Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

43 perccel korábban, Bence1997 írta:

Kathleen Kennedy az EW-nek adott nyilatkozatában kitért arra, hogy láthatunk-e újra nyitószövegeket:

 

"A nyitószöveg a filmekhez tartozik."

 

Vagyis akkor visszatérnek? :D

A Saga filmekhez tartozik, amiket elvileg lezártak. :) A Rey film az Episode X lenne? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A Saga filmekhez tartozik, amiket elvileg lezártak. :) A Rey film az Episode X lenne? 

Kennedy azt mondta, hogy a nyitószöveg visszatér a filmekhez, tehát nemcsak a Rey filmnél, hanem a Mangold-Filoni kettősnél is előfog jönni. :)

 

Entertainment Weekly részlet:

"Korábban a sárga, űrben lebegő nyitó szöveget csak a Skywalker-saga kilenc filmjénél használták: az eredeti trilógiánál, az előzménytrilógiánál és a folytatásnál. A Rogue One és a Solo című filmeknél nem használták. Amikor megkérdeztük, hogy visszatér-e a Rey-filmhez, mivel a karakter örökbefogadott Skywalker lett, Kennedy nem habozott a válasszal. "A nyitószöveg visszatér" - mondta az EW-nek.

De amit ezután mondott, az még érdekesebb. Amikor megkérdeztük, hogy a nyitószöveg csak a Rey-filmhez tér-e vissza, Kennedy ugyanilyen egyenes választ adott "Nem. A nyitószöveg a filmekhez lesz."

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Solónak amúgy volt kvázi nyitószövege, csak kék volt.

 

Aztán majd az első New Jedi Order filmen még nem lesz szám, aztán ha lesz folytatás, azon ott lesz hogy Episode XI, meg majd visszateszik az Episode X-et is az előző elejére, mint anno Lucas :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát ha jól értem valahogy így néz majd ki a következő másfél év:

- Ahsoka 2023 augusztus

- Skeleton Crew 2023 december (?)

- Acolyte 2024 tavasz

- Andor 2 2024 augusztus

- Bad Batch 2024 december (?)

 

Persze ez csak feltételezés, hogy a BB nem fog egyszerre futni az Andorral vagy az Acolyte-tal, illetve a Tales of the Jedi is kijöhet jövőre, bár ahhoz nincs dátum.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

18 perccel korábban, Yoda József írta:

Tehát ha jól értem valahogy így néz majd ki a következő másfél év:

- Ahsoka 2023 augusztus

- Skeleton Crew 2023 december (?)

- Acolyte 2024 tavasz

- Andor 2 2024 augusztus

- Bad Batch 2024 december (?)

 

Persze ez csak feltételezés, hogy a BB nem fog egyszerre futni az Andorral vagy az Acolyte-tal, illetve a Tales of the Jedi is kijöhet jövőre, bár ahhoz nincs dátum.

Szerintem valami ilyen lehet a menetrend:

- Ahsoka (2023. augusztus-szeptember)

- Skeleton Crew (2023. december-2024. február?)

- Bad Batch 3. évad (2024. február-április)

- Acolyte (2024. május-július)

- Andor 2. évad (2024. szeptember-november)

 

A BB könnyen beszúrható a SC és az Acolyte közé, persze kitudja, lehet megint variálnak majd.

 

A Tales of the Jedi lehet idén ősszel jön, az Ahsoka és a Skeleton Crew közötti időben? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tony azt mondta hogy az Andor 2. Évad forgatásat idén augban fejezik be és kb 1 év kell az utómunkahoz szóval jövő év augusztus reális premier lehet. Szó szerint ezt mondta. Kicsit azt is beleláttam ebbe, hogy legutóbb bejött nekik ez a ritmus. 

 

Az Acolyte még forgatás alatt van, szerintem a legkorábban 2024 május-junius környékén jöhet. De konkrét dátum itt nem hangzott el. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Friss pletyka szerint 2026-ra tolódhat az első film.

https://puck.news/newsletter_content/what-im-hearing-star-wars-amnesia-air-heads-and-r-i-p-nancy-meyers-movie-2/

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, hogy ilyet soha többé nem csinál a Disney, hogy párhuzamosan fut két sorozat, ráadásul ugyanazon a napon jelenik meg. A Mandalorian teljesen elnyomta számomra a Bad Batch-et, még most is le vagyok maradva pár résszel. A végkifejletet meg szépen elspoilerezték facebookon. 

  • Nem értek egyet 1
  • Szomorú 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Puck news? Komolyan? :) Ne tolódjon már, hisz két napja lett bejelentve. :D 

Nekem amúgy fura, hogy egyikre se mondták rá konkrétan, hogy "ez a 2025-ös film".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Akkor ezek szerint nem 2025, 2027, 2029 lesz a három mozifilm lehetséges dátuma.

Szerintem ez pont azt jelentené, hogy Filoni filmje 2029-re jelenne meg, a Mandalorian 10. évfordulójára. :)

 

De persze majd kiderül minden a maga idejében. Kennedy azt mondta, hogy sok mindent megfogunk tudni ezekről a projektekről az elkövetkező hónapokban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Bence1997 írta:

Szerintem ez pont azt jelentené, hogy Filoni filmje 2029-re jelenne meg, a Mandalorian 10. évfordulójára. :)

 

De persze majd kiderül minden a maga idejében. Kennedy azt mondta, hogy sok mindent megfogunk tudni ezekről a projektekről az elkövetkező hónapokban.

Akkor 6 évet mondott volna, nem 6-7-et.

Én most azt mondom, ez a 3 dátum nem fix, és a 2 éves szünetek sem azok. De annak mindenképpen oka van, hogy egyik film sem kapott konkrét dátumot. Majd kiderül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Yoda József írta:

Akkor 6 évet mondott volna, nem 6-7-et.

Én most azt mondom, ez a 3 dátum nem fix, és a 2 éves szünetek sem azok. De annak mindenképpen oka van, hogy egyik film sem kapott konkrét dátumot. Majd kiderül.

Szerintem itt az Avatar folytatások is közrejátszanak. Mindkettő franchise filmjei decemberre vannak rakva, a Disney gondolom most sakkozik ezekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.