Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

13 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Akkor nyilatkozzon mást :D Ilyenekkel tele a plafon már

A helyén kell kezelni, ennyi az egész. ;)

Bár ez még csak nem is nyilatkozat, csak a Deadline értesülései. Lewy csupán megosztotta a hírt a Twitteren.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 11. 08. - 21:28, Ody Mandrell írta:

Mondjuk az alapján amit mondott, jobb is, hogy nem készült el.

Mondjuk az alapján, hogy mennyire ismered az alapművet, ez egy erős kijelentés.

 

A TIE figheter ugyan nem Shakespear-i mű, de a maga idejében korszakalkotó volt, hisz kb. az első olyan játék volt, ahol a Birodalom szemszögéből követhettük az eseményeket. Az Andor óta tudjuk is, hogy mennyire izgalmas lehet egy ilyen nézőpont, úgyhogy én biztos tűkön ülve vártam volna a film megjelenését.

 

(Azt meg már csak zárójelben jegyzem meg, hogy játékmechanikailag a mai napig megállja a helyét a space-sim műfajban, holott lassan 30 éves lesz a játék)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, reaper írta:

A híres anime-stúdió, a Ghibli együttműködést jelentett be a Lucasfilmmel.

Hogy ez pontosan mit takar, még nem tudni.

 

Csak nem ez lesz az (olasz Disney+ szerint) holnap érkező Grogus kisfilm?

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Azután, hogy (most már korábbi CEO) Bob Chapek néhány héttel ezelőtt kijelentette, hogy a felnőtteket nem érdeklik az animációs filmek, nem is csoda, hogy menesztették és visszahozták Bob Igert a helyére (mennyi Bob van arrafelé, de így legalább a névtáblán csak a családnevet kell cserélni :D ).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, reaper írta:

Bob Chapek leköszön a Disney CEO posztjáról, és Bob Iger visszatér.

 

Na ez jó hír mert mostanság eléggé rosszakat olvasni a cégről. Eléggé veszteséges a Disney+ , vissza kell fogni a költekezést mert sok a veszteség. Nagyjából olyasmit lehetett érzékelni mint tavasszal a Warner-Discoverynél. Meg is ijedtem kicsit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ezt honnan tudni? 

Tőled:

:) 

De, ahogy Bomarr akkor megírta, ez nem probléma, ezzel eleve terveztek:

  

2022. 08. 12. - 16:21, Bomarr írta:

Fontos megjegyezni hogy a Disney+ indulásánál tudták hogy eleinte ez a részleg veszteséges lesz. Az eredeti terv az volt hogy 2024-ben lesz először olyan negyedév amikor nyereséget termelnek. Ez az elörejelzés nem változott.

 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ezt honnan tudni? 

 

A Facebook dobta fel a híreket, persze nem tudom ez a Leet.hu mennyire valóságot írt, de olvastam más hírekben is. Maga Bob Chapek jelentette ki. A Leet.hu nem igazán szokott

marhaságot írni ezért gondolom hogy igaz.

 

https://leet.hu/2022/11/14/nagy-bajban-a-disney-mi-lesz-igy-a-tartalmaiddal/

 

https://filmsor.hu/novekedett-de-komoly-veszteseget-termelt-a-disney/

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Donát írta:

Van valakinél esetleg egy Andor utáni timeline? @Bence1997 hogy jönnek majd a cuccok az Andor lezárultával?

The Bad Batch 2. évad január 4.

The Mandalorian 3. évad február

Ahsoka 2023.

Skeleton Crew 2023.

The Acolyte ???

Andor 2. évad ???

Lando ???

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 perccel korábban, Donát írta:

Van valakinél esetleg egy Andor utáni timeline? @Bence1997 hogy jönnek majd a cuccok az Andor lezárultával?

Hogy egy kicsit pontosítsak Dzséjt írásán:

Úgy tűnik, hogy a Lucasfilm az élőszereplős sorozatoknál ráállt arra, hogy kb. 3 hónapot hagy közöttük. (BOBF és Kenobi között 3,5 hónap, Kenobi és Andor között 3 hónap, igaz itt volt egy három hetes csúszás, most az Andor és Mandi között is kb. 3 hónap pihenés van)

Ahogy sejtem a dolgokat, így lesz jövőre SW cucc, minden ami jelenleg ismert:

- The Bad Batch 2. évad - 16 rész (január 4. - ? --> kettészedik vagy heti 1-ben leadják, kitudja)

- The Mandalorian 3. évad (pletykaként a február 22. lebeg a neten, remélhetőleg karácsonyig okosabbak leszünk)

- Jedi: Survivor (tavasz - a jövő hónapi Games Awardson jelen lesz a játék)

- Visions 2. évad (aki esetleg kíváncsi más országok animációs elképzelésére, annak jelzem, hogy jelenleg tavasz a premier)

- Young Jedi Adventures (Köztársaság Fénykora első animációs sorozata, igaz, főleg apró csemetéknek, de a premier itt is tavasz, viszont úgy tudom, hogy csak nyáron lesz a Disney+ -ra rakva)

- Ahsoka (már vége a forgatásnak. Nem tudni hány részes lesz, de mivel nagy valószínűséggel a Mandi fináléja a Celebrationön debütálhat, azt tippelem, hogy valamikor 2023. július/augusztus a premier)

- Skeleton Crew (jövő hónapban végeznek vele, premier tippre: 2023. november/december)

- The Mandalorian 4. évad (ha minden igaz, akkor jövő év elején forgatják, ergo premier valamikor 2024-ben)

- The Acolyte (jövő májusig forog, hasonlóan az Andorhoz itt is díszletek vannak, vagyis premier: 2024)

- Andor 2. évad (Gilroy ugyanazt csinálja, mint az első évadnál, vagyis premier: 2024. ősze)

- Lando - ? Donald Gloverre várnak, aztán meg kitudja.

- Droid Story - ? Egyelőre semmit se tudni erről.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Játsszunk egy érdekeset. Ha rangsorolni kéne a jövőben megjelenő, eddig bejelentett sorozatokat, sorozatévadokat és ha hármat kéne választani a rangsorba, akkor melyik lenne ez a három? Természetesen sorrendbe állítva. Első helyen a leginkább várt kéne, hogy álljon.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindegyik várós darab, de ha sorrendeznem kéne:

 

1. The Acolyte

- Látatlanban is ki merem jelenteni: zseniális és hiánypótló lesz mozgóképen, élőszereplős formában is elmerülni a The High Republic érában. A Sith-intrikák, politikai játszmák, és az univerzumbővítés hatalmas lehetőségét látom benne.

 

2. Ahsoka

- Nyilván várom. :) Egyfelől bízom benne, hogy Ahsoka karaktere további rétegeket kap, és a múltjának homályos részeit is megismerhetjük. Sabine további sorsára is vevő vagyok. De a legérdekesebb dolgok a Thrawn-Ezra vonalon lehetnek. Jó lenne egyfajta élőszereplős Rebels-folytatásként megkapni ezt a szériát.

 

3. The Mandalorian - S3

- Az 1. évad után az Andor S2 is várós, de Mando és Grogu további kalandjai sem érdekelnek kevésbé. Nekem abszolút fekszik a matiné jelleg is. Sőt! Az 1-2. évad, illetve a The Book of Boba Fett idevágó részei olyan magasra tették a lécet, amit bravúr lesz megugraniuk a készítőknek. De bízom az Erőben (és a Lucasfilmben). :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérdés, hogy milyen egészégnek örvend. Ha bírja még, kitudja, lehet lehúz még egy féltucatot. :D

 

 

Amúgy pedig szerintem az Indy 5 után szerintem átadja a stafétát valakinek. 2024-ig van meghosszabbítva a szerződése, de pl. Chapeknek is meghosszabbították a nyáron, a hétvégén mégis kikerült a pozíciójából. Szerintem Kennedy elért mindent, amit 10 éve véleményem szerint kitűztek célokat, most annyi a dolga, hogy:

1. az Indy 5 kijöjjön, ami ugye tudjuk, hogy évek óta fontos volt a Lucasfilmnek és Kennedynek

2. végre valahára lefektesse a jövő években esedékes filmek alapjait. Szerintem az alapok letételekor nyugodtan visszavonulhat és az örököse tovább vihetné a vállalatot.

 

És gondolom az utód kérdése is ott van még, a fő kérdés, hogy ki lenne alkalmas? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az APAC Showcase nevű zártkörű eventen a Lucasfilm bemutatta a Bad Batch 2. évad és a Mandalorian 3. évad előzetesét.

 

Remélhetőleg a holnapi CCPX rendezvény után mi is láthatjuk valamelyiket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.