Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

A kérdés itt az, hogy milyen sorrendben látjuk őket? Gondolom a TROS utáni film fog elsőként jönni, utána úgy hiszem Filoni következik és végül Mangold? Vagy fordítva?

 

Hát ledobták az atomot nem is kicsit. Ezek szerint filmen fogják lezárni Dinék történetét. :hmm:

 

A Dawn of the Jedi is érdekesnek hangzik. Meglátjuk, hogy milyen lesz majd.

 

Filoni meg filmet rendez... ezt fel kell fognom. :D

 

Szerintem ezek már véglegesek lehetnek, legalábbis remélem, hogy igen. Filoni egy biztos pont lehet, a másik kettő meg elválik, de Mangold-al már dolgozott együtt Kennedy, szóval ott se lehet (remélem) probléma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 minutes ago, Bence1997 said:

A kérdés itt az, hogy milyen sorrendben látjuk őket? Gondolom a TROS utáni film fog elsőként jönni, utána úgy hiszem Filoni következik és végül Mangold? Vagy fordítva?

 

Hát ledobták az atomot nem is kicsit. Ezek szerint filmen fogják lezárni Dinék történetét. :hmm:

 

A Dawn of the Jedi is érdekesnek hangzik. Meglátjuk, hogy milyen lesz majd.

 

Filoni meg filmet rendez... ezt fel kell fognom. :D

 

Szerintem ezek már véglegesek lehetnek, legalábbis remélem, hogy igen. Filoni egy biztos pont lehet, a másik kettő meg elválik, de Mangold-al már dolgozott együtt Kennedy, szóval ott se lehet (remélem) probléma.

Most már csinálják meg, egyiket se dobják ki. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért érdekes, hogy a Dawn of the Jedi logó után ott van a The Old Republic logó is. Mit jelent ez?

1. Csak úgy odanyomták, hogy teljes legyen az idővonal.

2. Lesz valamilyen The Old Republic projekt is - film, sorozat.

Az egyértelműnek tűnik számomra, hogy a Dawn of the Jedi és a The Old Republic két külön éra, és valószínűleg projekt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 minute ago, Bomarr said:

Szerintem is erről van szó. Azzal az érával is kezdeni akarnak valamit. Lehet a Dawn of the Jedi éra készíti elő az Old Republicot.

Ezzel a két érával, meg úgy a sequel utánival is, évekig lehet majd tervezni filmek és sorozatok terén. Idő, hely, és alapanyag rengeteg van. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Iqvi írta:

Én az Old Republicot a Köztársaság Fénykorához hasonlóan egy multimédiás projekttel kezdeném felépíteni, újra megalkotni. Ez futna három négy évig és majd ezután jönne sorozat, és film is. 

Ezzel csak annyi a bajom, hogy a Köztársaság Fénykoránál kezd kicsit azaz érzésem lenni hogy az éra előbb kifullad mint hogy eljutnánk végre egy olyan produktumhoz ami érdekelheti a széles közönséget is. Nálam legalábbis a hype a Jedik fénye regénynél pörgött igazán. Azóta inkább enyhül. 

Ha egy érát fel akarnak épiteni akkor kezdjék valami olyannal ami baromi nagyot üt és nem csak a fanoknak hanem mindenkinek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Iqvi írta:

Én az Old Republicot a Köztársaság Fénykorához hasonlóan egy multimédiás projekttel kezdeném felépíteni, újra megalkotni. Ez futna három négy évig és majd ezután jönne sorozat, és film is. 

Az jó lenne. Az Old Republic hatalmas időszak. Ki lehet osztani pár száz évet, amikkel a regények, képregények foglalkoznak majd és utána jöhetnek filmek, sorozatok, melyek pár száz, pár ezer évvel az új TOR-os regények, képregények után játszódnak. Hasonlóan, mint a Köztársaság Fénykora és az Akolítus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bomarr írta:

Ezzel csak annyi a bajom, hogy a Köztársaság Fénykoránál kezd kicsit azaz érzésem lenni hogy az éra előbb kifullad mint hogy eljutnánk végre egy olyan produktumhoz ami érdekelheti a széles közönséget is. Nálam legalábbis a hype a Jedik fénye regénynél pörgött igazán. Azóta inkább enyhül. 

Ha egy érát fel akarnak épiteni akkor kezdjék valami olyannal ami baromi nagyot üt és nem csak a fanoknak hanem mindenkinek.

Szerintem a High Republiccal nem nagyon terveznek már 2025 után. Lassan eljutunk a harmadik fázishoz, utána vége. Még az Eclipse is jön gondolom, bár az most eléggé lóg a levegőben. De ezt leszámítva szerintem a High Republic a könyvekkel és a képregényekkel egy kerek, lezárt történet lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Bomarr írta:

Ezzel csak annyi a bajom, hogy a Köztársaság Fénykoránál kezd kicsit azaz érzésem lenni hogy az éra előbb kifullad mint hogy eljutnánk végre egy olyan produktumhoz ami érdekelheti a széles közönséget is. Nálam legalábbis a hype a Jedik fénye regénynél pörgött igazán. Azóta inkább enyhül. 

Ha egy érát fel akarnak épiteni akkor kezdjék valami olyannal ami baromi nagyot üt és nem csak a fanoknak hanem mindenkinek.

Igen, ezt a hype csökkenést én is tapasztalom. Ennek ellenére viszont egy jó kezdeményezésnek tartom. 

 

5 perccel korábban, Whill írta:

Szerintem a High Republiccal nem nagyon terveznek már 2025 után. Lassan eljutunk a harmadik fázishoz, utána vége. Még az Eclipse is jön gondolom, bár az most eléggé lóg a levegőben. De ezt leszámítva szerintem a High Republic a könyvekkel és a képregényekkel egy kerek, lezárt történet lesz.

Igen, maximum adnak majd ki abban a korszakban játszódó novellásköteteket, képregényeket, könyveket, hiszen 150 év van az első és a második fázis között, de jó ha kerek egész a sztori. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha a Köztársaság Fénykorából további sorozatok várhatók? Vagy az Akolítus több évados lesz? Könnyen meglehet, hogy a 20-as évek második felében a tv-sorozatok egy jó része a Köztársaság Fénykorában játszódik majd. Hiszen lesz egy Mando mozi, ami zárja a mostani ÚK szériákat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy ha belegondolunk mégis csak kapunk egy "trilógiát":

- a DOTJ az első jediket fogja bemutatni

- Filoni filmje a bukott Rend maradék tagjait fogja figyelemmel követni

- a TROS utáni film pedig egy új Rend felemelkedését mutatja be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem valamiért sajna teljesen kiment a fejemből hogy most lesz a Star Wars Celebration. És BUMM, micsoda hírek jönnek velem szembe! Ahsoka teaser, Andor 2. évad dátum és 3 új film bejelentése??? Ráadásul személy szerint ezeknél nem is kívánhattam volna jobbat. Te jó ég! Ugyanis nekem az egyik kedvenc Legends korszakom a Dawn of the Jedi (James Mangold meg kiváló rendező), a Mandoverzum epikus lezárása mozifilmben nagyon jól hangzik, és a legnagyobb meglepetés: 15 évvel a Skywalker kora utáni film Daisy Ridley-vel? Ezt az életben nem gondoltam volna. Nem tántorítja el a Lucasfilmet a sok hangos sequel hater. Köszönöm!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek baromi jó bejelentések, mindegyik film várós!

A közeljövőben végre megismerhetjük a Jedik eredetét, a Régi Köztársaság korát, és az Új Jedi Rend kibontakozását.:yeah:Ennél erősebb felhozatalt kívánni is nehezebb lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Yoda József írta:

Melyik film érkezik elsőnek? A szinopszisok alapján a Mandoverse fináléra tenném a voksom, hogy az lesz a 2025-ös film

Szerintem Sharmeen filmje.

 

A Mandoverse-ből még van nekünk minimum egy 4. évados Mandalorian és Rosario nyilatkozatából nem lepődnék meg, ha az Ahsoka kapna egy 2. évadot. Előbbi szerintem 2025-ben fog érkezni és lehet az Ahsoka folytatása is. És még kitudja, hogy mi jöhet még. Szerintem 2027 lesz Filoni filmje.

 

Mangold pedig két projekten is dolgozik. Most van egy sajátja (most nem ugrik be, hogy mi), utána a DC-s Swamp Thinget fogja írni (és rendezni), szóval az szerintem 2029-ben fog érkezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, ma eléggé úgy beszéltek a Mando-ról, mintha nagyon közel lenne a fináléja. Oké, hogy Favreu már megírta a 4. évadot. de:

- a 4. évad nincs egyelőre bejelentve (tehát változhattak a tervek)

- a 4. évad lemehet 2025 elején, év végére meg jöhet a lezáró film

- korábban volt arról is szó, hogy a Mando bőven folytatódni fog "klimatikus esemény" után is, tehát az is lehet, hogy a 4. évad már a film után fog játszódni.

 

Én egyelőre nem látom, hova lehetne húzni ezt még 4 évig sorozatokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, csak ugye ez az a film, ami éppen nemrég cserélt írót :D és most szó se volt arról, hogy Steven Knight írná, tehát nekem kicsit olyan, mintha nem lenne a filmnek írója éppen. Pusztán ez alapján szerintem jóval biztosabb lábokon áll Filoni filmje. Ahhoz kéznél vannak az írók (gondolom Favreu-Filoni írja majd közösen)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Yoda József írta:

Jó, csak ugye ez az a film, ami éppen nemrég cserélt írót :D

A 9. epizódot is 2 évvel a premier előtt kezdték újrapofozni, konkrétan új történetet írtak. Most is megtudják oldani ezt, sőt picit több idejük is van, mint ott. ;)

 

 

De amúgy igazából tök mind1 melyik jön ki előbb, ott fogunk ülni a moziban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Bence1997 írta:

A 9. epizódot is 2 évvel a premier előtt kezdték újrapofozni, konkrétan új történetet írtak.

Erről most nem akarok vitát nyitni, hogy ez mennyire sült el jól :) csak szerintem annyira nem

Egyébként a Dawn of the Jedi érdekelne a legjobban, de úgy sejtem, arra 29-ig kell majd várni :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kennedy a következőket árulta el egy interjúja során:

 

- az eddig bejelentett projektek (amik nem hangzottak el a Showcase-en) nincsenek elfeledve. Az egész film/sorozatkészítés egy hosszú folyamat, továbbá vannak olyanok, akik elvannak havazva. Úgy fogalmazott, hogy ezek nincsenek parkolópályán, hanem egyszerűen egy hosszú folyamatban vannak ezekkel, nincsenek készen.

- Kevin Feige filmjéről azt mondta, hogy ugyan az be lett jelentve egy rendezvényen (ha jól tudom valami Disney eseményen volt), de igazából nem volt semmilyen megbeszélés. Kevin egy óriási fan, ha valami ötlettel előállna, akkor csupa fül lenne Kathleen, de semmi ilyen nem történt. Nem egy elhagyott projekt, egyszerűen nem is volt ilyen. :D

- a Rogue Squadronról úgy fogalmazott, hogy még mindig diskurálnak róla, lehet végül egy film lesz belőle, lehet egy sorozattá fog átalakulni, nem tudni, mit hoz a jövő.

- a sorozatokról azt mondta, hogy nem várják el az emberektől, hogy mindent lássanak, annak érdekében hogy bekerüljenek a Star Wars világába. Valamint a generációkra is odafigyelnek. Példaként hozta fel a Skeleton Crew c. sorozatot, amely fiatalabb közönségnek szól, de a többi fan is betud csatlakozni. A SC egy újabb belépési pont a fiataloknak.

- Sharmeen filmjén már néhány éve dolgoznak, Filoni ötletei már minimum 6 éve elkezdődtek, míg James Mangold az Indy 5 forgatásán ötletelte ki a filmje témáját.

- A Lando sorozat még mindig készítés alatt áll.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

34 minutes ago, Bence1997 said:

Kennedy a következőket árulta el egy interjúja során:

 

- az eddig bejelentett projektek (amik nem hangzottak el a Showcase-en) nincsenek elfeledve. Az egész film/sorozatkészítés egy hosszú folyamat, továbbá vannak olyanok, akik elvannak havazva. Úgy fogalmazott, hogy ezek nincsenek parkolópályán, hanem egyszerűen egy hosszú folyamatban vannak ezekkel, nincsenek készen.

- Kevin Feige filmjéről azt mondta, hogy ugyan az be lett jelentve egy rendezvényen (ha jól tudom valami Disney eseményen volt), de igazából nem volt semmilyen megbeszélés. Kevin egy óriási fan, ha valami ötlettel előállna, akkor csupa fül lenne Kathleen, de semmi ilyen nem történt. Nem egy elhagyott projekt, egyszerűen nem is volt ilyen. :D

- a Rogue Squadronról úgy fogalmazott, hogy még mindig diskurálnak róla, lehet végül egy film lesz belőle, lehet egy sorozattá fog átalakulni, nem tudni, mit hoz a jövő.

- a sorozatokról azt mondta, hogy nem várják el az emberektől, hogy mindent lássanak, annak érdekében hogy bekerüljenek a Star Wars világába. Valamint a generációkra is odafigyelnek. Példaként hozta fel a Skeleton Crew c. sorozatot, amely fiatalabb közönségnek szól, de a többi fan is betud csatlakozni. A SC egy újabb belépési pont a fiataloknak.

- Sharmeen filmjén már néhány éve dolgoznak, Filoni ötletei már minimum 6 éve elkezdődtek, míg James Mangold az Indy 5 forgatásán ötletelte ki a filmje témáját.

- A Lando sorozat még mindig készítés alatt áll.

Nos, egy Rogue Squadron sorozatot az ÚK idején én szívesen látnék :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A teljes idővonal. 9 korszak, amely kiaknázásra vár. (Bár úgy érzem, hogy a Fall of the Jedi - Reign of the Empire - Age of Rebellion hármas már megtelt annyira, hogy ellehet őket engedni, a többi viszont ezernyi lehetőséggel bír)

 

p9jlojiehksa1.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, mui-ruy írta:

Nem tántorítja el a Lucasfilmet a sok hangos sequel hater. Köszönöm!

Ez a bejelentés felért nekik egy jól meglendített, izomból végrehajtott tökönrúgással. :D A haterek továbbra is látványosan le vannak sz*rva, ami abból a szempontból szívmelengető, hogy nem egy maroknyi fan irányítja a Lucasfilm terveit. Nyilván a cégnél pontosan tudják a belső felmérésekből, hogy megéri egy olyan filmet kihozni amiben főszereplő Rey. 

 

Jók ezek a logók, a Dawn of the Jedi az Ahch-Ton -n látható alakzathoz hasonlít. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez a bejelentés felért nekik egy jól meglendített, izomból végrehajtott tökönrúgással. :D 

 

 

Hogy az öreg Bent idézzem:

 

 

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.