Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Hírek a Star Wars filmekkel kapcsolatban, a Vanity Fair bővebb írása:

 

- Kennedy szerint ki van építve egy "road map", amibe Taika elképzelése beleillik, de Patty filmje ezért átdolgozásra kerül.

- Olyan filmeket akarnak csinálni, amik kapcsolódnak egymással, mégse érezni rajtuk majd az MCU-hatást. Jelenleg Patty filmjét is ehhez a "road map"-hez igazítják.

- Jelenleg néhány filmessel beszélgetnek, egyeztetnek, akik olyan elhatározottsággal dolgoznának a filmeken, mint ahogy Jon és Dave teszik azt a sorozatok világában.

- A SW jövője nem trilógiákra lesz fókuszálva, hanem különálló filmekre, amik kapcsolódni fognak valamilyen szinten egymással.

 

- Nyugalom Rian-filmet akarók: a bővebb interjúban Kennedy elmagyarázta, hogy Rian nagyon is ott van a tervezéseknél, csak egyszerűen a Netflix-es szerződése nagyon lefoglalja a fickót és ezért nem tudott még oda eljutni, hogy elkezdje a filmjeit készíteni. Kathleen úgy fogalmaz: "aki a SW-hoz csatlakozik, az egy 3-4-5 évre elkötelezi magát a franchise iránt". (mondjuk Riant lassan pont 5 éve jelentették be, de sebaj :P)

 

- Jelenleg különböző érák tervezése folyik. Az Acolyte az első ilyen kezdeményezés. Továbbá a publikációt(The High Republic) arra használják, hogy teszteljék az adott korszakot.

 

- Kennedy nem tartja jó ötletnek, ha a filmek még tovább kalandoznának a Skywalkerek korszakában. Az ő feladatuk most az, hogy kilépjenek ebből az időszakból, de megtartva a mitológiát, amit még anno George alkotott. Ellépnek a Sagától, de ehhez idő, egy csomó megbeszélés és átgondolás szükséges, ami jelenleg is zajlik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk ez összességében nem rossz. Jó, hogy nem mondtak le se Rianről, se Jankins filmjéről. Ha a Rogue Squadron lenne az utolsó Skywalker SAGA-s film, és utána csak új korszakok jönnének, az nem lenne rossz irány. A sorozatok kibővítik így is a SAGA idejét, a filmekkel pedig szépen meg lehetne alapozni az új korszaknak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes. Akkor mit jelent az, hogy nem tartják jó ötletnek, tovább kalandozni a Skywalkerek korszakában? Mármint mekkora időugrásra lehet majd számítani? Pár évtized? Vagy 100-nál is több év? Több ezer év? Ha ez a három tervezett film kapcsolódik egymáshoz, az szükségszerűen azt is jelenti, hogy ugyanabban a korszakban játszódnak? Vagy játszódhatnak teljesen eltérő korszakokban - pl. Régi Köztársaság, Köztársaság Fénykora, poszt-Exegol korszak - és csak bizonyos apróságok kötik majd össze őket?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Habár én szívesen látnék új tartalmakat Rey Palpwalkerrel, nem dőlök a kardomba ha új vizekre kalandoznak. :) 

Szerintem a Saga utáni korszak ugyanúgy terítéken lehet. Hiszen Rey vérvonali szinten nem minősül Skywalkernek, szóval szerintem jönnek majd vele kapcsolatban történetek. De majd jövőhéten okosabbak leszünk.

 

Amúgy igazán kíváncsi vagyok erre a "road map"re. Talán kapunk egy hét múlva egy konkrét elképzelést? Ez az interjú márciusban készült, Kennedy pedig a filmekkel kapcsolatban azt mondta, hogy az elkövetkezendő hetek/hónapok során kiderül pár dolog. A Celebration tökéletes alkalom erre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 05. 18. - 18:58, Bence1997 írta:

- Kennedy nem tartja jó ötletnek, ha a filmek még tovább kalandoznának a Skywalkerek korszakában. Az ő feladatuk most az, hogy kilépjenek ebből az időszakból, de megtartva a mitológiát, amit még anno George alkotott. Ellépnek a Sagától, de ehhez idő, egy csomó megbeszélés és átgondolás szükséges, ami jelenleg is zajlik.

 

Nagyon helyes. Imádom a Skywalker-érát, mégiscsak az utóbbi 45 évben a fő vonulat ezzel foglalkozott, de már (szinte) mindent elmeséltek róla. Túlzással, még Anakin alsógatyájának a mintázatát is ismerjük.

Odyhoz hasonlóan engem is érdekel hogy mi lett az EP9 után, milyen Jedi Rend-et hozot létre Rey. De ez már nem Skywalker-éra. Itt akár elég egy film, egy sorozat.

 

Ami viszont nagyon tetszik hogy a filmek kapcsolódni fognak egymáshoz.  Van egy nagy egész és a filmek egyfajta puzzle-darabként eygre jobban világítanak majd rá a nagy egészhez.

 

Különben most is ez folyik csak a sorozatokkal. A napnál is világosabb hogy a Mando és a Boba Fett a hiányzó űrt tölti ki az EP6 és a sequel-trilógia  között.

@Bomarr-hoz hasonlóan úgy gondolom hogy most vagyunk az sw aranykorában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: A Star Wars jövője

Twitteren már írták, hogy exkluzív tartalmakat fognak mutatni a közönségnek és senki sem fényképezhet/videózhat. A leírások alapján úgy tűnik, lehet nem lesz stream. Infók attól még elvileg jönnek nekünk is, csak stream lehet nem lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Dzséjt írta:

Az nem lesz fölösleges, mert ha csalódás lesz, akkor az is jó ok arra, hogy megidd. :) 

Csalódás már nem lehet, mert az előbb tettem magam alá egy csomagot az Andor trailertől. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Csalódás már nem lehet, mert az előbb tettem magam alá egy csomagot az Andor trailertől. :D 

Egen, én is most pattintom fel ennek örömöére a Sopronimat. :D Persze előtte még kimosdatom magam a saját csomagomból. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jon Watts, Chirstopher Ford, Jon Favreau és Dave Filoni producerkedésével készül az új sorozat! Jude Law főszereplő, továbbá néhány 10 éves gyerek. A sorozat gyerekekről szól, de NEM gyerekeknek szól!

Image

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néhány gyerek elrepül Coruscantra, hogy ellopjanak egy holokron jóslatot a Kiválasztottról a Jedi templomból. Palpatine és csatlósai rájönnek, és megpróbálják elvenni tőlük a jóslatot. Ekkor jelenik meg Jude Law, mint Dumbledore. Hopp, ez nem az! :oops: :lol: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kennedy updatet adott a filmekkel kapcsolatban:

- A következő film Taika Waitititől fog jönni.

- Amikor kérdezték, hogy a következő film 2023-ban érkezik, Kathleen ezt felelte: "Nos, nem 2023-ban, de 2023 késői szakaszában."

- A decemberi premierről: "Még semmit se fixáltunk le."

 

2024 eleje? :hmm:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elkövetkező 2 év így fog kinézni!

 

2022:

- Obi-wan Kenobi - jelenleg megy

- Lego Star Wars: Summer Vacation - újabb Special, augusztus 5-én érkezik.

- Andor - 12 epizód, augusztus 31-én jön dupla résszel, egészen november elejéig adják.

- The Bad Batch - vasárnap kiderül, hogy mikor is érkezik a sorozat.

- SW: Hunters - videójáték, amely idén érkezik (ha jól tudom nyáron)

 

2023:

- The Mandalorian 3. évad - februárban jön

- Ahsoka

- Skeleton Crew - új sorozat, amely a Mandalore/Ahsoka idején játszódik

- SW Jedi: Survivor - a JFO folytatása!

- Young Jedi Adventures - új animációs sorozat, első HR korszakában játszódó széria.

(- Taika SW filmje) --> remélhetőleg hamarosan megtudjuk, hogy még mindig decembert tervezik vagy van váltás és esetleg később jön.

 

The Acolyte és az Andor 2. évadja egyelőre képlékeny még, de 23/24 körül jönnek. A Lando is leghamarabb 2024-ben jön. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Az elkövetkező 2 év így fog kinézni!

 

2022:

- Obi-wan Kenobi - jelenleg megy

- Lego Star Wars: Summer Vacation - újabb Special, augusztus 5-én érkezik.

- Andor - 12 epizód, augusztus 31-én jön dupla résszel, egészen november elejéig adják.

- The Bad Batch - vasárnap kiderül, hogy mikor is érkezik a sorozat.

- SW: Hunters - videójáték, amely idén érkezik (ha jól tudom nyáron)

 

2023:

- The Mandalorian 3. évad - februárban jön

- Ahsoka

- Skeleton Crew - új sorozat, amely a Mandalore/Ahsoka idején játszódik

- SW Jedi: Survivor - a JFO folytatása!

- Young Jedi Adventures - új animációs sorozat, első HR korszakában játszódó széria.

(- Taika SW filmje) --> remélhetőleg hamarosan megtudjuk, hogy még mindig decembert tervezik vagy van váltás és esetleg később jön.

 

The Acolyte és az Andor 2. évadja egyelőre képlékeny még, de 23/24 körül jönnek. A Lando is leghamarabb 2024-ben jön. :)

2023-ban nem lesz itt Star Wars film, biztos vagyok benne, hogy a filmeket 2025-2027-2029-re tolják át. És ha Rian trilógiája még napirenden van, akkor az a 30-as években jön. Ennyi idő elég is lesz, hogy javítsák a sorozatokkal a folytatás-trilógia reputációját.

A Rossz osztag második évada szerintem most már az Andor első évada után jön és akkor lesz néznivaló Az Andor és A mandalori 3. évada között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

A Rossz osztag második évada szerintem most már az Andor első évada után jön és akkor lesz néznivaló Az Andor és A mandalori 3. évada között.

Ez is egy reális opció. De lesz Tales of the Jedi is, azt is berakhatják közéjük. De majd este okosabbak leszünk azzal a sorozattal kapcsolatban is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.