Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

53 perccel korábban, Yoda József írta:

Az APAC Showcase nevű zártkörű eventen a Lucasfilm bemutatta a Bad Batch 2. évad és a Mandalorian 3. évad előzetesét.

 

Remélhetőleg a holnapi CCPX rendezvény után mi is láthatjuk valamelyiket.

1. CCXP (csak hogy szőrszálhasogató legyek :P:hehe::D)

 

2. Ha minden igaz, akkor a Visions 2. évadából is mutattak valamit, ahol több animációs stílus mutatkozott meg. (bár nem mintha itt ez a projekt olyan széles közönséget csigázna fel :P)

 

3. Én úgy tudom, hogy az ilyen rendezvényeken csak az ottlévők látnak betekintőket és a nagyvilágnak csak később adják ki ezeket. Jövőhéten talán.

 

 

De addig is a holnap Disney Showcase - vagy mi - magyar idő szerint 20:30-kor lesz esedékes és 23:50-ig fog tartani. Meglátjuk, hogy lesznek-e belsős infók - szinte biztos - és hogy kapunk-e valamit - még nem számítanék rá.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 11. 30. - 16:49, Ody Mandrell írta:

Holnap lesz a CCCP meeting, hátha közzéteszik ott is. A Bad Batch-re mindenképpen számítok. 

Végül csak a Mandi és az Indy 5 volt a téma. Most már Fox Studios van soron (ugye Avatar 2).

 

Viszont akkor a jövő évi menetrend, legalábbis az év első fele:

 

2023. január 4. - április 12.  -->  The Bad Batch 2. évad (dupla epizódos premier, 16 rész)

2023. március 1. - április 19.  -->  The Mandalorian 3. évad (ha marad a 8 epizód és nem lesz dupla nyitás)

2023. március  -->  jövőhéten okosabbak leszünk, de ebben a hónapban számíthatunk a Jedi: Survivor c. játékra

2023. április 7-10.  -->  SW Celebration Europe

2023. tavasz  -->  Visions 2. évad

2023. tavasz  -->  Young Jedi Adventures animációs sorozat

 

Na mármost szerintem a Bad Batch fináléját a Celebration zárónapján le is adhatnák, nekünk európaiaknak pont megfelelne, kijönne délig. :D A 12-e a normális finálé dátuma.

A Mandinál ugye egyelőre nem ismert, hogy lenne-e dupla nyitás, viszont így 6 epizód menne le a Celebrationig. Talán ott lenne egy dupla zárás? Vagy duplával nyitnak és a finálét leadják a Celebrationön? Érdekes kérdések. :hmm:

Ahsoka így viszont az év második felére van rakva, ez szinte már biztos, a BOBF kiadása óta tartják a kb. 3 hónapos távolságot az élőszereplős sorozatok között.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel az egyik animációs sorozat, a másik pedig élőszereplős, ezért nem látom akadályát annak, hogy egymás mellett fusson a kettő. Ámbár ha a Bad Batch 2. évadát kettészedik - 8 rész Mandi előtt és 8 rész a Mandi után - akkor szvsz. hosszabb távon lehetne beszélni újdonságokról. Így kb. április közepéig lemenne mindkettő, viszont a szétszedéssel akár a nyár kezdetéig lenne tartalom, amin tudnánk csámcsogni. Aztán egy kis uborkaszezont (június-július) követően kezdődhet az Ahsoka. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...
2022. 01. 01. - 16:57, Bence1997 írta:

Az idei év:

 

Sorozatok:

- Book of Boba Fett maradék epizódjai

- Obi-wan Kenobi élőszereplős sorozat (6 epizód)

- Andor élőszereplős sorozat (úgy néz ki, hogy végül 6 epizódot kapunk, ugyanis a production weekly szerint egy "Andor 03" fog forogni idén, így úgy néz ki, hogy a 12 epizódot kettéosztották így valószínűleg 2023-ra is lesz plusz SW tartalom)

- Mandalorian 3. évad (leghamarabb ősszel)

- The Bad Batch 2. évad (esélyes, hogy megint 16 részt kapunk, egyelőre nem tudni hivatalost)

 

Könyvek:

- The High Republic: The Fallen Star (Del Rey regény, kedden jön ki Amerikában, amely lezárja az első fázist, a Light of the Jedi c. eseményt)

- The High Republic: Midnight Horizon (YA regény, február 1-jén jön ki Amerikában)

- The High Republic: Mission to Disaster (MG regény, március 1-jén jön ki Amerikában)

- Queen's Hope (E.K. Johnston regénye lezárja a Padmé-trilógiát. A történet az EpII után veszi fel a fonalat, áprilisban jön ki Amerikában)

- Brotherhood (Mike Chen regénye Obi-wanról és Anakinról, ahogy a Cato Neimoidián kalandoznak, az EpII után közvetlenül. Május 10-én jön ki Amerikában)

- Shadow of the Sith (Adam Christopher regénye, amely az ST egyik legégetőbb kérdéskörét válaszolja meg. Luke és Lando Ochi után mennek, hogy megállítsák Palpatine tervét. Júniusban fog megjelenni Amerikában)

- Padawan (Egy fiatal Obi-wanról szóló YA regény Kiersten White tollából, a könyv júliusban fog megjelenni Amerikában)

- The High Republic 2. fázis első Del Rey, YA és MG regényei --> én most azt mondom, hogy ezek ősszel fognak érkezni, talán leghamarabb augusztusban, majd pár nap múlva kiderül, hogy mennyire van igazam.

 

Képregények:

- The High Republic (még 3 szám maradt hátra és ezzel végetér az első fázis. Februárban jön ki a 15. szám, utána úgy néz ki, egy ideig nem fog jönni.)

- The High Republic Adventures (februárban végetér a széria és ezzel az IDW is elveszti a jogot további SW képregények kiadására)

- The Eye of the Storm (egy kétrészes történet Marchion Ro karakteréről, Charles Soule írja, első száma január 12-én fog megjelenni)

- Star Wars (Az Ep5-6 közti érát Charles Soule tölti fel, ahol is az OT főhősei megpróbálják összehozni a Szövetséget és valahogy megpróbálni kiszabadítani Han Solot Jabba karmai közül)

- Darth Vader (Ep5-6 közti sztori Greg Paktól, ahol Vader mestere elleni ármánykodását - és jelenleg a Vörös Hajnal elleni misszióját - követhetjük figyelemmel. Talán elképzelhető, hogy ez lesz az első olyan Vader ongoing sorozat, amely túlmegy majd a 25 számon. Ezt hamarosan megtudhatjuk)

- Bounty Hunters (Ep5-6 közti sztori Ethan Sackstól)

- Doctor Aphra (A 27/28 éves archeológus történetei az Ep5-6 közti érából Alyssa Wongtól)

- Halcyon Legacy (egy 5 részes antológia sorozat, amely a márciusban megjelenő Galactic Starcruiser promózására készült - nagy valószínűséggel. A történet az ST időszakában játszódik de flashback jelenetekként a többi éra is tiszteletét teszi. Az első szám eltolódott februárra)

- Han Solo & Chewbacca (Marc Guggenheim egy újabb ongoing sorozattal érkezik, ezúttal elmeséli, mi történt Hannal és Chewieval a Solo és az EpIV között. Márciusban indul a széria)

- Dark Horse képregények --> valamikor 2022 tavaszán visszatér a Dark Horse és újabb történetekkel kápráztat el bennünket. Elsősorban High Republic érában játszódók fognak érkezni.

 

Videójátékok:

Lego Star Wars The Skywalker Saga (megjelenés: 2022. tavasza. De természetesen fenntartásokkal kell kezelni. Abban legalább biztos vagyok, hogy idén megjelenik... legalábbis remélem :D)

 

Egyéb események:

- Ahsoka c. sorozat forgatása elkezdődik Márciusban.

- The Acolyte c. sorozat forgatása elkezdődik Májusban.

- Május 26 és 29 között megrendezésre kerül a Star Wars Celebration.

- Valamikor idén elkezdik forgatni a 2023-as SW filmet --> bár ez megint kétes, amennyi hír jön a RS filmről.

 

 

Lehet valamiket kihagytam, de már ebből a felhozatalból is látni, hogy idén különösen elleszünk kényesztetve SW tartalommal. :)

 

A tavalyiból azért ilyenkor vicces pár dolgot visszaolvasni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fenti képekhez egy mai pletyka.

 

"A Star Wars-rajongók számára ígéretes hírrel indul a 2023: egy új pletyka szerint már idén áprilisban elkezdődhet egy újabb, a messzi-messzi galaxisban játszódó film forgatása. Egészen pontosan arról a projektről van szó, amelyet a Lost és a Watchmen sorozatok írójának, Damon Lindelofnak a neve fémjelez.

A Lindelof-féle Star Wars-projekthez korábbi sajtóértesülések szerint társíróként csatlakozott Justin Britt-Gibson (aki már Guillermo del Toro A kór című sorozatán és a Képmás című szérián is dolgozott), direktorként pedig a Ms. Marvelen is dolgozó Oscar-díjas rendezőnő, Sharmeen Obaid-Chinoy.

Hogy milyen történettel tér vissza a Star Wars-franchise a mozivászonra, arról egyelőre nem lehet tudni, de azt már kiszivárogtatták a projektről, hogy elvileg a Skywalker kora után játszódik majd, és a folytatástrilógiában megismert karaktereket is visszahozhat majd."

 

Ennyit a "saucy happening" -ről. :D 

 

Rey, Finn, Poe, Rose, Zorii, Jannah és C3PO benne lehetnek!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hiszem, ha fenn van a starwars.com-on :P most komolyan egy olyan filmről beszélünk, ami be sincs jelentve, csak pletykaszinten létezik? :D Ennél még a Rian trilógia, és Rogue Squadron is előrébb tart :D 

 

Szeretném ha végre okosabbak lennénk a Celebration után, de kb. 2020 óta képtelen vagyok bármilyen Star Wars filmes pletykát komolyan venni (bár lassan a bejelentéseket is...), gondolom nem kell ecsetelni, miért

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastam a minap egy olyan pletykát, miszerint áprilisban már forgatják is. Bár én egyelőre minden filmes hírt egy adag sóval fogadok. Érdekesség, de a Rian/Taika/Patty trióból mára elvileg egyik se haladt sehova és már Damon Lindelof és Shawn Levy filmjeiről beszélnek - utóbbi amúgy egy interjúban beszélt is arról, hogy alig várja már, hogy belekezdjen majd, tudja, hogy az eddig bejelentett filmekkel mi a helyzet, de ezt ő kihívásként tekinti - szóval filmek terén jelenleg semmi se biztos. (Amúgy a pletyka ha minden igaz arról szól, hogy a 2025-ös film a TROS után játszódik, új szereplők vannak a fókuszban - "a person of color" megnevezésben, tehát sötétbőrű, ázsiai, stb.)

 

Amúgy az, hogy a Starwars.comon megjelenik valami, mára már nem garancia. :P

 

 

Én amúgy nem csak a filmes, de a sorozatos terveikre is kíváncsi vagyok. 2020 decemberében be lett jelentve egy csomó sorozat, amiből a legtöbb már megvalósult:

- Bad Batch --> a héten már a 2. évad kezdődik.

- Visions --> tavasszal érkezik már a 2. évada

- Obi-wan --> tavaly jött ki

- Andor --> tavaly jött ki, jelenleg a 2. évadot forgatják

- Mandi következő fejezete --> ez ugye a BOBF lett, ami ugye már kijött

- Mandi 3. évad --> márciusban érkezik

- Ahsoka --> forgatás befejezve, nyáron jön

- The Acolyte --> már forgatják, 2024-ben érkezik.

 

3 projekt sorsa kérdéses, de abból 1-ről már korábban is beszéltek:

- Rangers of the New Republic --> Kennedy még '21 novemberében úgy nyilatkozott, hogy a sorozat ötleteit beépítik más sorozatokéba. Nincs előrehaladás már jó ideje.

- Lando --> Kennedy szerint Gloverre várnak. Mikor is lesz Donald elérhető?

- Droid Story --> erről se tudni még semmit, bár tavaly februárban volt egy instagramos kép Anthony Danielsről, aki egy mo-cap ruhában feszített. Talán ehhez a speciálhoz készült? Elképzelhető, hogy idén bemutatják?

 

Ezen kívül kap(t)unk 2 újdonságot, a Tales of the Jedi és a Skeleton Crew nevében. Előbbit már megkaptuk, utóbbi idén év végén jön.

 

Szóval úgy ahogy a sorozatok tájékán is körbeértünk majdnem. Kíváncsi vagyok, hogy a Celebrationön kapunk-e megint egy nagyobb adagot a jövőre nézve. Sorozatok tekintetében sokkal jobban állnak amúgy is a Lucasfilmnél. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Rian/Taika/Patty trióból

Ebből mindnek van melója. Lindelof még hihető is lenne mert tudtommal éppen nem dolgozik semmin. Kathleen megmondta nem is olyan régen, hogy nem beugrókat akar, hanem olyan embereket akik 5-6 évet tudnak áldozni a projektre. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Daisy a Lucasfilm főhadiszállásán járt. El tudod képzelni, hogy csak úgy beugrott mert épp arra járt?

Őszintén, igen :D 

 

Én is voltam már a volt főnökömnél grillparty-n, de eszem ágában sincs visszamenni dolgozni ahhoz a céghez :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Poén volt ;) de az a része, hogy ez az instasztori nem jelent semmit, az nem :) 

 

Amúgy szerintem nem a legjobb ötlet pénzügyileg a folytatástrilógiához kapcsolódó filmet készíteni következő filmnek, de ők tudják. Én ugornék 100/1000 évet előre, vagy hátra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tök mindegy, csak legyen jó. :) Attól még, hogy 100/1000 évet ugranak, lehet egy nagy f*s. Ha van egy jó sztori, akkor az Rey-jel és a többiekkel is tud működni. Grogu nyilván központi szerepet fog játszani benne. Mondom, nem tudjuk mit főztek ki a Lucasfilmnél, de valami már sejthető. Továbbra is az a véleményem, hogy hatalmas dolgok vannak készülőben amikről kb. semmit nem tudunk. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eddigiek alapján a Lucasfilmnek komoly problémát okoz 2020 óta, hogy csináljanak egy SW filmet. Én valahogy nem tudok ilyen bizakodó lenni, hogy "hatalmas dolgok készülnek". Főleg hogy a bejelentett, és csak pletykaszinten létező filmek egyikének nincs kb köze se egymáshoz látszólag, holott Kennedy korábban arról beszélt, hogy van egy roadmap, amibe Patty filmje nem illik beke, Taika filmje meg igen. 

 

Na ez a roadmap az, amiből eddig semmi nem látszik, még pletykák szintjén sem.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Poén volt ;) de az a része, hogy ez az instasztori nem jelent semmit, az nem :) 

 

Amúgy szerintem nem a legjobb ötlet pénzügyileg a folytatástrilógiához kapcsolódó filmet készíteni következő filmnek, de ők tudják. Én ugornék 100/1000 évet előre, vagy hátra.

Nekem is ez jutott eszembe. A folytatás-trilógia még mindig túl megosztó, és nem történt meg az a rehabilitáció, ami az előzményeknél végbement. Egy Skywalker kora utáni filmmel még várni kellett volna az évtized végéig. Addigra A mandaloiri és a társai felemelik ezt a korszakot. Tényleg egy teljesen más korszakban játszódó filmmel kellett volna újra nyitni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A pletyka az áprilisi forgatásról "Probable BS" plecsnit kapott amúgy a leakses subredditen. Én annyira nem adnék ezekre, várjuk csak türelemmel a Celebrationt. Kb mikor várható annak részletes programja, március?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.