Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Valaki tudna segíteni?

Rászántam magam hogy végre kijátszom a KotORt már Malak ellen küzdök a Csillagkohón de nincs se Force Drainem se Lightsaber Throw-om de még csak aknáim. Valami stratégia?

Force Lifgtning vagy Healing van?

Én e kettő kombinációjával arattam mindig győzelmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki tudna segíteni?

Rászántam magam hogy végre kijátszom a KotORt már Malak ellen küzdök a Csillagkohón de nincs se Force Drainem se Lightsaber Throw-om de még csak aknáim. Valami stratégia?

Egyet tudok.

 

FUUUUSSSS AZ ÉLETEDÉÉÉÉRT!!!! :D

 

Ha nem válna be, akkor nincs tippem. Én villámokkal mindig megszórtam a hátsóját, majd odamentem hozzá, kicsit megagyaltam a fénykardokkal, utána futottam körbe a termen, míg visszatöltöttem az életem. Szóval élet legyen nálad annyi, hogy a Birodalmi hadsereget is elláthasd alkalomadtán. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 2 héttel később...

Ismét előkerült a jó öreg Star Wars: Galactic Battlegrounds a fiókomból, mert nem rég kedvet kaptam a játékhoz. Sajnos a képlopást nem tudtam megosztani veletek, mert csak egy nagy feketeség az egész, de annyit elárulhatok, hogy elindítottam egy standard game-t, a mentés címe "In Memory Of General Roos Tarpals" volt. Természetesen a gunganek oldalán vonultam háborúba. Izgalmas játék volt. A Kereskedelmi Szövetség és a Konföderáció egy csapatban volt, míg a Naboo és a Köztársaság is egy külön-külön szigeten helyezkedett el. A játék elején a Kereskedelmi Szövetség engem próbált megkörnyékezni. Nyersanyagért cserébe semlegességet ajánlottak, de nem engedtem a követeléseiknek. Aztán utólag kiderült, hogy a Naboo viszont behódolt nekik. Felszabadító csapatokat küldtem a szigetükre, erre szomorúan láttam, hogy a nabooi egységek még csak meg sem támadják a közelben masírozó rohamdroidokat, sőt, minden erejükkel engem akartak megsemmisíteni. Először őket győztem le, majd a Köztársaságot, aki szintén engem támadott. De a legfontosabb... Építettem egy monumentet, több kerítéssel is körbehatárolva, felsorakoztattam ott közel 150 gungan katonát. Egyfajta emlékműnek, mauzóleumnak szántam Roos Tarpals tábornok emlékére. Végül a kereskedőket és a szepiket is lerohantam. The End. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Elkezdtem játszani a kotor 1-el és lenne egy probléma. Tarison vagyok és le szeretnék jutni az alsóvárosba a felvonónál lévő őrt sikerül átvernem a sith páncéllal de a karakterem nem bírja kinyitni az ajtót. Ilyenkor mi a teendő. Amúgy nagyon tetszik a játék kár hogy nem próbáltam hamarabb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor rámegyek a zár nyitására az írja hogy "lehetetlen" , a kocsmába sem tudok bemenni bár egyszer valahogyan sikerült.

 

Ilyen problémám nekem is volt, de ne kérdezd hogyan sikerült. Próbálgattam nagyon kinyitni az ajtót aztán 1x csak sikerült. Mit csináltam másképp máig nem tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A túl sok mellék küldetés miben befolyásolja?

Túl sok XP-t kapunk a Tarison, ha sok mellékküldetést vállalunk el, így túl magas szintet érünk el Ez alapvetően nem lenne baj, csak sajnos így majd kevesebb Erő-képességet tudunk majd kifejleszteni a Dantooine-tól kezdve és gyengébb lesz a Jedi a végén.

Pl: 6-os szintű karakaterrel hagyjuk le a Tarist és így elég sok Erő-képességet ki tudunk fejleszteni, 14-es szintű akármilyen Jedit képezhetünk ki.

9-es szinttel hagyjuk el a Tarist, ami azzal jár, hogy 11-es lesz a Jedi, kevesebb Erő-technikát tudunk kifejleszteni, vagy gyengébb Erőtechnikáink lesznek.

Később már a Dantooine-tól kezdve ajánlatosabb minden mellékküldetést végigcsinálni, hogy mire eljutunk a végéig annál erősebb legyen a Jedi.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.