Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Aki nem tudja megnézni az oldalon a kérdéses videókat az valszeg azért van, mert nincsenek neki telepitve az AOL videók lejátszásához szükséges programok. Elöszőr nekem se játszotta le, ám aztán felraktam amit kell (az oldal fel is kinálja) és már ment is  :D

 

Igen-igen. És amihez közvetlen linkem van az már sokkal jobb minőségű.

 

Akkor azt nyugodtan szurd be, majd legfeljebb átalakitom :D (egyébként cimet igy tudsz a legpraktikusabban beszurni: valami szöveg )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

frenkie: Hidd el, ha a magyar forgalmazón múlna simán lenne magyar felirat az extrákon. A csuszás meg a szinkron miatt lesz, ami sokaknak fontos (még nekem is  :wink: ).  

 

Bezzeg ha amerikai lennék akkor mindent megkapnék.De hát minden ember egyenlő.Legalábbis ezt tanultuk.

 

Ezt nem igazán értem. Az SW egy amerikai film, s aki amerikai az anya-nyelvén nézi a filmet, hiszen azon készitették. Fel sem merül a szinkron vagy felirat mizéria. Az extrákból pedig ugyanazokat kapjuk... Egyébként minden ember egyenlő, de ez nem azt jelenti -söt elsősorban nem azt jelenti- hogy mindenki ugyanazt kapja, amit a másik. Az egy másik eszme-rendszer: a kommunizmus :D de bizonyitottan nem müködőképes :wink:

 

Ezt úgy értem, hogy az amerikaiak mindenben elsők.Mindet ők kapnak először.Ha megnézed egy csomó filmet nálunk sokkal később mutatnak be mint ott.Vagy a psp játékkonzolt ott már vagy fél éve árulják, Európában csak nemrég.De nézhetjük a Star Warst is.Ők mindent megkapnak belőle(könyvek, újságok stb).Mi semmit.

Ennek semmi köze a kommunizmushoz.Ők papolnak demokráciáról.Holott ők szarják le legjobban a többi embert.Csak és kizárólag a pénzről van szó.Semmi másról.Csak a bevétel érdekli őket.Ez még nem lenne baj, de legalább akkor mondják ki nyíltan.

Azt meg nem veszem be, hogy a szinkron miatt csúszik egy hónapot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

frenkie: hidd el, az európai filmek meg náluk kerülnek sokkal-sokkal később bemutatásra (már csak azért is, mert rettenetesen utálnak szinkronizálni, feliratot olvasni meg nem szeretnek).

Az Amerikában megjelenő itthon meg nem is látott cuccokról meg inkább tehetnek a hazi kiadók, mint az amcsik, mert hát nekik kéne kérni a forgalmazókat, hogy ugyan ide is hozzák már el. Azért nincs itt sok könyv, mert alig akad könyvkiadó, aki hajlandó lenne kiadni őket (dícséretre méltó, hogy közel 20 év után végre elkezdtek úgy igazán foglalkozni az ilyen könyvekkel - kérdés, hogy meddig? - mint Star Wars vagy Alien - sok más mellett ez is legalább annyira elhanyagolt volt, mint az SW és most sorra jelennek meg a könyvek).

A DVD meg világpremier címen majdnem mindenhol nov 1-jén jelenik meg, ne hidd, hogy az amcsik kipécézték Magyarországot, hogy na itt pénzszerzés céljából dec 1-jén jelenítem meg, mert az nekem nagyon jó. Értelme sincs, hisz ha a pénz fontos nekik, akkor azonnal dőljön az ölükbe, minek húznák el egy ilyen kis bázisu órszágban a megjelenést. Hivatalosan a magyar szinkron miatt csúszik. Szerntem egyikünk se tudja, milyen bonyolult rátenni egy DVD-re szinkront, amit viszont én eddig hallottam, nem olyan egyszerű, mint egy mozifilmre. A kész szinkront el kell küldeni a Lucasfilmhez, hogy azok leellenőrizzék, majd a gyártóhoz, hogy elkészítse az első szinkronos mester lemezt, amit aztán visszaküldenek hozzánk ellenőrzésre, és ha igent mondunk rá, akkor kiadja a Lucasfilm az engedélyt a sorozatgyártásra. Ez beletelhet egy hónapba simán.

Persze az is lehet, hogy az első feltételezés helyes, és az Intercom pusztán a karácsony közelsége miatt akarja megjelentetni decemberben, akkor viszont megintcsak magyar honban kell keresni a bűnösöket, nem amerokkában. Abban viszont logika nincs, hiszen egy olyan potenciájú filmben, mint a Star Wars édes mindegy, hogy milyen távolságra karácsonytól jelentetik meg a filmet, akkor is az év egyik legjövedelmezőbb kiadványává válik.

Ez után a szép védőbeszéd után pedig leszögezem, hogy én is rühelem az USA-t (mert hát Amerikának azért van sok más országa is, ahol kevésbé idióták az emberek).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne viccelj már frenkie! Épp a lényeget nem vetted figyelembe. Ez egy amcsi film, szal' nehogy már parázzunk amiatt, hogy ők prioitást élveznek. :D

 

Jaja... én is ezt akartam mondani :D

 

Egyébként pedig egész Magyarországon annyi DVD-t adnak el éves szinten, amennyit egy Londoni bevásárlóközpontban, egy hasonló periodusban. Ugyhogy ha valaki megakarja szedni magát az nem kishazánkban kezdi, ez biztos :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok rendben.A haszonhúzást úgy értettem, hogy szerintem a karányony közelsége miatt adják ki nálunk dec 1.jén.Többet lehet akkor eladni.Persze ez nem az amcsik bűne hanem az Intercomé.

 

Ody:Én nem csak erre a filmre értettem, hogy amcsiban hamarabb.Pl Terminátor 3, 4 hónappal késöbb jött be ide.A húgomék is akkor voltak Usa-ban, már rég látták azokat a filmeket amiket itt éppen bemutattak.

 

A lényeg az, hogy Amerikában jelenik meg minden leghamarabb, őnáluk mindent kiadnak itt meg semmit.Arról meg tehetnek hogy horribilis összegeket kell fizetni a jogokért, ha ki akarnak adni egy könyvet itthon.Az a csávó mondta könyvnapon.

 

Egy a lényeg, hogy minden a pénzről szól.Senkit nem érdekel, hogy te rajongassz valamiért.Ha nem lát benne pénzt a magyar kiadó nem jelenteti meg.Bár el nem tudom képzelni miért veszteséges kiadni egy Star Wars könyvet.Rengeteg rajongója van hazánkban is.Nem vennék az emberek?De ismétlem ez sem lenne akkora probléma ha nem azt mondanák éjjel-nappal, hogy az emberek érdekeit nézzük.

Persze megtanulhatsz angolul ,de az amcsiknak ezt sem kell.

 

Összefoglalva, ha amerikainak születtél, isten vagy, ha keleten dögölj meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody:Én nem csak erre a filmre értettem, hogy amcsiban hamarabb.Pl Terminátor 3, 4 hónappal késöbb jött be ide.A húgomék is akkor voltak Usa-ban, már rég látták azokat a filmeket amiket itt éppen bemutattak.

 

A Terminátor 3 is amerikai film.. még jó hogy ott előbb mutatják be (de például a zseniális francia Haute tension-t másfél év késéssel mutatták be az USA-ban; akkor amikor nálunk már rég egy éve a videotékákból is lehetett kölcsönözni... ilyen alapon ők is beszólhatnának :D ). Az SW könyvek meg amerikai könyvek... még jó, hogy ott kapható az összes. Viszont például a zseniális Káosz könyvekből egyet se kapni az USA-ban, mivel ezek magyar termékek. :D

 

Az Intercom egyébként nem olyan forgalmazó, mint a Best Hollywood, hogy ő döntsön a főbb ügyekben. A kiadás és annak körülményeit a Fox határozza meg.

 

Azt irod, hogy nem tudod elképzelni, hogy ne lenne nyereséges SW könyvet kiadni... nos, ha olyan nyereséges lenne, akkor talán nem ment volna tönkre a Valhalla Páholy nevü kiadó, ami többek között SW könyveket is adott ki. Sajnos nálunk sci-fi/fantasy könyvet kiadni óriási kockázat és én becsülöm azokat, akik ennek ellenére mernek pénzt rakni bele és kockáztatni :63:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody:Én nem csak erre a filmre értettem, hogy amcsiban hamarabb.Pl Terminátor 3, 4 hónappal késöbb jött be ide.A húgomék is akkor voltak Usa-ban, már rég látták azokat a filmeket amiket itt éppen bemutattak.

 

A Terminátor 3 is amerikai film.. még jó hogy ott előbb mutatják be (de például a zseniális francia Haute tension-t másfél év késéssel mutatták be az USA-ban; akkor amikor nálunk már rég egy éve a videotékákból is lehetett kölcsönözni... ilyen alapon ők is beszólhatnának :D ). Az SW könyvek meg amerikai könyvek... még jó, hogy ott kapható az összes. Viszont például a zseniális Káosz könyvekből egyet se kapni az USA-ban, mivel ezek magyar termékek. :D

 

Az Intercom egyébként nem olyan forgalmazó, mint a Best Hollywood, hogy ő döntsön a főbb ügyekben. A kiadás és annak körülményeit a Fox határozza meg.

 

Azt irod, hogy nem tudod elképzelni, hogy ne lenne nyereséges SW könyvet kiadni... nos, ha olyan nyereséges lenne, akkor talán nem ment volna tönkre a Valhalla Páholy nevü kiadó, ami többek között SW könyveket is adott ki. Sajnos nálunk sci-fi/fantasy könyvet kiadni óriási kockázat és én becsülöm azokat, akik ennek ellenére mernek pénzt rakni bele és kockáztatni :63:

 

A Valhalla Páhplyt ismerem, van pár könyvem tőlük.Sajnálom ,hogy tönkrement.De tényleg nem értem miért veszteséges Star Wars könyveket kiadni.Nem veszik annyian?Ha igen, mi ennek az oka?Gondolom aki rajongó, mint mi is az csak megveszi.Hány rajongó van egyáltalán M.O-on?Érdekes.Főleg, hogy a lutri könyveket meg veszik mint a cukrot.

 

 

Félreértettél.A Star Wars könyvekkel nem az a probléma, hogy amcsiban jelennek meg először, hanem CSAK ott.Pl A "Gonosz labirintusa".Hogy egy ottani rajongó jóval többet kap mint mi.Mondjuk ott évente 100 SW könyvet adnak ki itt meg 1-et(se).A késöbbi megjelenések a filmeknél, műszaki cikkeknél probléma(legalábbis nekem).

De szerintem ne offoljuk szét a topicot ezzel.Nekem sohasem fog tetszeni ez az elüzletiesedett világ.Tenni nem tudok ellene, de jó képet sem fogok hozzá vágni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Én is rajongó vagyok, mégse veszek könyvet. Egyszerűen azért, mert nem érdekel az EU. Szerintm még sokan vanna így. De ez egy DVD topic... :D

ON

 

OFF

 

Igen... vagyunk igy egy páran. Én se veszek könyveket. Valszeg ezért nem jön ki nálunk a "Gonosz labirintusa" meg hasonlók. Elég nagy az érdektelenség ezek irányába idehaza...

 

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb képek egy újabb kivágott jelenetből.

 

Egy-két dologra reagálva, én is játszadoztam a gondolattal, hogy külföldről rendeljem meg, mert dec. 1, még messze van, utána arra jutottam, hogy olyan sokat nem nyerek vele, mert az sem 1 nap mire ideér (HA IDEÉR! :D ).És szerintem azt a gány minőségű nyomtatást most nem merik megjátszani mert nem dobozban lesz, és a fizetés előtt is lehet látni. :D Először engem is letört, hogy semmi plusz vagy változtatás nem lesz a DVD-n, öcsém például így reagált rá "Na és? Az a film úgy jó, ahogy van" Hát így is lehet nézni a dolgot. És azt ugye senki nem gondolja, hogy a mostani verzió lesz a végleges változat a III. résznek?? :D A regényeket én sem nagyon veszem. De azt kifejezetten sajnálom, hogy egy csomó érdekes és szép könyv nem jelnik meg a filmek készítéséről például.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anakin&Palpi kontra Padme&küldöttség:Nagyon szép színekben pompázik ez a jelenet.Sajnálom hogy kihagyták a jelenetet.

 

könyv téma:Énis nagyon sajnálom hogy nem a filmekkel, és készítésével foglalkozó könyveket jelentetik meg.Azok az igazán jó könyvek.A regények közül nekem csak egy kell, de az nagyon:Labirinth Of Evil.Ez nemis igazán EU, mert Lucas jegyzetei alapján készült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anakin&Palpi kontra Padme&küldöttség:Nagyon szép színekben pompázik ez a jelenet.Sajnálom hogy kihagyták a jelenetet.

 

könyv téma:Énis nagyon sajnálom hogy nem a filmekkel, és készítésével foglalkozó könyveket jelentetik meg.Azok az igazán jó könyvek.A regények közül nekem csak egy kell, de az nagyon:Labirinth Of Evil.Ez nemis igazán EU, mert Lucas jegyzetei alapján készült.

 

Nekem is ez a könyv kéne.De magyarul.Ez közvetlenül játszódik az EP 3 elött.Egy csomó mindent meg lehetne tudni belőle.Vagy kiadhatnának Clone Wars-os könyveket amiben Anakin és Obi-Wan vállvetve harcolnak.Persze EU de jó lenne.A régi EU-ért én sem vagyok oda.Olvastam pár borzalmas könyvet, amire szégyen volt rányomni a Star Wars szavakat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

egy újabb kivágott jelenetből.

 

Palpi iroda

 

Ez mindent visz!!! :D Egyszerűen gyönyörű! Lélegzetelállító...döbbenetes! A háttérben lenyugvó nap....szinte srhatnékom van, hogy nincs benne a filmben ez a kép. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

egy újabb kivágott jelenetből.

 

20051016ep3ds_rebellionpalpatine_01_bg.jpg

 

Ez mindent visz!!! :D Egyszerűen gyönyörű! Lélegzetelállító...döbbenetes! A háttérben lenyugvó nap....szinte srhatnékom van, hogy nincs benne a filmben ez a kép. :D

 

A kép a köztársaság alkonyát ábrázolja szószerinti és átvitt értelemben egyaránt, tényleg gyönyörű...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont van egy hasonló kép a Szenátussal helyette. Ha ez benn marad, akkor azt kellett volna kihagyni, mert különben ismétlés lett volna. Bár én biztos nem bánnám, hiszen mindkettő gyönyörű kép.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom őszintén engem nem érdekel, hogy csúszik a DVD.

Akármikor jelenik meg úgyis megveszem. Abban meg nem akadályoz meg, hogy megnézzem addig a filmet, hisz le van töltve.

 

Igazából az sem jó indok, hogy a karácsony közelsége miatt több az eladás, hisz az emberek már novemberben is a Karácsonyra vásárolnak. Aki meg akarja venni karácsonyra, az már novemberbe is megveheti és decemberben is. Nálunk most csak decemberben. Szerintem nincs jelentősége. Filmet már láttuk, csak a DVD birtoklás vágya lehet az egyetlen amit szeretnénk élvezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom őszintén engem nem érdekel, hogy  csúszik a DVD.

Akármikor jelenik meg úgyis megveszem. Abban meg nem akadályoz meg, hogy megnézzem addig a filmet, hisz le van töltve.

 

Igazából az sem jó indok, hogy a karácsony közelsége miatt több az eladás, hisz az emberek már novemberben is a Karácsonyra vásárolnak. Aki meg akarja venni karácsonyra, az már novemberbe is megveheti és decemberben is. Nálunk most csak decemberben. Szerintem nincs jelentősége. Filmet már láttuk, csak a DVD birtoklás vágya lehet az egyetlen amit szeretnénk élvezni.

 

Hát azért van különbség a ratyi minőségű kalózmásolat és a DVD film között.Az egyik pixeles, a másik kiváló minőségű, jobban kevert hangal.Ottvannak az extrák is.Én nem érem be ezzel a kalóz másolattal decemberig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom őszintén engem nem érdekel, hogy  csúszik a DVD.

Akármikor jelenik meg úgyis megveszem. Abban meg nem akadályoz meg, hogy megnézzem addig a filmet, hisz le van töltve.

 

Igazából az sem jó indok, hogy a karácsony közelsége miatt több az eladás, hisz az emberek már novemberben is a Karácsonyra vásárolnak. Aki meg akarja venni karácsonyra, az már novemberbe is megveheti és decemberben is. Nálunk most csak decemberben. Szerintem nincs jelentősége. Filmet már láttuk, csak a DVD birtoklás vágya lehet az egyetlen amit szeretnénk élvezni.

 

egyetértek!!!

Csak még mindig bosszantó ez a tett az Intercom részéről...:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak még mindig bosszantó ez a tett az Intercom részéről...:)

 

Nézd a jó oldalát! Lesz rajta szinkron! Bravo Intercom. :41: :o Bár ha a végén kiderül, hogy nem lesz rajta szinkron, ráadásul még december elejlén is jön ki....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak még mindig bosszantó ez a tett az Intercom részéről...:o

 

Nézd a jó oldalát! Lesz rajta szinkron! Bravo Intercom. :41: :o Bár ha a végén kiderül, hogy nem lesz rajta szinkron, ráadásul még december elejlén is jön ki....

Majd pont te fogod szinkronnal nézni? :D

Úgy tudtam hogy nemszereted a szinkront. :o

Engem se érdekel a szinkron, egyszersem fogom megnézni így. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.