Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

29 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

2023. 03. 10. - 7:19, Bomarr írta:

Ami nem valami új dolog az SW háza táján. Már a Jedi visszatér is roppant megosztó volt. Annak idején a bemutató körül még Carrie Fisher is kibukott rá. A Making of könyv ennek kapcsán elég érdekes.

Hiába, Vader gonoszsága már csak árnyéka volt önmagának, az Ewokok pedig nem sikerültek túl félelmetesre, amivel csúnyán degradálták a birodalmi haderő félelmetességét. Legalább is szerintem.

De a The Phantom Menance végignézéséhez való lélekerőt nálam csak a The Rise of Skywalker végignézéséhez való elszántság éri utol.

Szerkesztve: - gafz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Én is az Acolytre-ra tippelek. Szerintem az Andor még nem áll úgy, hogy azt is beelőzné.

Szerintem a Skeleton Crew után Acolyte jön majd. Esetleg Bad Batch harmadik évad közbe lesz iktatva?:hmm:

Szerintem a menetrend az elkövetkezendő évekre így néz ki - leegyszerűsítve:

 

2023:

- Mando

- Visions + YJA

- Ahsoka (augusztus?)

- Skeleton Crew (december vagy áttolódik jövő év elejére?)

 

2024:

- Skeleton Crew hátralévő epizódjai

- The Bad Batch 3. évad (február-április) --> én még mindig úgy érzem, hogy ebből a sorozatból össz-viszz 3 lesz.

- The Acolyte (május)

- Andor 2. évad (ősz)

 

2025:

- The Mandalorian 4. évad (év első fele)

- The Book of Boba Fett 2. évad (év második fele)

- Cím nélküli SW film (december)

 

:D Persze majd 1 hónap után okosabbak leszünk, mert lehet bejelentenek valami újat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Hát érdekes pletykák mennek már megint... https://www.starwarsnewsnet.com/2023/03/star-wars-film-rumors-three-films-to-be-announced-at-celebration-first-one-in-an-awkward-place-with-more-behind-the-scenes-drama.html

 

Darabkák:

  • 3 filmről rántják le a leplet a Celebrationön, rendezőik: Sharmeen Obaid-Chinoy (ez ugye a "Lindelof-film", ami már nem is Lindelof film :D ), Shawn Levy (korábban felmerült a neve pletykaként úgy fél éve, hogy SW filmet csinálna, ezen kívül semmit nem tudni erről), és Taika Waititi
  • Lindelof és Justin Britt-Gibson írók elvileg azért léptek le, mert nézeteltérés alakult ki a felek között, miután Kennedy szerződtette Sharmeen Obaid-Chinoyt, mint rendezőt. Ez egyébként azért aggasztó, mert a film koncepciójával Lindelof jelentkezett korábban a Lucasfilmnél, és kérdéses, hogy a távozásával ebből a koncepcióból mi marad meg
  • A Lucasfilmnél megvolt a B terv az írók távozására, így került gyorsan képbe Steven Knight. Elvileg egyébként Lindelof draftja nem volt valami jó állapotban, amikor beadták.
  • Elvileg Kennedy állása attól függ, hogy képes-e a Lucasfilm kihozni 2025-re egy SW filmet - itt a cikk megjegyzi, ez ellentmond a korábbi infókkal, miszerint idén nyáron az Indy film után nyugdíjba fog menni.
  • És a végére egy kevésbé SW-os hír: a Disney elvileg azt akarja a Lucasfilmtől, hogy csak és kizárólag a messzi-messzi galaxisra koncentráljon, az Indy-t pedig hagyja a fenébe
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 03. 23. - 22:40, Yoda József írta:

Elvileg Kennedy állása attól függ, hogy képes-e a Lucasfilm kihozni 2025-re egy SW filmet - itt a cikk megjegyzi, ez ellentmond a korábbi infókkal, miszerint idén nyáron az Indy film után nyugdíjba fog menni.

Szerintem ez jó döntés. Sport hasonlattal: lehet a kupákban sikert sikerre halmozni, ha a csapat nem jut be a BLbe...

 

Az SW brand elképesztő erejét a mozifilmek alapozták meg, csak sorozatokkal nem lehet fenntartani. Ideje, hogy ütősen térjen vissza a franchise a nagyvászonra!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Na, akkor még mielőtt elkezdednőne a Celebration, befutott egy újabb érdekes pletyka :D

 

Jeff Sneider: Holnap bejelentenek egy Dave Filoni vezetésével készülő Star Wars-filmet. Az univerzum jövőjét az Favreau- és Filoni-sztorik köré fogják építeni. Holnap érkezik az Ashoka előzetese is. Favreau összeveszett Kathleen Kennedyvel a Mandalorian 2. évada után.

 

A hír Amerikában még tegnapi, tehát ez elvileg mára vonatkozik a showcase panelra. Hát 3-4 óra múlva okosabbak leszünk :D

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt lesz érdemes követni a beszámolókat: https://twitter.com/sw_holocron

 

Esetleg a #StarWarsCelebration2023 hashtaget lehet még figyelni: https://twitter.com/search?q=%23StarWarsCelebration2023&src=typeahead_click&f=live

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.