Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

A boltban ahol a Classic trilogyt is vettem ( korrekt áron ), most majdnem 8000 FT-ért akarták odaadni az ep3-at.   :D  

Mondtam nekik, hogy majd visszajövök érte később...

OFF

Az aluljáró melletti boltban akartad megvenni, ahol már két éve végkiárusítás van? (mellette valami fantasy bolt nyílt). Mert az valami tetü hely, azt kerülni kell nagy ívben. A Jurassik Park díszdobozra azt mondták, olyan kiadás nincs is, de megvehetem külön a részeket 8000-ért. Na meg a... És a Trilogy DVD-t is átbaszásos alapon akarták rásózni a népre (előleg 7000

és utánna még 10 000).

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki nagyon drágán akarja adni, annak keményen be kellene szóllni! Nyolcezer? Hol él az ilyen? Alapból hülyének nézik az embert. :x Megmondanám neki, hogy ne nézzen már madárnak. Mocskos nyerészkedő alakok. :vfuckoff: :vfuckoff:

 

Bomarr ugyan mit szól majd a DVD-hez? :39:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr ugyan mit szól majd a DVD-hez?  :39:

 

Először is : VÉGRE MEGVAN!!!!

 

Bár egyelőre még csak a menüjéig jutottam a nagy TV-n, mivel nem sokkal ezután a család elárasztotta a házat. Belenézhetnék a kis TV-n, de inkább kivárom az estét... viszont a DVD kiszereléséről csak felsőfokon lehet beszélni. Sokkal szebb, mint a Klónok tokja. A lapozgatós megoldás sokkal esztétikusabb és nagyon tetszik a mellette lévő kis füzet. A Darth Vaderes DVD szitázás pedig iszonyat hangulatos... már alig várom, hogy a filmet is láthassam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az az.Ezt jó tudni.Meik Mamutban?2 Mamut van nem?Az ami a Millenáris park közelében van.Vagy az nem M?

 

Dede. Mammut 2 (Mille park felőli) legalsó szint. ha a mozgólépcső felől nzzük, akkor balról kell elkezdeni megerülni a szökőutat, ott a lejárat. Asszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Mammut 2 pincéjében van a Saturn, a Margit krt. felől egyenesen be, majd balra és la a mozgólépcsőnm ott pedig jobbkéz felől, de elég feltünő nagy betűkkel van kiírva.

 

Érdekes, hogy az orosz szinkron látszólag csak engem tart eufóriában. A mestert magisztrónak mondják, tök vicces, no meg amikor Yoda közli Palpival, hogy: KÁNYEC...

 

beszarás :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

...és Vader első maszkos szavai?- Da, ucsítyelj...

Grivi orosz hangja jobb a magyarnál.

Viszont Bail a templomnál mintha 1 mondattal kevesebbet szólna klónokhoz.Megnyírták?

A kép hihetetlen részletgazdag,csak bámulok-ámulok azóta is... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, végre "kivégeztem" a DVD-t :o

 

A filmet, a kép- és hangminőséget nem magasztalom tovább, azt már lényegében mindenki megtette előttem. Én inkább az extrákhoz fűznék néhány dolgot hozzá:

- Hip-hop Yoda: nagyon muris volt (még anyum is - aki közismerten utálja a SW-t - nagyokat röhögött közben). Csak azt csodálom, hogy még nem kerültek elő azok a kritikusok, akik újabb karakter-megszentségtelenítést látnak a rövidke videóban (lásd: Vader vs. Trump cikk az Origón). Viszont megbocsáthatatlan, hogy kimaradt a szokásos bakiparádé!

- Within a minute: szenzációs, ahogyan bemutatja, mi minden kell a filmezéshez. Kár, hogy a maszkkészítőket kihagyták (ezt fogjuk a rossz jelenetválasztásra)...

- A másik két kisfilm is jó volt, csak túl rövidek :-)

A többi extra hozta a szokásos formát, azt azért sajnálom, hogy a magyar moziplakát nem került bele az összeállításba.

Külön pozitívum (ahogyan Bomarr is említette) a magyar kiadás: nem vettem benne észre helyesírási hibát! A kis füzet is remekül illeszkedik a kiadványhoz. Talán mégiscsak vannak normális emberek az Intercomnál?

:o

 

Mindent összevetve nem kellett csalódnom a DVD-ben, a 10-es skálán 11-et érdemel :-) Én pedig elgondolkoztam, hogy miből vegyek egy olyan házimozirendszert és egy projektort, ami méltó a kiadványhoz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a magyar kiadvány nagyon jó. Végre nincs benne Joda, Dark Vader meg Han Sóló szintű íráshiba; benne hagyták a füzetet (amit a Trilogyból még mindig nem tudom, miért spórolták ki) és még azt is lefordították. És még a zöld karika is izlésesen lett elhelyezve (nem mint a Trilogy DVD-ken).

 

Apropó karika: röhejes. Az ep4-5-6 és extra DVD 12 éven aluliaknak csak nagykorú felügyelete mellett ajánlott (benne van a reklámban is). Az ep3, ami ténylegesen a legdurvább, legerőszakosabb rész, korosztályra való tekintet nélkül megtekinthető. Na menjenek ezek a...

Remélem a SAGA kiadás minimum olyan szintű lesz, mint az ep3 kiadása. És végre valaki egységesíti a borítókat is (mondjuk megbízhatnák SimonZ-t a munkával :D).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó karika: röhejes. Az ep4-5-6 és extra DVD 12 éven aluliaknak csak nagykorú felügyelete mellett ajánlott (benne van a reklámban is). Az ep3, ami ténylegesen a legdurvább, legerőszakosabb rész, korosztályra való tekintet nélkül megtekinthető. Na menjenek ezek a...

.

 

A zöld karikát nagyon meg tudom érteni. Legalábbis a moziplakátokon teljesen ott volt a helye: hadd nézze meg MINDENKI akit érdekel! Több SW-filmet úgysem biztos, hogy láthatnak moziban... (ezügyben még mindig pesszimista vagyok, de csak, hogy kellemesen csalódhassak)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, most értem a végére az ep1-2-3-nak. Hát meg kell mondjam, az ep3 képminősége mellett az ep1 már kifejezetten életlennek, mattnak, színtelennek tűnik, pedig az a legszínesebb rész. Az ep2 is elbújhat mellette, pedig egyik rész sem ilyen rossz. De az ep3 elhomályosítja mindkettőt.

 

Ennek ellenére jó érzés volt végre, először úgy egy nap alatt végignézni az ep1-2-3-t, mint ahogy hajdan az ep4-5-6-ot, akárhányszor betettem videóba. Teljes a kör. Jövő hét végén megnézem az ep4-5-6-t, aztán a két ünnep közt egy nap alatt a komplett SAGA-t. Jó ez így egyben, mit jó, a legjobb. Minden rezdülésnek, minden apróságnak értelme van és a szemem láttára bontakozott ki az egész a Baljós árnyaktól A Sith-ek bosszújáig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarrt így elvarázsolta a DVD :? Furcsálom hogy nem ír.

Valami olyasmi :D Most, hogy végre én is láttam, alig találok szavakat. Tényleg nem túloztatok a képminőségnél. Olyan kiadványt se tudnék mondani, ami akárcsak megközelitené ezt a részlet-gazdagságot. Ahogy Anakin és Obi-Wan gépe az elején a Venator fölött száguldozik... olyan aprólékos a kép, hogy az ember úgy érzi, hogy megfelelő nagyitásban nemcsak az ágyuk, de a csavarok számát is megtudná adni.

 

Emlékszem a mozizás után féltem, hogy a film eleji űrcsata monumentalitását nem tudja majd eléggé átadni a házi-mozi... de nem, hogy átadja, hanem rápakol még két lapáttal a hatásra! Egyszerüen földbedöngölő, akárcsak az egész film. A befejezés után szinte alig tértem magamhoz.

 

Nem is fosom tovább a szót: ez a DVD-kiadás minden izében méltó a legjobb Star Wars filmhez! Köszi George :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem inkább köszi ILM? :D

 

A 'Within a Minute' dokumentum-filmet elnézve nagyon sok mindenkinek kéne még megköszönni :? De asszem George az, akinek a legnagyobb része van abban, hogy a film olyan lett amilyen... :wink:

 

Köszönöm konyhásnéni! :peace:

 

Egyébként én a részletgazdagságra írtam hogy köszi ILM.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.