Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

Mi oka van Vadernek klónozni egy olyan embert, aki kis híján kinyírta őt és szeretett mesterét? És pláne mi oka van ennyi klónt készíteni?

Az sem kizárt, hogy Vader már korábban klónoztatta Starkiller-t, gondolva az esetleges halálára. Hiszen Starkiller és az Erő kapcsolata nem minden napi, még Vader mércéjével mérve sem, így egy újabb ilyen kaliberű tanítvány találása gyakorlatilag lehetetlen.

Mellesleg, ha jól értelmezem, a klónok tudata nem egyezik 100%-ig Starkiller-ével, így elméletileg nem kell emlékeznie arra sem, hogy Vader ellene fordult, ergo nem fog fellázadni. De az is meglehet, hogy Vader belepiszkált valamiképp a klónok agyába, így azok nem rendelkeznek Galen emlékeivel. (Ha Grievous-nél bevált, miért ne?) A kérdés így csak az, hogy Vader ezt hogy oldja meg Palpatine háta mögött? Nyilván nem egyedül klónoz, a birodalmiak pedig elsősorban a Császárnak felelnek, így valószínűtlen, hogy falaznának Vadernek.

Arra pedig, hogy nem egy klónt készített, az lehet a magyarázat, hogy neki sem sikerült elsőre. Próbálkozott, hogy minél tökéletesebb legyen a klón. Aki pedig selejt, azt úgyis kinyírja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Knights of the Force verzióval játszanék szívesen.
A TFU modot nem tudom, de a KotF-nak van egy külön indítója.

Sky, talán próbáld meg a főmenüben lévő mod beállítást, hátha úgy lehet elindítani a TFU-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TFU modot nem tudom, de a KotF-nak van egy külön indítója.

Sky, talán próbáld meg a főmenüben lévő mod beállítást, hátha úgy lehet elindítani a TFU-t.

Közben sikerült orvosolnom a problémát. ;)

Leszedtem a Knights Of The Force-t, majd azon belül a TFU mod-ot... így már gond nélkül fut. Egyébként nem olyan rossz a maga nemében, még ha nem is egy mai technikával működik.

 

Viszont a KOTF kapcsán lenne még egy kérdésem: miért csak bizonyos küldetéseket enged elindítani, a többihez pedig a honlapjukra utaló linket ad? A Gui-Gon vs Maul, az Obi vs Jango és az Obi vs Grievous elindul, a többi viszont nem. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont a KOTF kapcsán lenne még egy kérdésem: miért csak bizonyos küldetéseket enged elindítani, a többihez pedig a honlapjukra utaló linket ad? A Gui-Gon vs Maul, az Obi vs Jango és az Obi vs Grievous elindul, a többi viszont nem. :hmm:
Mert ez mlég csak az első része, naggyából csak a karaktereket tartalmazza. Majd ha a srác megalkotja a 2. részt, akkor a többit is el lehet majd indítani.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Az első is jó volt, valamint hasznos is. Meg lehet tanulni belőle oroszul :D

Lehet, még nem próbáltam ki. Én csak razor vagy reloadedet "veszek meg", de Oldi az előbb az irányításra is panaszkodott... Igaz, Oldi a legfapadosabb irányításra is csak panaszkodni tud... :):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.