Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Minden számra tudsz ilyen mondókát? :D

 

Hát gondoltam bővítem a tartalmat. Így olyan talányos. Ez a szimpla gyerek mondóka, amit minden ovis ismer, csak nem szokás a szavak mögé nézni. Most visszafele megy mint az ó-ió-ció...aztán mikor elérjük dec 1.-ét akkor :D szüretelünk. Már aki. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi ez a dvd-régió izé? Múlt héten megvettem Amerikában az ep3 dvd-t, azt itthon nem játsza le a lejátszóm, csak a számtógépem, de az is tök halkan. Nem igaz, hogy nem tudnak egy kompatibilis dvd rendszert csinálni...

 

Amúgy a képe gyönyörű és jók az extrák, de a régió problémák miatt meg kell vennem majd a magyar kiadást is...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi ez a dvd-régió izé? Múlt héten megvettem Amerikában az ep3 dvd-t, azt itthon nem játsza le a lejátszóm, csak a számtógépem, de az is tök halkan. Nem igaz, hogy nem tudnak egy kompatibilis dvd rendszert csinálni...

 

De miért Amerikából rendelted? Miért nem Nagy-Britanniából? Akkor nem lenne semmi baj a régióval, mert ők is és mi is a 2-es régióban vagyunk, mig az amcsik az 1-esben. Ráadásul, ha a britektől rendelted volna akkor kevesebb szállitási költséget kellett volna fizetned és nem kerül rá vám (bár ha csak azt rendelted, akkor talán igy se kellett vámot fizetni).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi ez a dvd-régió izé? Múlt héten megvettem Amerikában az ep3 dvd-t, azt itthon nem játsza le a lejátszóm, csak a számtógépem, de az is tök halkan. Nem igaz, hogy nem tudnak egy kompatibilis dvd rendszert csinálni...

 

De miért Amerikából rendelted? Miért nem Nagy-Britanniából? Akkor nem lenne semmi baj a régióval, mert ők is és mi is a 2-es régióban vagyunk, mig az amcsik az 1-esben. Ráadásul, ha a britektől rendelted volna akkor kevesebb szállitási költséget kellett volna fizetned és nem kerül rá vám (bár ha csak azt rendelted, akkor talán igy se kellett vámot fizetni).

 

Nem rendeltem, hanem kint voltam és ott vettem meg és teljesen beleéltem magam a minap mikor hazajöttem, hogy itthon isélvezhetem, aztán pedig: kakukk...

 

Viszont francia és spanyol szinkron is van rajta és mindkettő csapnivaló....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rendeltem, hanem kint voltam és ott vettem meg...

 

Kint mennyiért adták? (Ft-ban)

Kicsit bővebben is mesélhetnél a lemezről, +jelenetek, extrák stb.

 

19 dollár 90 cent volt, ami kb. 4200 ft, de azóta megint gyengült a forint.

Inkább a filmet nézegettem, mint az extrákat, mert az extra lemez olyan halk, hogy alig hallható, tehát az eufóriával nekem is várnom kell egy hetet...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

...

Inkább a filmet nézegettem, mint az extrákat, mert az extra lemez olyan halk, hogy alig hallható...

 

Hogy-hogy halk? Milyen progival nézted? Ez lehet, hogy beállítási hiba, nem?

 

Próbáltam Windows med. pl-val + power dvd-vel is, de eddig csak a Nero Show Time játszotta le...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á lenci! Kérdezted volna meg előtte a dolgot. :D Van egy pár régió kód, ezzel védik a piacok forgalmazóit. Európa a kettes kód, míg az amcsi az egyes. Nem kompatibilis a kettő, ezért nagyon sajnálom, hogy kidobtál az ablakon 4200 Ft-ot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy minden DVD lejátszón át lehet állítani a régiókódot, csak szét kell szedni és csavarhúzó... De érteni kell hozzá.

Vannak kíméletesebb módszerek is, de azt márkája és lejátszó típusa válogatja, pl egy a távkapcsolón leütött kombináció előhozza a titkos menüt, vagy unokatesómnak olyan a lejátszója, hogy első üzembehelyezéskor rákérdez milyen régióban vagyunk, ha kihúzod az áramból akkor kb 10 óra után törlődik a memóriája és megkérdezi megint...

De én már olyannal is találkoztam ami régiókód független, és mindent lejátszik. Meg van a nullás régiókód, ami a csak a repülőgépeken műxik.

 

Hogy halk?

Nekem gépen mindegyik SW halk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Lenci, ezzel csúnyán befürödtél. De nézd a jó oldalát: vagy egy eredeti amerikai SW DVD-d, amit magyar honban kevesen mondhatnak el magukról. Igaz, kb annyit tudsz kezdeni vele, mint én a két orosz SW technikás könyvemmel :D

 

Viszont, már egy hét se, csak hat nap meg optimistán kerekítve öt óra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Lenci, ezzel csúnyán befürödtél. De nézd a jó oldalát: vagy egy eredeti amerikai SW DVD-d, amit magyar honban kevesen mondhatnak el magukról. Igaz, kb annyit tudsz kezdeni vele, mint én a két orosz SW technikás könyvemmel :D

 

Viszont, már egy hét se, csak hat nap meg optimistán kerekítve öt óra.

 

Hát igen, de legalább már kint megtudtam nézni egyszer, itthon meg a gépem lejátsza, csak kicsit halkan. De a minőség az lélegzetelállító, fantasztikus, a francia + spanyol szinkronok pedig érdeksségként nagyon jól passzolnak a kollekciómba...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Léteznek(Nekem is olyan volt) region free dvd-rom-ok a számítógépbe.És valószinüleg ilyen asztalik is vannak.

 

"Átkutattam" az asztali lejátszóm minden porcikáját, de nem találtam régió átállítási opciót :D

 

Marad a számítógépes élvezkedés...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.