Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Vajon mi lehet ez a sorozat? Egyelőre ami biztosak, azok a következők:

 

Tavalyról maradt forgatás: Mandi 3. évad

Idei forgatás:

- Ahsoka (Stormcrow) - áprilistól forog

- The Acolyte (Paradox) - májustól novemberig forog

- Andor 2. évad (Pilgrim) - ősszel forog

 

Az alábbi eshetőségek jöhetnek számításba, sorrendben haladok, kezdve az eddig bejelentett, biztosabb címekkel és szépen sorjában elindulok a pletykált témák felé:

 

1. Rangers of the New Republic - legutóbbi információink szerint ez a sorozat jelenleg jegelve van. Továbbá ahogy látom nem nagyon forgatnak 2 Mandi"verzumban" lévő sorozatot.

2. Lando - erről a sorozatról konkrétan semmi hírt nem kaptunk eddig, 14 hónap telt el a bejelentése óta, Donald Glover az Amazonnal kötött egy jó sok évnyi időre szerződést, továbbá nem tudom, hogy a zenei karrierje miképpen áll. Billy Dee meg már öreg, szóval ha ő jön a képbe, akkor jobb lenne szerintem minél előbb forgatni vele - természetesen a megfelelő körülmények között. Justin Saimen pedig idén más sorozatot - vagy filmet, most nem ugrik be - forgat. Tehát én ezt a sorozatot is kihúznám a listából.

3. Rogue Squadron - igen, tavaly év végén nagy kavarások voltak vele kapcsolatban és őszintén, azóta csak annyi tisztázódott, hogy Patty helyett más valaki rendezi majd a Kleopátra c. filmet.  Talán van esély, hogy júniusban forog a film. De ehhez tényleg az kell, hogy hamarosan infókat tudjunk meg a filmről.

 

És akkor most jön az ingoványos talaj:

4. Old/High Republic film vagy HR sorozat - régóta pletykálják ezeket, szóval nem látnám akadályát, ha bejelentenének egy ilyet. Olvastam a neten, hogy a Grammar Rodeo utalás a Simpsons egyik részére Barttal kapcsolatban. Ez talán összeköthető - mivel Bart egy fiatal - a korábban Maison által írt pletykáról. Ami érdekes, hogy (megint neten olvastam) legutóbb Daniel José Older (HR írók egyik tagja) egy forgatókönyvet lapozgatott, miközben a twitteren vagy az instáján csücsült. Igazából simán eltudok képzelni egy ilyen dolgot is.

5. Tales of the Jedi - ez már-már belemagyarázás a részemről, de ha esetleg kiderül, hogy ez a "legális" leak egy élőszereplős sorozat, talán ezt forgatják. De ez nonszensz a részemről. :D

6. Valami teljesen más projekt, ami eddig szóba se került. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lett a Disney negyedéves jelentése.

 

A lényeg azonban ez: "...a Disney azt ígéri, hogy megduplázza a saját tartalmat a Marvel, a Lucasfilm és a Pixar márkáinál a tavalyi évhez képest." Lehet számolni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a tavalyi évhez képest az idei év tényleg duplázás. Tavaly volt két produktum (Bad Batch és Visions).

 

Idén már van 4 tartalom: Boba Fett - hiába tavaly kezdte, inkább volt '22-es; Obi-wan Kenobi; Bad Batch 2. évad és Andor.

 

A matek megvan. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a felsoroltak közül, leginkább a Landoról és a Rangersről hallanék szívesen új infókat. Főleg előbbiről, mert a Mandoverzum története beindulni látszik. De Landoról is jó lenne tudni valamit, mondjuk az eddig a legfüggetlenebb sorozat, ami nem kapcsolódik igazán sehova, csak a Solo-hoz. Mondjuk ha elvonatkoztatunk a sorozatoktól, akkor én a legjobban a Rogue Squadron bejelentésnek örülnék, mert most filmes fronton nagy a bizonytalanság. De ha Rian jönne az se lenne baj.:D

Szerkesztve: - Iqvi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Iqvi írta:

Én a felsoroltak közül, leginkább a Landoról és a Rangersről hallanék szívesen új infókat. Főleg előbbiről, mert a Mandoverzum története beindulni látszik. De Landoról is jó lenne tudni valamit, mondjuk az eddig a legfüggetlenebb sorozat, ami nem kapcsolódik igazán sehova, csak a Solo-hoz. Mondjuk ha elvonatkoztatunk a sorozatoktól, akkor én a legjobban a Rogue One bejelentésnek örülnék, mert most filmes fronton nagy a bizonytalanság. De ha Rian jönne az se lenne baj.:D

1. A Rangersre még jó ideig ne számítsunk. Legalábbis idén ne.

2. A Lando valóban nagy kakukktojás. Szinte semmi támpontunk sincsen, mutattak egy Sólymot, amiből egy előzmény jöhet ki, bár én jobban örülnék, ha a Solot folytatnák, mi történt Landoval, miképp dolgozta fel a hajója és L3 elvesztését, miképpen találkozott Lobottal, stb.

3. Rogue One? Átaludtál 5 évet? :P

4. Rian most el van foglalva a Knives Out következő két részével és a saját Peacock-ra készülő sorozatával. Szóval még legalább 2 évig semmi hírt nem fogunk kapni tőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

James Waugh a High Republic legutóbbi "adásában" az érában jövőre kiadott dolgokról beszélt. Megemlítette az Eclipse nevű játékot, az Acolyte c. élőszereplős sorozatot. Ezen felül azt is felelte, hogy van még egy pár dolog készülőben, amiről örömmel fog beszélni az elkövetkezendő hónapokban, években. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 hours ago, Bence1997 said:

James Waugh a High Republic legutóbbi "adásában" az érában jövőre kiadott dolgokról beszélt. Megemlítette az Eclipse nevű játékot, az Acolyte c. élőszereplős sorozatot. Ezen felül azt is felelte, hogy van még egy pár dolog készülőben, amiről örömmel fog beszélni az elkövetkezendő hónapokban, években. :D

Akkoe lehet hogy még több játék és mozgókép fog majd jönni a korszakba? :D Én mondjuk szívesen látnék egy animációs filmet a korszakban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Akkoe lehet hogy még több játék és mozgókép fog majd jönni a korszakba? :D Én mondjuk szívesen látnék egy animációs filmet a korszakban.

Elképzelhető.

 

Az egész High Republic lefedne vagy 5x annyi Skywalker Sagát. Nem tudni pontosan, hogy mikor lett vége a kornak - Acolyte ebben a segítségükre lehet - a kor kezdete meg lehet a 2. fázis(Quest of the Jedi) témája lesz. Ha az 50-80 évvel a TPM előtt ér véget a korszak, akkor nagyjából közel 300 éves történelemről beszélünk. Bőven van játszóterük. És látszólag vannak is különálló projektek:

- Könyves és képregényes vonal (3 fázis, valószínűleg ez nagyjából 5 éven át fog tartani, 2025/26 körül fejeződhet be, de ugye ez változhat még)

- SW: Eclipse (videójáték, valószínűleg új karakterekkel a HR egy másik időszakában)

- SW: Acolyte (élőszereplős sorozat, amely az éra végével foglalkozik)

 

Ezek a korszaknak egy kis szeletét teszik ki. James Waugh állítása szerint ebben a korszakban rengeteg lehetőség rejlik, alig várja, hogy új alkotók folytassák a történetet, hozzáadva a saját ötleteiket. Itt nem az a kérdés, hogy vajon lesz-e ebben a korszakban film, újabb élőszereplős sorozat vagy akár animációs fronton valami. A kérdés igazából az, hogy mikor lesz. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Yoda József írta:

Szerintem sok olyan újdonságról fogják lerántani a leplet a Celebration-ön, amiről eddig még pletykaszinten se hallottunk

Babu Frik sorozat? Dexter Jettster főzőműsor? Jar-Jar élete? Podracing-1? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 minutes ago, Bence1997 said:

Babu Frik sorozat? Dexter Jettster főzőműsor? Jar-Jar élete? Podracing-1? :D

Egy Max Reebo életéről szóló sorozatot, és egy Jaxxon trilógiát is megnéznék. Na persze egy egész estés Geode film se lenne rossz.:yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Iqvi írta:

Egy Max Reebo életéről szóló sorozatot, és egy Jaxxon trilógiát is megnéznék. Na persze egy egész estés Geode film se lenne rossz.:yes:

Geode ezer arca? Micsoda drámai sorozat lenne. :P

 

Viccet félretéve, szerintem is nagy dobások lesznek a Celebration alatt. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
27 perccel korábban, Dzséjt írta:

Vihar előtti csend? :hmm:

Szerintem ezekben a napokban bármit bejelenteni rossz húzás lenne. Most az egész világ Ukrajnára figyel. Lehet, hogy terveztek már valamilyen bejelentést / trailert, stb-t, de az aktuálpolitikai események keresztülhúzták a számításaikat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Donát írta:

Szerintem ezekben a napokban bármit bejelenteni rossz húzás lenne. Most az egész világ Ukrajnára figyel. Lehet, hogy terveztek már valamilyen bejelentést / trailert, stb-t, de az aktuálpolitikai események keresztülhúzták a számításaikat.

Erre csak annyi reagálnék, hogy pont most jött ki a Legendás Állatok 3. részének előzetese. Az előzetest eredetileg csütörtökön adták volna ki, de az ismert események miatt toltak rajta pár napot. Szerintem SW fronton is történhet ilyen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Donát írta:

Szerintem ezekben a napokban bármit bejelenteni rossz húzás lenne. Most az egész világ Ukrajnára figyel. Lehet, hogy terveztek már valamilyen bejelentést / trailert, stb-t, de az aktuálpolitikai események keresztülhúzták a számításaikat.

Ez nyilvánvaló, plusz talán nem is lenne szerencsés most bejelenteni egy olyan művet, aminek a címében ott a háború szó. Ugyanakkor szerintem most háború nélkül is csend lenne. Bár csak tipp, de úgy gondolom, március előtt amúgy sem indult volna be semmi.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.