást érjenek meg a filmjei. Ezt diktálja a rohadt üzlet, és mi nem tehetünk mást, mint jóképet vágni hozzá. Más is ezt csinálja. Most jött ki a Gladiátor újabb verziója, majd jön a Titanicé, a Szemtől szemben már itt van, és még sorolhatnám. A Gyűrűk Urát is ismeritek, ugye? Szóval a két év múlva esedékes 30-adik évfordulón talán többet kapunk majd. Én személy szerint a kicsinek is tudok örülni, a lázadás kezdetének jeleneteit nagyon fogom élvezni, és gyönyörűek a Dagobah-i képek is. Azt nagyon sajnálom, hogy olyan sceneket adnak mellettük, amelyek abszolút nem illenek a filmbe, már a végleges forgatókönyvben sincsenek benne. Ennek sok értelmét nem látom. Az más kérdés, hogy olyan hülye indokkal szúrják ki a szemünket az egy hónapos késésért, mint a szinkron. Ki veszi ezt be? Ezt már inkább tartom felháborítónak és szül mindenkiben ellenérzést. Elvileg ők a szolgáltatók, értünk vannak, belőlünk élnek, vagy nem? Mégis magasról tojnak a véleményünkre.

Oké, kiadtam a mérgemet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EPI, II -ben is volt bővített jelenet...

Igen???????Mik voltak azok?Ezt nem is tudtam.

 

Ep.1-ben bővitették a pod-race felvezetését és magát a versenyt illetve visszarakták a Coruscanti taxis jelenetet.

Az ep.2-ben hosszabb lett a garázsos jelenet, ahol Anakin szint vall (Padmé itt azt mondja neki, hogy a harag emberi érzés, de Anakin szerint ő jedi és nem engedheti ezt meg magának... ez nem volt a mozi-változatban). Illetve vannak apró modositások: Padmé nem Ok-zik, hanem nyög mikor felkell a Geonosisi sivatagban, illetve az esküvőnél Anakin megfogja Padmé kezét a robotkarral stb.

 

Köszi.Akkor csak ilyen jelentéktelen jeleneteket raktak vissza.Nem csoda, hogy nem vettem észre.

 

Hát, az ep2-es garázs szerintem az eddigi egyik legfajsúlyosabb toldás a filmekhez. Gyakorlatilag amit Anakin itt mond ("Tudom, hogy jobb vagyok ennél), azt az ep6-ra csak a fia ismeri fel (Van még benne jó).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, az ep2-es garázs szerintem az eddigi egyik legfajsúlyosabb toldás a filmekhez. Gyakorlatilag amit Anakin itt mond ("Tudom, hogy jobb vagyok ennél), azt az ep6-ra csak a fia ismeri fel (Van még benne jó).

 

És Padmé az epIII végén? Az más kategória?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, az ep2-es garázs szerintem az eddigi egyik legfajsúlyosabb toldás a filmekhez. Gyakorlatilag amit Anakin itt mond ("Tudom, hogy jobb vagyok ennél), azt az ep6-ra csak a fia ismeri fel (Van még benne jó).

 

Épp az előbb raktam fel ezt a chaptert a klónokból. Akár hiszed akár nem, pont rád gondoltam ezzel kapcsolatban. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, az ep2-es garázs szerintem az eddigi egyik legfajsúlyosabb toldás a filmekhez. Gyakorlatilag amit Anakin itt mond ("Tudom, hogy jobb vagyok ennél), azt az ep6-ra csak a fia ismeri fel (Van még benne jó).

 

És Padmé az epIII végén? Az más kategória?

 

Nagyon igaz. Az ep3-at még szoknom kell. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... nem tetszenek ezek a képek. Gagyinnak tűnnek az effektek.

 

Már bocs', de mi gagyi ezeken a képeken? Legalább amíg kijön a DVD, ne gagyizzunk. Egyébként meg sokkal jobb néhány EPI,II-es kivágott jelenet minőségénél. Mace és Obi beszélgetésének háttere az EPII kivágott jelenetei között. Az a gagyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már bocs, de ha így érzem, akkor így érzem és talán megmondhatom, hogy hogy érzek. Nekem gagyinak tűnik (direkt írtam, hogy tűnik). És nem a teljes, mozgképes jelenetet kritizáltam, hanem csak a képeket, ez is oda van írva. Állóképen sok minden szutyokabb, mint mozgóképen. Ez állóban nem tetszik, mert plasztikusnak és élezttelennek hat, a szereplők meg mintha kilógnának a díszletből (pedig ez felépített díszlet), ráadásul az arcuk megnyúlott (ez valszeg a kép hibája) ami rátesz egy lapáttal az összahtásra.

 

A kivágot jelenetek színvonala mindig a filmekben látott animációk színvonala alatt van. Igazad van, gagyi a Mace Obi beszélgetés háttere is az ep2-ben, sőt az ep1-ben néhány podos jelenet is elég gyatrára sikeredet (mikor forog Anakin az elszakadt madzag miatt, az gáz).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban, ha tökéleteset vársz, akkor gagyi lesz. Ezt már most ki lehet jelenteni. Az a furcsa, hogy úgy írtad, mintha valami szuper minőségre számítanál...

 

Megjegyzem nekem ezen a képen semmi gagyinak tűnő dolog nincs. Dehát engem nem is ez érdekel, hanem inkább a tartalom. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig nem számítottam tökéletesre, sem egetrengetőre. Egyszerűen ezek a képek nekem a lentebb ecsetelt dolgok miatt nem tetszenek. De pl ott van az a kép, ami valszeg ennek a jelenetnek az eleje és kívülről látható az iroda épülete az tetszik, pedig gyanítom, nincs különbség a kettő effektezése között. Ezek egyszerűen nem jönnek be. Majd meglátom mozgóképen. (Azt viszont azért elvárnám, hogy olyan legyen a minőség, mint a filmben, és ez igaz minden kivágott jelenetre.)

 

A tartalmi résszel nincs gondom, amit eddig tudok erről a jelenetről, azzal maximálisan meg vagyok elégedve és szerettem volna a filmben is viszontlátni. Attól azonban kicsit tartok, hogy szépen megkurtítják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a MAce Obi duma háttere sosem tűnt gagyinak. Az az egy jelenet ami  én visszatennék a filmbe, de már, nem hisz az ep3ba bekerült egy hasonló szépségű jelenet, csak egy kicsit kékebb árnyalattal.

 

Pedig ott a coruscanti háttér eléggé fércmunka. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a MAce Obi duma háttere sosem tűnt gagyinak. Az az egy jelenet ami  én visszatennék a filmbe, de már, nem hisz az ep3ba bekerült egy hasonló szépségű jelenet, csak egy kicsit kékebb árnyalattal.

 

Pedig ott a coruscanti háttér eléggé fércmunka. :)

 

Nekem abban a jelenetben az épület belseje nemtetszik.Túl mű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep.2 kivágott jelenetek között van egy-két nagyon borzalmas effekt. Pl. a külső snitt a Szenátusról, olyan mintha valami fan film lenne. Persze érthető, hisz minek feccöljenek bele sok milliót, mikor nem is kerülnek be a filmbe... egyébként több kritika is emlitette, hogy a Grivis kivágott jelenet egyes effektjei inkább az 'animatics"-ok szintjét ütik meg :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem lesz DVD előzetes??!  :)

 

Úgy látszik nem. :P Ráadásul még egy hónapot rá is kell húznunk. :D Biztos lesz majd a neten dvd.rip. Van köztetek aki letölti majd? Magam részéről nem érdekel, mert elrontja az igazi élményt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem lesz DVD előzetes??!  :)

 

Úgy látszik nem. :P Ráadásul még egy hónapot rá is kell húznunk. :D Biztos lesz majd a neten dvd.rip. Van köztetek aki letölti majd? Magam részéről nem érdekel, mert elrontja az igazi élményt. :D

 

Én erősen gondolkozok azon, hogy megrendelem amerikából novemberben.Ha más is rendel, akkor egybe meglehetne rendelni, így eloszlana a postaköltség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itthon veszem meg. Mire ideér, majdnem december lesz. A hazai eladásokat támogatom amúgy is. A szinkron megléte is jó.

 

Amúgy olyan nagy távolságból nem is jó rendelni. ELveszhet a csomag, összetörhet a lemez....nem beszélva arról ha ne adj isten hibás. Akkor hova fordulsz?

 

A legfőbb érv pedig, hogy nincs rajta magyar felirat, és ráadásul 1-es régió kódú. Le se játszaná a DVD-m. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itthon veszem meg. Mire ideér, majdnem december lesz. A hazai eladásokat támogatom amúgy is. A szinkron megléte is jó.

 

Amúgy olyan nagy távolságból nem is jó rendelni. ELveszhet a csomag, összetörhet a lemez....nem beszélva arról ha ne adj isten hibás. Akkor hova fordulsz?

 

A legfőbb érv pedig, hogy nincs rajta magyar felirat, és ráadásul 1-es régió kódú. Le se játszaná a DVD-m. :)

 

A szinkron pl nekem nemkell.Magyar felirat se kell, ott az angol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.