Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

Ezek után nem érdekel Lucas ama megjegyzése, hogy nincs pénz, avagy drága lenne egy ilyen mozifilm, sorozat ésatöbbi. Oldja meg!
Ide nekem a játékot most azonnal, na meg ezt a trailer 1080p-ben, de sürgősen :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ide nekem a játékot most azonnal, na meg ezt a trailer 1080p-ben, de sürgősen :D

 

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! ÁÁááááá! Ááááá! ááá! Eszméletlen király! Mostakarom! MOST! Ááááá!

 

Egy két napot kell várni az 1080p-re, mert ez csak kiszivárgott az E3-ról, és még nem mutatták be. De így is jobb, mint ha nem lenne...

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is, én is! :D Az élő konferencia után valaki volt olyan szíves, h felvette, ezért megosztom veletek is! Nekem tetszett! ;)

 

 

Egyenlőre rövid, de nekem tetszik! Remélem fejlesztenek még rajta! :lol:

 

Ja, és X360 RULZ! :lol::yes:

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TOR videó uncsi. Darth Vader harcol Lady Maullal és közben a klón katonák abriktolnak, míg TIE vadászok köröznek az égen, és mindez az Endor bolygón. Komolyan ennyire nincs fantáziája a készítőknek? Unalomig kell ismételni azt, amit lassan már enélkül is ununk?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TOR videó uncsi. Darth Vader harcol Lady Maullal és közben a klón katonák abriktolnak, míg TIE vadászok köröznek az égen, és mindez az Endor bolygón. Komolyan ennyire nincs fantáziája a készítőknek? Unalomig kell ismételni azt, amit lassan már enélkül is ununk?
Alderaan Dzséj, Alderaan... :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesen elpárolognak a hozzászólásaim ebből a topicból... :lol:

Mivel tizenöt poszton belül már másodszor lett belinkelve tök ugyanaz a videó és már ki is tárgyaltuk, így feleslegesnek ítéltetett. Máskor linkelés előtt nézd meg, hogy nem-e előzött már meg valaki. :lol:

 

Alderaan Dzséj, Alderaan... ;)

Ja, bocs, én kérek elnézést :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjttel értek egyet, ebben a TOR trélerben semmi újdonság nem volt. Vicc az egész, hogy a köztársasági katonák tök úgy néznek ki mint a klónok :lol: (jó, van eltérés de nem elég), a sith vadászok TIE fighterekre hasonlítanak és a sith mester meg olyan mint Vader maszk nélkül. Az a sok fénykardos "sith" meg teljesen haszontalan.

Ennél a TFUII trailer ezerszer jobb volt, pedig ebben a korszakban lehetne annyi eredetiség csak sajnálatosan a fejlesztők nem akarják/tudják kihasználni. :lol:

 

De legalább a katonák jól nyomták :yes:

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez csak cinematic trailer, a játék ennél jóval jobb lesz.

Most hallottam, hogy a 8 karakter mindegyikén belül lesz 2 fejlődési irány és még azon belül is több specializáció.

Ha ez a játék kijön, szerintem ütni fog mindent, ami eddig SW játék volt.

A WoW-ot is letaszítja majd az MMORPG-k trónjáról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez csak cinematic trailer, a játék ennél jóval jobb lesz.

De ezeket a designeket fogják használni, és itt ezekkel van a baj. :lol: Egy kaptafa az egész. Még egy droideka is van a csatatéren, ez a megalol. A TOR eddig látott jármű és páncélkivitelezésében egy csepp eredetiség sincsen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát eredetiséget valóban kár keresni, de ugye már az előzmény trilógia se volt túlzottan eredeti ha úgy vesszük. :lol:

Amúgy az egész tartalom nekem se tetszik, se a TOR-ban se pedig a TFU-ban ( klónozás má' megint, meg az a tanítvány, aha... :yes: ) de ahogy kinéz az egész az minden elismerést megérdemel. :lol: Ezzel a technológiával, a klasszikus trilógiabeli időszakban nagyon jó kis epizódokat lehetne készíteni ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk az is furcsa, hogy a klónos fazonok ennyire le tudják győzni a Sith-eket :lol:

Azért nagyobb dolgot vártam volna a tavalyi renderer trailer után, mikor elfoglalták a Jedi Templomot :lol:

 

Itt meg lehet nézni és le lehet tölteni 720p-ben:

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-star-wars/101162

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy én elnéztem a videót nemigen győzték le a sitheket ezek a köztársasági klómrohamosztagos akárkik, mert elég szembeötlően végezték ki őket a háttérben a sithek, a Vader klónt is csak a copfos jedicsaj tudta megállítani némi külszíni fejtést gyakorolva. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem azt a videót arról a Star Wars játékról, amely Kinectre (Vagy mire, nem tudom mi ez, talán egy új konzol?) készült. A grafikája nagyon szép, csak magát az eseményeket nem igazán értettem, amik ott lejátszódtak. Egy Jedi rohangál a Naboo utcáin, rátámad egy keselyű droid, sőt, még egy AAT is felbukkan, miközben birodalmi rohamosztagosok lőnek rá... Mi ez?

A TOR-ról pedig annyit, hogy eredetiségnek valóban híján van a játék. A korábbi észrevételekhez csak annyit fűznék hozzá, hogy az a Jedi nő kiköpött Bastila Shan, (De nyilván nem ő az.) Darth Malgus sérüléséről pedig Darth Malak jutott eszembe, akinek leszakadt az alsó állkapcsa, és ugyanúgy volt neki egy ilyen szájimplantátuma, csak az nem így nézett ki.

És még is... Bár egy deka eredetiség nincs benne mégis tátott szájjal néztem végig a videót, akárcsak az előzőt. Elképesztően izgalmas, és látványos. Az előző videó azt sugallta a nézőknek, hogy a Köztársaságnak végleg vége, a Sithek győztek, esélyük sincs arra, hogy megnyerjék a háborút, ez a videó pedig megcáfolta mindezt. Bár ez a coruscanti ostrom előtt játszódik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TOR-nál közel sem az eredetisége fogott meg. Bár nem igazán szokott érdekelni mindig, hogy mi eredeti és mi nem. A látványvilága elképesztő. A TOR-nál inkább a történeten lesz a hangsúly, mint az eredetiségen és ha az jó lesz, akkor az eredetiség kérdése még a mostaninál is kevésbé fog izgatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.