Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

10 postot, ennyit kellett volna visszaolvasni, nem 600-at, még csak nem is egy oldalt, 10 hozzászólást (amik ráadásul pont erről szólnak, szóval voltaképpen elég lett volna a spoilerek előttig olvasni)! De nem haragszom :yes:

 

Örülök neki! :clap:

Amúgy azt észrevettem, hogy a TFU-ról van szó, de hogy az 1-ről vagy a 2-ről, azt már nem...:yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

A wookieepedia szerint túlélte Starkiller. Még ez is húzós, de ha klón lesz a második részben, akkor én nem játszok vele. Valahogy már azt nem tudnám feldolgozni, meg értelmetlen lenne.

http://starwars.wikia.com/wiki/Galen_Marek

Az első bekezdés végén található a becses utalás.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Lassacskán... :hehe: Tiszta misztikum lett ez az egész. Azért kíváncsi vagyok, hogy a fejlesztők miképpen vágják ki magukat a helyzetből, hogy ne legyen rókabőr szaga. :death: Bár egy kellőképpen felvezetett történetnek (ami azért nem is tömör) nagyon örülnék! Amúgy az első rész tetszett, egész jó játék volt a hibáin kívül (és most itt az xboxos verzióról beszélek).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Szóval akkor Starkiller túlélte... Érdekes. A legfőbb kérdés, hogy hogyan? Mert tegyük hozzá, hogy ott feküdt holtan Vader és az Uralkodó lábainál, és azért kicsit furcsa, hogy a Sith két sötét nagyurának nem tűnt fel, hogy nem halt meg. Szerintem úgy történhetett, mint az Obsessionben, hogy Sith transzba mélyedt, és akkor test abszolút halottnak tűnik, ezért Obi-Wan és Anakin is egyaránt halottnak hitték Ventresst. Talán ezt a húzást vetette be Galen is. Bár, ha rajtam múlt volna, akkor a TFU2. nem folytatás lenne, hanem kiegészítés az első részhez. Vagy esetleg előzmény. Mert szerintem Galen története így volt kerek egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Nemrég kezdtem el a KOTOR 1. részét, és egy problémám van vele. Épp most menekültem el a Leviatán-ról és miután kilövöm a sith-vadászokat, elszáll a játék(hibajelntéses cucc jelenik meg). Van valami ötletetek, hogy mi lehet ennek az oka? Nagyon örülnék neki, ha tudnátok segíteni, mert ez a játék a kedvencemmé vált és nem örülnék, ha most előről kéne kezdenem az egészet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz a tippet, akkor megpróbálom. A játék nagyon tetszik amúgy. A 2. rész milyen, hasonlít rá, vagy nagyon más?

Szinte teljesen ugyanaz, viszont vannak benne frankó újítások, mint például a befolyás szerzése a társaid felett, meg hasonlók...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

egyetértek kis kósával, sztem is valami előzmény cucc lenne, mé mivel tudnák folytatni, eltelik húsz év és csatlakozik luke skywalker-hez? na az lenne az igazán szánalmas, bár annak tudnék örülni, ha túlélte volna, bár télleg baromi halottnak tűnt a játék végén, no de mindegy, a lucsarts majd megoldja valahogy, ha folytatás lesz, ha előzmény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre befejeztem a Kotort! Szerencére végül nem kellett újra telepítenem, mert a probléma megoldódott magától. Nagyon bejött az RPG stílusa és főleg maga a történet. Meg van benne az igazi SW fíling, tele van váratlan fordulatokkal és a Tales of the Jedi képregényekre való utalások is nagyon jól illeszkednek bele. A karakterek is remekek, mindegyikük külön egyéniség( a kedvenceim: Canderous Ordo, Juhani, Calo Nord és Malak). Eddig nem sok SW játékkal játszottam, de ez lett a kedvencem közülük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Call of Duty 4: Galactic Warfare béta

 

Ma végre sikerült hozzájutnom a mód béta változatához. Úgy voltam vele, hogy ha kipróbálom, nem veszíthetek vele sokat. Hát elvárásaimon felül teljesített. Nagyon jó munkát végzett a Black Monkeys! Hozza a Star Wars hangulatot... Ajánlom mindenkinek. Alig várom a teljes verziót!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Call of Duty 4: Galactic Warfare béta

 

Ma végre sikerült hozzájutnom a mód béta változatához. Úgy voltam vele, hogy ha kipróbálom, nem veszíthetek vele sokat. Hát elvárásaimon felül teljesített. Nagyon jó munkát végzett a Black Monkeys! Hozza a Star Wars hangulatot... Ajánlom mindenkinek. Alig várom a teljes verziót!

OMG! Ez k'rva jó!!! Megvan a CoD6, de minek ha ehhez ilyen királyságok vannak :) (No nem mintha az rossz lenne)

 

Tudunk valami dátumfélét TOR-ról?

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre befejeztem a Kotort! Szerencére végül nem kellett újra telepítenem, mert a probléma megoldódott magától. Nagyon bejött az RPG stílusa és főleg maga a történet. Meg van benne az igazi SW fíling, tele van váratlan fordulatokkal és a Tales of the Jedi képregényekre való utalások is nagyon jól illeszkednek bele. A karakterek is remekek, mindegyikük külön egyéniség( a kedvenceim: Canderous Ordo, Juhani, Calo Nord és Malak). Eddig nem sok SW játékkal játszottam, de ez lett a kedvencem közülük.

Nekem is nagyon nagy kedvencem. Első osztályú a sztori és a karakterek fantasztikusak. Karpyshyn mester jól kitalálta őket. Kár, hogy a Kotor 2-ben már nem vett részt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma fejeztem be a Kotor II-t. Ez is nagyon tetszett, csak a végét egy kicsit összecsapottnak éreztem,

Spoiler:

semmi kitüntetési ceremónia, csak az Ebon Hawk elsuhan a messzeségbe...
De egyébként nagyon jól hozza az első rész hangulatát. Jó volt benne visszatérni Korribanra és Dantooinra is, látni mi lett belőlük mióta otthagytuk. A sztori itt is nagyon jó volt, szépen felépített, izgalmas történet. Remélem a TOR méltó folytatása lesz ennek a remek szériának, habár teljesen másfajta játékmenete is lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most leginkább a Kotor II-nél a rajongói "mod" befejezését várom. Új bolygó több küldetés és párbeszéd :) Mindezt úgy, hogy semmi újat nem írnak hozzá, csak az eredeti fájlokat teszik elérhetővé a játékban :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most leginkább a Kotor II-nél a rajongói "mod" befejezését várom. Új bolygó több küldetés és párbeszéd :) Mindezt úgy, hogy semmi újat nem írnak hozzá, csak az eredeti fájlokat teszik elérhetővé a játékban :D

Ez elég érdekesnek hangzik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most leginkább a Kotor II-nél a rajongói "mod" befejezését várom. Új bolygó több küldetés és párbeszéd :) Mindezt úgy, hogy semmi újat nem írnak hozzá, csak az eredeti fájlokat teszik elérhetővé a játékban :)

Csak nem a sleheyroni történetszál? :o Még sosem láttam azt a bolygót, és mindig is érdekelt, hogy milyen a felszíne. Elvégre onnan származik Ziro is. Volt néhány zeneszám, amit eredetileg a Sleheyronhoz írtak, de a játékba végül nem kerültek bele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nem a sleheyroni történetszál? :) Még sosem láttam azt a bolygót, és mindig is érdekelt, hogy milyen a felszíne. Elvégre onnan származik Ziro is. Volt néhány zeneszám, amit eredetileg a Sleheyronhoz írtak, de a játékba végül nem kerültek bele.
Nem tudom pontosan, bár valószínű, de itt egy magyar összefoglaló róla:

kotormod.th.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát most csak az Empire at war-hoz fűzném,hogy bár a küldetések azok tényleg nem a legjobbak,de azért az előző SW.stratégiákhoz képest előrelépés(szerintem).A galaktikus hódítás pedig hosszú ideig le tud kötni minden SW.kedvelőt.A FOC. hát az nekem nem tetszik.Az hogy egy alvilági banda erősebb legyen a felkelésnél és a Birodalomnál az már nevetséges,de ajánlom ezt a modot,

http://empireatwar.filefront.com/file/GC_Maps_for_FoC;77639

ez az alap EAW.galaktikus Conquest térképei,és itt nincsenek Zannék,de megmarad a B-wing a 2.Halálcsillag,Thrawn...

Szóval így megmaradnak a kiegészítő újjításai,de csak a szokásos Empire-Rebel köntösben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Köszi Phobos, ennél jobb hírt nhezen tudnék elképzelni! Mindegyik LEGO videogame-el játszottam, és nagyon szeretem mindegyiket(főleg mert mellette mániákus lego-gyűjtő is vagyok :P )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.